امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امتیازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرصت ختم قرآن دارد به پایان می رسد
سلام دوستان ، امیدوارم که شرکت کنندگان ختم قرآن توجه داشته باشند که 6 روز دیگه به اتمام ختم جزء اول قرآن مانده امیدوارم که آیه های مورد قبول خودرا خوانده باشید یا حق
آخرین ارسال های من :

زندگی بافتن یک قالی است نه همان نقش و نگاری که دلت میخواهد نقشه را اوست که تعیین کرده تو در این بین فقط می بافی نقشه را خوب ببین نکند آخر کار قالی زندگیت را نخرند
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ایلیا ، diamond ، JAVAD4050 ، 0RKIDEH ، elham90
(۱۳۹۰-۹-۲۴، ۰۳:۳۰ عصر)FA.ARDAKANI نوشته است: سلام دوستان ، امیدوارم که شرکت کنندگان ختم قرآن توجه داشته باشند که 6 روز دیگه به اتمام ختم جزء اول قرآن مانده امیدوارم که آیه های مورد قبول خودرا خوانده باشید یا حق

کار خوبی کردید که یاد آوری کردید لینک آیه های کاربران را هم بزارید تا بدونیم کدام آیه ها خوانده شود.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط diamond ، JAVAD4050 ، 0RKIDEH
سلام به همگی
آیاتی که مربوط به من میشد رو دیروز غروب به اتفاق دوستان تلاوت کردیم و دعاتونم کردیم
یا علی التماس دعا...;)
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، FA.ARDAKANI ، alireza
خیلی عالی بود یاداوریتون
ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FA.ARDAKANI ، JAVAD4050

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قابل توجه دوستانی که قبلا در ختم قرآن شرکت می کردند FA.ARDAKANI 8 5,182 ۱۳۹۱-۶-۲۵، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  پیشنهاد نمایش محل سکونت کاربران به صورت اختیاری sardarekord 8 4,254 ۱۳۹۱-۱-۶، ۰۷:۱۴ عصر
آخرین ارسال: JAVAD4050
  سلام مهندسین گرامی ببخشید که دیرشد ختم جزء سوم قرآن کریم در بهمن ماه90 FA.ARDAKANI 6 4,094 ۱۳۹۰-۱۰-۳۰، ۱۲:۳۸ عصر
آخرین ارسال: JAVAD4050
  سلام دوستان و مهندسین گرامی جهت یادآوری شرکت کنند گان در ختم ماهانه جزء قرآن FA.ARDAKANI 3 2,490 ۱۳۹۰-۹-۲۶، ۰۸:۴۸ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  ختم قرآن سه ماه یک بار FA.ARDAKANI 18 10,964 ۱۳۹۰-۹-۱۱، ۱۱:۴۵ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  آقای دهقان می شه سریع مراجعه کنید به این تاپیک s1s2s3 9 5,618 ۱۳۹۰-۹-۱۱، ۱۱:۲۳ عصر
  سلام دوستان و مهندسین گرامی جهت یادآوری شرکت کنند گان در ختم ماهانه جزء قرآن FA.ARDAKANI 10 7,267 ۱۳۹۰-۹-۲، ۰۳:۰۰ عصر
  سلام با توجه به نظر دوستان ختم هر ماه یک جزء قرآن را شروع می کنیم FA.ARDAKANI 12 7,088 ۱۳۹۰-۹-۱، ۰۸:۳۱ صبح
آخرین ارسال: alireza
  دوستانی که تمایل دارند در ختم قرآن هفتگی سایت شرکت کننداعلام آمادگی کنند FA.ARDAKANI 2 2,589 ۱۳۹۰-۸-۱۶، ۰۳:۲۲ عصر
آخرین ارسال: Elham.A
  لطفا به این موارد هم توجه کنید. IranOKB.com 3 3,133 ۱۳۹۰-۷-۲۴، ۰۶:۵۶ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان