امتیاز موضوع:
  • 47 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کی بلده زبان بخونه؟
اینجا فکر کنم که نیاز باشه دوباره ورودی داشته باشیم هرچند کوتاه...
واقعیتشو بخواید در مورد کنکور علاقه خیلی مهم نیست( البته با اجازه) ، یعنی اصلا مهم نیست! به هرحال کنکور مثل بدترین شربتی میمونه که وقتی بچه بودیم دکتر بهمون میداد و ما نمی خوردیم و بابایی یا مامانی با کمی چاشنی خشونت! میومدو ....( سانسور شد :D) یعنی به هرحال کنکور اجباریه البته فقط تو ایران مثل اینکه............
اما جدیتو پایه ام. اگه جدی نباشی که کی حوصله زبان خوندنو داره (خودمو میگمااااااااا ) :angel:
ولی الان که فکر می کنم میبینم که ما( نه دیگه، این ما اون ما نیست! این ما یعنی دانشجو های عزیز کشورمون ایران، سرزمین دلیران ...( شاعرش کی بود؟!)) این همه مدت راست راست همینطوری بیکار تو دانشگاه می گشتیم( البته بلانسب اون بچه درس خونای خیلی خیلی مثبت ... (یه جوریم شد) حالا یه سه چهار ماه هم دیگه جهنم و ضرر! میشینیم زبان می خونیم دیگه شاید روح یکی شاد شد! ( توروخدا فحشی چیزی ندید که ناراحت میشما!)
ایشالا همتون کنکور موفق باشید
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط diamond ، haydariyan ، Brightness
اگر هدف فقط قبولی در آزمون ارشد باشه صحبت های آقای ایلیا درسته اما نظر شخصی من اینه که اگر قصد دارید در آینده شهرساز موفقی باشید (بخصوص در عرصه تحقیق و پژوهش) بهتره که زبان انگلیسی رو اصولی یاد بگیرید ( و نه صرفا به عنوان یک زبان تخصصی)!
البته خوندن مقالات انگلیسی هم خیلی موثره. هم کلمات تخصصی رو یاد می گیرید و هم اینکه برای نوشتن آماده می شید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط diamond ، ایلیا ، JAVAD4050 ، haydariyan ، Brightness
(۱۳۹۰-۹-۲۴، ۱۲:۵۸ صبح)wise.architect نوشته است: اگر هدف فقط قبولی در آزمون ارشد باشه صحبت های آقای ایلیا درسته اما نظر شخصی من اینه که اگر قصد دارید در آینده شهرساز موفقی باشید (بخصوص در عرصه تحقیق و پژوهش) بهتره که زبان انگلیسی رو اصولی یاد بگیرید ( و نه صرفا به عنوان یک زبان تخصصی)!
البته خوندن مقالات انگلیسی هم خیلی موثره. هم کلمات تخصصی رو یاد می گیرید و هم اینکه برای نوشتن آماده می شید.
موافقم با نظرتون.ممنون:blush:
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، wise.architect
ممنون از نظراتتون
ایشالا در اولین فرصت ( احتمالا بعد از کنکور) به این موضوع هم می پردازیم
اما فعلا بنا به دلایل روشن به نظر میرسه که اولویت با کنکور باشه
موفق باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط diamond ، محب الرضا
سلام
مرسی از راهنماییتون
فکر میکنم همونطور که گفتید تنها خوندن لغت کافی نباشه و بعد از خوندن کتابهای لغت باید به سراغ متن هم بریم و خب اولویت هم با بررسی سوالهای آزمونهای گذشته هستش که هم لغت تخصصی دارند و هم مورد نظر طراحان کنکور هستش.
موفق باشیم:)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط diamond ، alireza
موفق باشیم و باشید و باشند ... !

پاسخ
ان شاا...:sleepy::shy:

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
مغذرت
ایشالا . . .

پاسخ
 سپاس شده توسط diamond

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسابقه سایت ایرانشهرساز/مسابقه چهارم/زبان تخصصی- برنده مهندس matata95 URBAN 98 108 12,851 ۱۳۹۲-۴-۱۲، ۰۹:۱۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  هر روز یک سوال:26:از نظر مک کی برنامه ریزی یعنی؟ meysam rezaei 3 2,301 ۱۳۹۰-۹-۲۹، ۰۵:۵۶ عصر
آخرین ارسال: parasto_gh
  هر روز یک سوال:7:واژه ی آپوییکا در تمدن یونان و به زبان یونانی به چه معناست؟ meysam rezaei 1 1,824 ۱۳۹۰-۹-۱۱، ۰۲:۰۹ صبح
آخرین ارسال: meysam rezaei

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان