امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان برنامه ریزی حمل و نقل
برنامه ريزي حمل و نقل فرآيندي است که به تصم يم گ يري پيرامون سياستها و برنامه هاي حمل و نقل منجرمي شود و اقدامات احتمالي آينده را براي سوق دادن سيستم به جهت دلخواه بررسي مي نمايد.

قیمت: 500تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، روجا ، atelieahjam
جونم علاقه به حمل ونقل:blush::D.مرسی مهندس واقعا دونستن این مطالب ضروریه موضلیه حمل ونقل کشور
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
(۱۳۹۰-۹-۲۴، ۱۱:۱۵ صبح)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: جونم علاقه به حمل ونقل:blush::D.مرسی مهندس واقعا دونستن این مطالب ضروریه موضلیه حمل ونقل کشور

مرسی عزیزم. اما تک بعدی بودن که خوب نیست، مهندس واقعی شما هستید که در همه زمینه ها فعالید

پاسخ
 سپاس شده توسط diamond ، atelieahjam
شکسته نفسی میکنید.من کاری نکردم مهندس امیدوارم مفید باشم:blush:

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نیازمند طرح پروژه کارگاه برنامه ریزی شهری j.sevda66 0 918 ۱۳۹۵-۲-۲۰، ۰۱:۳۶ صبح
آخرین ارسال: j.sevda66
  جدول ویژه برنامه ها (طرح های)شهرسازی (ویژه مباحث کنکور) yalda89 1 1,746 ۱۳۹۳-۱۰-۱۶، ۱۲:۲۴ صبح
آخرین ارسال: alireza
  غیر رایگان مطالعات جامع حمل و نقل و ترافیک شهر ارومیه (طرح پیشنهادی BRT) EBRAHIMMILAN2012 2 2,200 ۱۳۹۳-۸-۱۹، ۰۶:۵۶ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  غیر رایگان توسعه شهری مبتنی برحمل و نقل عمومی محور) TOD ( در قالب رویکرد نواحی بهبود کسب و کار) Brightness 0 1,658 ۱۳۹۳-۴-۲۲، ۱۱:۴۵ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  غیر رایگان برنامه آمايش استان هرمزگان.p aramo 0 1,883 ۱۳۹۰-۱۲-۱۵، ۱۱:۴۳ عصر
آخرین ارسال: aramo
  غیر رایگان تست اصول و روش های برنامه ریزی شهری-شیعهt.doc aramo 0 2,359 ۱۳۹۰-۸-۲۷، ۰۵:۳۱ صبح
آخرین ارسال: aramo
Smile غیر رایگان برنامه 5 ساله پنجم توسعه كشور FaTyJo0oN 0 2,010 ۱۳۹۰-۷-۵، ۱۰:۵۳ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان