امتیاز موضوع:
  • 86 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه خبر خوب برای ارشد های غیر مرتبط شهرسازی نیای از دست دادی خبر را!!!!
سلام دوستان

با خبر شدیم که به ارشد های غیر مرتبط هم مهر شهرسازی میدند منتظر خبرهای تکمیلی باشید....

اگه خواستید زودتر با خبر شوید به مهندس نصیری مجد پیام دهید...

به همه شما تبریک میگوییم و این خبر باز هم شهرسازان را کمی ناراحت! و بقیه را خوشحال میکند...

باز هم رقابت سخت ادامه دارد...
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، kowsarkh ، 0RKIDEH ، ایلیا ، Sadeghpour ، darya2010 ، haydariyan ، mehdime007 ، diamond ، archopedia ، lofra ، Vasta ، kasrak ، mahzad ، saeed nasiri majd ، deldar ، ساناز رحیمی ، FaTyJo0oN ، aramo ، yaser seraj ، رضوان رفیعی ، soheilarch
مهر شهرسازی را همه رشته ها میدند حتی رشته هایی همچون جامعه شناسی و...

شما باید طبق لیست تعدادی از واحدهای درسی را گذرانده یا بگذرانید...

منتظر خبرهای تکمیلی باشید..

اعلام این خبر فقط با منبع ایران شهرساز در سایت های مرتبط درج شود..

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، saeed nasiri majd ، Sadeghpour ، darya2010 ، haydariyan ، mehdime007 ، godonly. ، mahzad ، kasrak
(۱۳۹۰-۹-۲۳، ۰۹:۱۵ عصر)AliReza نوشته است: سلام دوستان

با خبر شدیم که به ارشد های غیر مرتبط هم مهر شهرسازی میدند منتظر خبرهای تکمیلی باشید....

اگه خواستید زودتر با خبر شوید به مهندس نصیری مجد پیام دهید...

به همه شما تبریک میگوییم و این خبر باز هم شهرسازان را کمی ناراحت! و بقیه را خوشحال میکند...

باز هم رقابت سخت ادامه دارد...

ممنون از همکاریه صمیمانتون مهندس دهقان عزیز
درسهایی رو که بچه های معماری باید بخونن تا مهر شهرسازی بهشون تعلق بگیره از قرار زیر است:
1-کارگاه مقدماتی شهری 3-5واحد
2-جامعه شناسی شهری 2واحد
3-اقتصاد شهری 2واحد
4-آمار و مدل سازی شهری(مدل های کمی در شهرسازی) 2واحد
5-رایانه در شهرسازی(کاربرد نظام اطلاعات شهری) 2واحد
انشاا... منتظر خبر برای بقیه رشته ها هم باشید.
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، Sadeghpour ، alireza ، haydariyan ، mehdime007 ، diamond ، archopedia ، godonly.
اولا که ما بخیل نیستیم! هیچکی هم ناراحت نمیشه!
دوم اینکه تو عمران اینطوریه که به ارشدهای غیر مرتبط فقط مهر نظارت میدن و اجرا نمیدن
شهرسازیو نمی دونم اما ( چون حوزه های مختلفی داره) اگه این رو هم بپرسید ممنون میشیم
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، shahryar ، haydariyan ، godonly. ، somita ، m.mohammadzadeh
برای بچه های طراحی شهری چطور؟ این خبر برای ما هم هست؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط godonly.
    (۱۳۹۰-۹-۲۵، ۱۱:۳۸ صبح)naqshe bana نوشته است: برای بچه های طراحی شهری چطور؟ این خبر برای ما هم هست؟

سلام
    بله برای حتی رشته های (کارشناسی)جامعه شناسی هم واحد دادند
    برای ارشد های غیر مرتبط(نه همه رشته ها) تعداد واحد هایی رو مشخص کردند تا مانع یا سدی برای مهر طراحی نباشه.
    منتظر خبر های جدید باشید...

پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH ، naqshe bana ، mahzad
    دیوار از دیوار بچه های شهرسازی کوتاهتر پیدا نکردن. کم جغرافیاها به جای ما رفتن سر کار که حالا اینم اضافه شد
    واقعاً سوال دارم از خدمتتون، 32 واحدی که توی ارشد پاس می‏کنیم، به اندازه 144 واحد لیسانس آدم رو با سواد می‏کنه؟
    نه هیچ کس با 32 واحد مهندس نمیشه. این یعنی بی برنامه گی، یعنی دخالت یه عده تو کاری که نه تخصصشو دارن نه سوادشو.
    مگه ما به جای یه جامعه شناس، یا جغرافیدان می‏ریم سر کار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    واقعاً متأسفم که ارشد شهرسازی اینقدر باید ساده برگزار بشه که از هر رشته ای بتونن توش شرکت کنن.
    کم شهرسازیه کشور ما خرابه، اینکارارو هم بکنن....
    آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
    ساختنی است.
    پاسخ
     سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، godonly. ، diamond ، somita ، dely_sh ، urbanist 88
    [quote='parasto_gh' pid='12660' dateline='1324045100']
    دیوار از دیوار بچه های شهرسازی کوتاهتر پیدا نکردن. کم جغرافیاها به جای ما رفتن سر کار که حالا اینم اضافه شد
    واقعاً سوال دارم از خدمتتون، 32 واحدی که توی ارشد پاس می‏کنیم، به اندازه 144 واحد لیسانس آدم رو با سواد می‏کنه؟
    نه هیچ کس با 32 واحد مهندس نمیشه. این یعنی بی برنامه گی، یعنی دخالت یه عده تو کاری که نه تخصصشو دارن نه سوادشو.
    واقعاً متأسفم که ارشد شهرسازی اینقدر باید ساده برگزار بشه که از هر رشته ای بتونن توش شرکت کنن.

به نظرمن شهرسازی یه علم میان رشته ای و فقط به یه قشرخاص تعلق نداره گاهی یه جامعه شناس یا یه جغرافیدان یا...ایده های رو تو ذهنشون درباره ی شهر وشهروند دارن که شاید هیچ وقت به ذهن یه شهرساز نرسه چون شهریعنی انسان،یعنی جایی که با وجود انسان نمود پیدا میکنه یه جغرافیدان یا جامعه شناس وقتی که می تونه کنکور به این سختی رو پشت سر بذاره یعنی توانای تحلیل مسائل شهرسازی رو به دست آورده،اگر بچه های شهرسازی از این موضوع خیلی ناراحتن میتونن تو کنکور از این قشرجلوبزنن و نذارن اونا وارد عرصه ی خصوصیشون بشن ولی مطمئن باشید تا وقتیکه ما آدما همه چی رو واسه خودمون بخوایم و فقط فکر کنیم که قشر خاصی علامه ی دهرند وبقیه هیچ شهرهای ما لنگ میزنن. مگه شهرسازا تاحالا چه گلی به سر شهرا زدن که بچه های دیگه نمیتونن بزنن
    آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
    Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا ، Vasta ، diamond
    (۱۳۹۰-۹-۲۵، ۰۵:۴۸ عصر)parasto_gh نوشته است: دیوار از دیوار بچه های شهرسازی کوتاهتر پیدا نکردن. کم جغرافیاها به جای ما رفتن سر کار که حالا اینم اضافه شد

سلام
    مهندس
    فقط شهرسازی نیست که اینکارو باهاش کردن ،برای رشته های دیگه هم یکسری واحد ها پیشنهاد شده تا بهشون مهر طراحی بدن.

پاسخ
     سپاس شده توسط godonly. ، 0RKIDEH
    سلام
    من لیسانس ریاضی دارم می تونم مهر نظام بگیرم؟
    آخرین ارسال های من :

دانشجوی کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری
      دانشگاه آزاد قزوین
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        رویکردهای شهرسازی meysam.mansourirazi 3 2,010 ۱۳۹۴-۲-۲۲، ۰۷:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: حسنیه هزاره
        تصاویر راه یافته به فینال مسابقه زیبایی در شهر>>تصویر برتر را انتخاب کنید alireza 20 7,006 ۱۳۹۲-۱۲-۱۸، ۰۹:۳۲ صبح
      آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
        "زیبایی ها در شهر "دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 30 8,731 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۱۲:۱۰ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        لحظات زیبا را از پنجره خانه تان شهرسازانه و مهندسی ثبت کنید و جایزه بزرگ را ببرید reza1366 4 2,405 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۶ صبح
      آخرین ارسال: زمردیان
        نتیجه اولیه اولین دوره مسابقه عکس مشخص شد از بین 5 عکس برگزیده یکی را انتخاب کنید alireza 16 5,876 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۱۱:۴۰ صبح
      آخرین ارسال: atelieahjam
        نظر ارزشمند شما در مورد مسابقه هفته اول-6 مسابقه و بیش از 70هزار تومان جایزه alireza 7 3,148 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۲۸ صبح
        اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی ویژه فرصت 1 هفته زمردیان 27 8,333 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۱۶ صبح
        مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,678 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
        از منظر شهری- بوستان ملت-خیابان ولیعصر چه می بینید 5 زمردیان 2 1,309 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
        مسابقه بزرگ ایرانشهرساز اکنون با جوایز ارزنده برای نخستین بار URBAN 98 79 15,456 ۱۳۹۲-۴-۳۱، ۰۳:۲۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان