امتیاز موضوع:
  • 71 رأی - میانگین امتیازات: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شماره اول نشریه اینترنتی آباد نامه منتشر شد
سلام
شماره اول نشریه اینترنتی آباد نامه منتشر شد

فعالیت این نشریه در ارتباط با مباحث مربوط به طراحی شهری و برنامه ریزی شهری می باشد و هدف اصلی آن گسترش دانش تخصص های مرتبط با فضای زیست انسان است

شماره اولش رو آپلود کردم می تونید از لینک زیر دانلود کنید

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=5791

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط diamond ، ایلیا ، parasto_gh ، JAVAD4050 ، 0RKIDEH ، sajjad21 ، Elham.A ، Shahrsaz67
این لینک ارسال خودتونه نه؟خب نیاز نبود دوباره یه ارسال بزنید لینک بذارید تو همون این توضیحارو میدادید خب!
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
خواستم چون شماره اول هست توی قسمت اطلاعیه و اخبار بهش اشاره بشه

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، diamond ، 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,868 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 642 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,130 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  عضویت ویژه بدون واریز وجه ایران شهرساز در 3 ماهه اول 93 alireza 15 6,142 ۱۳۹۳-۶-۲۴، ۰۸:۴۰ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  هديه وبلاگ برتر در هفته دوم و سوم ارسال شد-25 مرداد 93 alireza 8 2,811 ۱۳۹۳-۵-۳۰، ۱۰:۱۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  بزودی...ایران شهرساز منتشر می کند alireza 1 1,313 ۱۳۹۳-۵-۱۸، ۰۶:۲۶ عصر
  عضو گیری کارگروه مرحله اول برنامه ریزی/ کنکور 94 Brightness 32 5,433 ۱۳۹۳-۵-۹، ۱۰:۴۴ صبح
آخرین ارسال: Lham.m
  HOT>>>عیدی ایران شهرساز به اعضا>>6 آزمون مرحله دوم آنلاین+12 آزمون مرحله اول رایگان alireza 6 3,000 ۱۳۹۳-۲-۴، ۱۲:۱۹ عصر
  ثبت نام آزمون های آنلاین رایگان مرحله اول ایران شهرساز در سال چهارم فعالیت alireza 0 1,057 ۱۳۹۳-۱-۱۹، ۰۲:۴۷ عصر
  برای نخستین بار د رفروم های شهرسازی مرکز مشاوره و پرسش و پاسخ ایران شهرساز افتتاح شد alireza 0 1,396 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۰۲:۰۴ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان