امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امتیازات: 2.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حاکمیت شهر-منطقه تهران:چالش ها و روندها
Smile 
شماره 29 بهار 1386
مقاله دکتر عباس احمد اخوندی .دکتر ناصر برک پور .ایرج اسدی. حبیب الله طاهرخانی .میثم بصیرت .گلزار زندی

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   Akhoundi-Barakpour-Asadi-Taherkhani-Basirat-Zandi.pdf (اندازه: 1 MB / تعداد دفعات دریافت: 119)
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، parasto_gh ، Shahrsaz67 ، atelieahjam
خیلی عالی بود. ممنون
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط diamond
خواهش میکنم مهندس:blush:

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقاله کاربرد تکنیک تاپسیس در رتبه‌بندی پروژه‌های طراحی شهری تهران با رویکرد سنجش تحقق‌پذیری alireza 0 1,720 ۱۳۹۳-۹-۷، ۱۲:۱۰ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مقاله فضای باز مجموعه‌های مسکونی و پاسخ‌دهی محیطی: مطالعه تطبیقی سه مجموعۀ مسکونی در شهر هم alireza 0 1,420 ۱۳۹۳-۹-۷، ۱۲:۰۹ صبح
  مقاله تحلیلی بر رابطه سرانه کاربری های زمین و اندازه شهر در طرح‌های جامع شهرهای ایران* alireza 0 1,440 ۱۳۹۳-۹-۷، ۱۲:۰۷ صبح
  دانلود مقاله:بررسي كاربري اراضي در بخش مركزي شهر آملpdf-53 alireza 2 4,686 ۱۳۹۲-۱۱-۱۱، ۰۳:۲۷ عصر
  گونه شناسی مناطق شهر- بنیاد:با نظری برواکاوی مفهوم مجموعه شهری در ایران Shahrsaz67 0 14,176 ۱۳۹۱-۲-۱، ۱۰:۰۲ عصر
آخرین ارسال: Shahrsaz67
  دانلود مقاله:كاربرد « فرآيند تحليل سلسله مراتبي» در برنامه ريزي شهري و منطقه ايPDF-58 alireza 1 10,969 ۱۳۹۰-۱۲-۱۶، ۰۸:۲۳ عصر
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  توانایی اجتماعی پایه ای برای توسه شهری و منطقه ای diamond 0 1,471 ۱۳۹۰-۱۲-۱۰، ۰۴:۴۹ عصر
آخرین ارسال: diamond
Smile شهر:کانون فرهنگ diamond 0 1,261 ۱۳۹۰-۹-۲۹، ۰۴:۴۱ عصر
آخرین ارسال: diamond
  حاكميت شهر – ما.pdf aramo 0 1,008 ۱۳۹۰-۹-۲۹، ۰۴:۴۹ صبح
آخرین ارسال: aramo
  بازشناسي اثر آئين هاي جمعي بر پيكره بندي شهر سنتي.pdf aramo 0 1,223 ۱۳۹۰-۹-۲۹، ۰۱:۴۰ صبح
آخرین ارسال: aramo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان