امتیاز موضوع:
  • 46 رأی - میانگین امتیازات: 3.35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود فایل با ارزش نظام بصری -چارچوب استراتژیک مدیریت بصری شهر-pdf
دانلود فایل با ارزش نظام بصری -چارچوب استراتژیک مدیریت بصری شهر-pdf
استاد محترم : جناب آقای مهندس کامیار انزوایی

pdf شده از فایل پاورپوینت

61 صفحه

دانلود برای اعضای vip

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   WWW.IRANSHAHRSAZ.COM-نظام بصری.rar (اندازه: 7.39 MB / تعداد دفعات دریافت: 280)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ایلیا ، saeed nasiri majd ، ahmad lotfi ، parasto_gh ، diamond ، atitak1 ، MHAKBARI ، haydariyan ، khansa ، Brightness ، BlueBoyZone ، atelieahjam ، foroogh.r
ممنون مهندس
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، atelieahjam
سپاس فراوان:blush:
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
من که نتونستم دانلود کنم تازه بهش خیلی نیاز دارم. خواهش میکنم واسه اعضای عادی هم بذارید. 63

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام من عضو ویژه هم شدم اما نتونستم دانلود کنم چرا؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام.به این فایل خیلی نیاز دارم و دانملود نمیشه با اینکه عضوم18

پاسخ
      (۱۳۹۲-۱۲-۲، ۰۵:۳۶ عصر)saadatm71 نوشته است: سلام.به این فایل خیلی نیاز دارم و دانملود نمیشه با اینکه عضوم18
      سلام

این فایل در قسمت ویژه قرار دارد برای دانلود باید عضو ویژه شوید
      http://www.iranshahrsaz.com/usercp.php?action=payments
      آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مقاله—نظریه عمومی برای شهرهای قرن بیست و یکم و انطباق آن با شرایط ایران ماراویا 2 2,163 ۱۳۹۳-۷-۱۸، ۰۹:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: lofra
        دانلود مقاله روش های پايدارسازی شيب های خاكی atelieahjam 0 897 ۱۳۹۳-۶-۲۱، ۰۵:۲۴ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        مقاله معماري مدرن با استفاده از سيستم مديريت انرژي (EMS) با اتكاء بر سيستم مديريت ساخ leila 0 1,163 ۱۳۹۳-۵-۱۴، ۰۲:۲۶ عصر
      آخرین ارسال: leila
        مقاله بام سبز و تاثیر آن در بهینه سازی مصرف انرژی با فرمت ورد leila 0 1,592 ۱۳۹۳-۵-۱۴، ۰۲:۲۴ عصر
        مقاله بیوکامپوزیت‌ها در صنعت ساختمان با رویکرد توسعه پایدار-فرمت ورد leila 0 1,285 ۱۳۹۳-۵-۱۴، ۰۲:۱۵ عصر
        دانلود پاورپوینت تالار شهر لندن ( city hall ) atelieahjam 0 2,260 ۱۳۹۳-۱-۲۸، ۰۲:۰۳ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        دانلود مقاله شکل شناسی مفاهیم، هندسه و نماد پردازی در معماری کهن ایران hamid_shahrsaz 0 3,199 ۱۳۹۲-۱۱-۱۲، ۰۱:۵۴ عصر
      آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
        دانلود مقاله پل بند شادروان ، نماد معماری سنتی ایران hamid_shahrsaz 0 1,265 ۱۳۹۲-۱۱-۱۲، ۰۱:۵۰ عصر
      آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
        تبدیل فایل جی ای اس منطقه یک تهران از فرمت جی ای اس به اتوکد yaser seraj 3 5,258 ۱۳۹۲-۱۰-۲۹، ۰۴:۴۹ عصر
      آخرین ارسال: زمردیان
        مقاله—ضرورت طراحی در ارتباط با فضای شهری پیرامون ورودی های مترو تهران ماراویا 0 1,928 ۱۳۹۱-۹-۲۷، ۱۰:۴۷ عصر
      آخرین ارسال: ماراویا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان