ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 81 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
یه خبر خوب برای ارشد های غیر مرتبط شهرسازی نیای از دست دادی خبر را!!!!
سلام دوستان

با خبر شدیم که به ارشد های غیر مرتبط هم مهر شهرسازی میدند منتظر خبرهای تکمیلی باشید....

اگه خواستید زودتر با خبر شوید به مهندس نصیری مجد پیام دهید...

به همه شما تبریک میگوییم و این خبر باز هم شهرسازان را کمی ناراحت! و بقیه را خوشحال میکند...

باز هم رقابت سخت ادامه دارد...
آخرین ارسال های من :

2
RE: یه خبر خوب برای ارشد های غیر مرتبط شهرسازی نیای از دست دادی خبر را!!!!
مهر شهرسازی را همه رشته ها میدند حتی رشته هایی همچون جامعه شناسی و...

شما باید طبق لیست تعدادی از واحدهای درسی را گذرانده یا بگذرانید...

منتظر خبرهای تکمیلی باشید..

اعلام این خبر فقط با منبع ایران شهرساز در سایت های مرتبط درج شود..

سپاس شده توسط: 0RKIDEH ، saeed nasiri majd ، Sadeghpour ، darya2010 ، haydariyan ، mehdime007 ، godonly. ، mahzad ، kasrak
3
(1390-9-23، 09:15 عصر)AliReza نوشته است:  سلام دوستان

با خبر شدیم که به ارشد های غیر مرتبط هم مهر شهرسازی میدند منتظر خبرهای تکمیلی باشید....

اگه خواستید زودتر با خبر شوید به مهندس نصیری مجد پیام دهید...

به همه شما تبریک میگوییم و این خبر باز هم شهرسازان را کمی ناراحت! و بقیه را خوشحال میکند...

باز هم رقابت سخت ادامه دارد...

ممنون از همکاریه صمیمانتون مهندس دهقان عزیز
درسهایی رو که بچه های معماری باید بخونن تا مهر شهرسازی بهشون تعلق بگیره از قرار زیر است:
1-کارگاه مقدماتی شهری 3-5واحد
2-جامعه شناسی شهری 2واحد
3-اقتصاد شهری 2واحد
4-آمار و مدل سازی شهری(مدل های کمی در شهرسازی) 2واحد
5-رایانه در شهرسازی(کاربرد نظام اطلاعات شهری) 2واحد
انشاا... منتظر خبر برای بقیه رشته ها هم باشید.
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
 سپاس شده توسط: 0RKIDEH ، Sadeghpour ، AliReza ، haydariyan ، mehdime007 ، diamond ، archopedia ، godonly.
4
اولا که ما بخیل نیستیم! هیچکی هم ناراحت نمیشه!
دوم اینکه تو عمران اینطوریه که به ارشدهای غیر مرتبط فقط مهر نظارت میدن و اجرا نمیدن
شهرسازیو نمی دونم اما ( چون حوزه های مختلفی داره) اگه این رو هم بپرسید ممنون میشیم
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
 سپاس شده توسط: Sadeghpour ، shahryar ، haydariyan ، godonly. ، somita ، m.mohammadzadeh
5
برای بچه های طراحی شهری چطور؟ این خبر برای ما هم هست؟

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: godonly.
    6
    (1390-9-25، 11:38 صبح)naqshe bana نوشته است:  برای بچه های طراحی شهری چطور؟ این خبر برای ما هم هست؟

سلام
    بله برای حتی رشته های (کارشناسی)جامعه شناسی هم واحد دادند
    برای ارشد های غیر مرتبط(نه همه رشته ها) تعداد واحد هایی رو مشخص کردند تا مانع یا سدی برای مهر طراحی نباشه.
    منتظر خبر های جدید باشید...

سپاس شده توسط: 0RKIDEH ، naqshe bana ، mahzad
    7
    دیوار از دیوار بچه های شهرسازی کوتاهتر پیدا نکردن. کم جغرافیاها به جای ما رفتن سر کار که حالا اینم اضافه شد
    واقعاً سوال دارم از خدمتتون، 32 واحدی که توی ارشد پاس می‏کنیم، به اندازه 144 واحد لیسانس آدم رو با سواد می‏کنه؟
    نه هیچ کس با 32 واحد مهندس نمیشه. این یعنی بی برنامه گی، یعنی دخالت یه عده تو کاری که نه تخصصشو دارن نه سوادشو.
    مگه ما به جای یه جامعه شناس، یا جغرافیدان می‏ریم سر کار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    واقعاً متأسفم که ارشد شهرسازی اینقدر باید ساده برگزار بشه که از هر رشته ای بتونن توش شرکت کنن.
    کم شهرسازیه کشور ما خرابه، اینکارارو هم بکنن....
    آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
    ساختنی است.
     سپاس شده توسط: saeed nasiri majd ، godonly. ، diamond ، somita ، dely_sh ، urbanist 88
    8
    [quote='parasto_gh' pid='12660' dateline='1324045100']
    دیوار از دیوار بچه های شهرسازی کوتاهتر پیدا نکردن. کم جغرافیاها به جای ما رفتن سر کار که حالا اینم اضافه شد
    واقعاً سوال دارم از خدمتتون، 32 واحدی که توی ارشد پاس می‏کنیم، به اندازه 144 واحد لیسانس آدم رو با سواد می‏کنه؟
    نه هیچ کس با 32 واحد مهندس نمیشه. این یعنی بی برنامه گی، یعنی دخالت یه عده تو کاری که نه تخصصشو دارن نه سوادشو.
    واقعاً متأسفم که ارشد شهرسازی اینقدر باید ساده برگزار بشه که از هر رشته ای بتونن توش شرکت کنن.

به نظرمن شهرسازی یه علم میان رشته ای و فقط به یه قشرخاص تعلق نداره گاهی یه جامعه شناس یا یه جغرافیدان یا...ایده های رو تو ذهنشون درباره ی شهر وشهروند دارن که شاید هیچ وقت به ذهن یه شهرساز نرسه چون شهریعنی انسان،یعنی جایی که با وجود انسان نمود پیدا میکنه یه جغرافیدان یا جامعه شناس وقتی که می تونه کنکور به این سختی رو پشت سر بذاره یعنی توانای تحلیل مسائل شهرسازی رو به دست آورده،اگر بچه های شهرسازی از این موضوع خیلی ناراحتن میتونن تو کنکور از این قشرجلوبزنن و نذارن اونا وارد عرصه ی خصوصیشون بشن ولی مطمئن باشید تا وقتیکه ما آدما همه چی رو واسه خودمون بخوایم و فقط فکر کنیم که قشر خاصی علامه ی دهرند وبقیه هیچ شهرهای ما لنگ میزنن. مگه شهرسازا تاحالا چه گلی به سر شهرا زدن که بچه های دیگه نمیتونن بزنن
    آخرین ارسال های من :

[تصویر:  girl_rain_forest_road.jpg]
    Follow your dreams  and  never  never never give up

سپاس شده توسط: ایلیا ، Vasta ، diamond
    9
    (1390-9-25، 05:48 عصر)parasto_gh نوشته است:  دیوار از دیوار بچه های شهرسازی کوتاهتر پیدا نکردن. کم جغرافیاها به جای ما رفتن سر کار که حالا اینم اضافه شد

سلام
    مهندس
    فقط شهرسازی نیست که اینکارو باهاش کردن ،برای رشته های دیگه هم یکسری واحد ها پیشنهاد شده تا بهشون مهر طراحی بدن.

سپاس شده توسط: godonly. ، 0RKIDEH
    10
    سلام
    من لیسانس ریاضی دارم می تونم مهر نظام بگیرم؟
    آخرین ارسال های من :

دانشجوی کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری
      دانشگاه آزاد قزوین
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        رویکردهای شهرسازی meysam.mansourirazi 1,210 1394-2-22، 07:20 عصر
      آخرین ارسال: حسنیه هزاره
        مسابقه بزرگ ایرانشهرساز اکنون با جوایز ارزنده برای نخستین بار URBAN 98 9,886 1392-4-31، 03:24 عصر
      آخرین ارسال: AliReza
        مسابقه ایرانشهرساز/مسابقه نهم /مدل های شهرسازی- برنده مهندس zolatan Brightness 4,657 1392-4-18، 01:15 صبح
      آخرین ارسال: mojtaba1992
        عدم ارتقا پایه پروانه اشتغال (طراحی) برای فارغ التحصیلان معماری علمی کاربردی یا کاردا saeed nasiri majd 3,359 1392-4-14، 11:46 صبح
      آخرین ارسال: s1s2s3
        هر روز یک بحث و یک جایزه به قید قرعه برای شرکت کنندگان-هر ماه 150 هزار تومان جایزه AliReza 2,494 1392-4-13، 11:38 عصر
      آخرین ارسال: URBAN 98
        یک خبر فوق العاده خوب برای شهرسازا، نیای از دست دادی! radan 3,851 1391-8-8، 11:22 صبح
      آخرین ارسال: urbanism2012
        بهترین نرم افزارها در شهرسازی را نام ببرید aramo 5,251 1391-2-25، 11:28 صبح
      آخرین ارسال: mhmehdinia
        هرروز یک سوال:54:برنامه ریزی برای نواحی حومه ای شهری نخستین بار توسط چه کسی ارایه شد؟ meysam rezaei 2,264 1390-12-23، 07:11 عصر
      آخرین ارسال: n4rnia
        تشکر ویژه برای ( هر روز یک سوال ) .Utopia 2,244 1390-11-27، 06:26 عصر
      آخرین ارسال: lofra
      Wink پیشنهادی برای دانشجویانی که به مقاطع بالاتر فکر می کنند saeiideh 7,085 1390-11-1، 12:47 صبح
      آخرین ارسال: saeiideh
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      [-]
      جستجو
      جستجوی گوگل