امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهکار جامعه در برابر زمین های خالی
اگر زمین های خالی به حال خود رها شوند به مکان انباشت زباله تبدیل شده و در نتیجه فرصت بازسازی این مناطق کاهش خواهد یافت. بنابراین، ارائه راهکارها و ابتکارات موثر برای مقابله با این مشکل ضروری به نظر می رسد. این قبیل نوآوری ها در عین حال که به ندرت به شهر صدمه ای وارد می سازند، باعث می شوند تا فضاهای باز، احیا شده و به جای محل انباشت زباله بر ارزش آنها نیز افزوده شود. در نهایت فضای پاکیزه و سبز در جامعه باعث رونق و توسعه اقتصادی و شکوفایی محله های شده و نشاط خاصی را در میان ساکنین به وجود می آورد.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   82.pdf (اندازه: 316.2 KB / تعداد دفعات دریافت: 67)
آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، saeed nasiri majd
ممنونم:blush:
به این زمینا من تو یه مقاله خوندم میگن فضاهای در حال انتظار درسته؟
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
 سپاس شده توسط پریسیما

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  90.293 46- مدیریت شهری و نقش آن در توسعه ی سازمان فضایی شهر بابلسر سیدمحمد رستمکلایی aramo 1 3,933 ۱۳۹۵-۹-۲۰، ۱۰:۳۶ عصر
آخرین ارسال: oyster
  مقاله محله های تاریخی شهری تلگرام1 0 1,526 ۱۳۹۴-۱۱-۱۸، ۰۴:۳۲ عصر
آخرین ارسال: تلگرام1
  کد کاربری های شهری ati.d 2 2,869 ۱۳۹۴-۸-۱۵، ۱۲:۱۴ عصر
آخرین ارسال: محبوبه مکتبی
  مقاله کاربرد مطالعات هواشناسی آلودگی هوا در طراحی شهری atelieahjam 1 1,977 ۱۳۹۴-۸-۲، ۰۷:۵۴ عصر
آخرین ارسال: ra9hil
  مقاله شهرنشینی و شهرسازی در ایلام باستان atelieahjam 0 2,218 ۱۳۹۴-۸-۲، ۰۲:۰۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  مقاله طراحی مجسمه های شهری atelieahjam 0 2,444 ۱۳۹۴-۸-۲، ۱۲:۵۱ عصر
  مقاله طراحی و الگوهای رفتاری پیشنهادی برای بهسازی پارک های شهری atelieahjam 0 2,479 ۱۳۹۴-۸-۲، ۱۲:۲۳ عصر
  مقاله فضاهای عمومی شهر فراصنعتی و نقش های در حال تغییر آنها - word atelieahjam 0 1,990 ۱۳۹۴-۸-۲، ۱۰:۲۲ صبح
  مقاله فضاهای فراغت و گفت و گو گم شده در میان آهن و دود atelieahjam 0 1,298 ۱۳۹۴-۸-۲، ۱۰:۰۹ صبح
  مقاله فضای سبز عمودی در نمای ابنیه شهری atelieahjam 0 1,838 ۱۳۹۴-۸-۲، ۰۹:۵۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان