امتیاز موضوع:
  • 46 رأی - میانگین امتیازات: 3.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان خلاصه کتاب پهنه بندی اقلیمی ایران با فرمت پاورپوینت
چکیده کتاب:

پهنه بندی اقلیمی ایران با فرمت پاورپوینت

106 صفحه

مهندس مرتضی کسمایی

فصل یک: اطلاعات وآمارآب وهوایی
فصل دو:  تغییرات پارامترهای اب وهوایی درنقاط مختلف کشور
فصل سه: شرایط حراراتی درفضای ازاد
فصل چهار:   جداول ماهانه
فصل پنج: نیازهای حرارتی فضاهای داخلی ساختمان
فصل شش:    مسکن ومحیط های مسکونی
فصل هفت:    روش های دست یابی به اهداف عمده طراحی اقلیمی

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، godonly. ، parasto_gh ، ahmad lotfi ، dely_sh ، archopedia ، saeed nasiri majd ، 0RKIDEH ، century21 ، sargol ، M.A. ، روجا ، MouhammadMILAD ، atelieahjam ، yasmin44
(۱۳۹۱-۸-۱۷، ۱۲:۲۸ عصر)sargol نوشته است: part 2 کامل دانلود میشه اما وقتی باز میکنم میگه خرابه

شما 2 تا فايل را در يك پوشه قرار دهيد و شماره 1 را اجرا كنيد باز ميشه
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط sargol ، 0RKIDEH ، پریسیما ، atelieahjam
سلام چرا من نمیتونم دانلود کنم ؟؟؟خیلی این کتاب رو لازم دارم ....باید هزینه ای بدم؟؟؟میشه راهنمایی کنید؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۷-۲۷، ۰۵:۲۵ صبح)narges dashti نوشته است: سلام چرا من نمیتونم دانلود کنم ؟؟؟خیلی این کتاب رو لازم دارم ....باید هزینه ای بدم؟؟؟میشه راهنمایی کنید؟؟؟

سلام
    این فایل در قسمت ویژه قرار دارد برای دانلود باید عضو ویژه شوید
    http://www.iranshahrsaz.com/usercp.php?action=payments

پاسخ
    با سلام

کتاب توصیه در زمینه طراحی معماری ساختمان ، در 45 صفحه با فرمت پی دی اف و با حجم 1.51 MB

قیمت: 400تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      غیر رایگان دانلود مطالعات کتاب استاتيک کاربردي گلابچي MHAKBARI 2 8,123 ۱۳۹۴-۸-۱۸، ۱۲:۲۴ صبح
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      غیر رایگان دانلود جزوه با ارزش معماری اسلام دکتر متدین maspory 2 7,806 ۱۳۹۴-۷-۶، ۰۱:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      غیر رایگان خلاصه کتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران دکتر اکبر زرگر قسمت اولvip shamim 3 17,235 ۱۳۹۴-۳-۹، ۰۲:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      غیر رایگان دانلود جزوه درس آشنایی با معماری جهان MHAKBARI 10 15,358 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۱۰:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      غیر رایگان جزوه خلاصه مطالب مهم درک عمومی معماری (8 فصل) MHAKBARI 2 2,760 ۱۳۹۳-۸-۲۲، ۰۸:۵۹ عصر
      غیر رایگان دانلود پاورپوینت ایده در معماری atelieahjam 0 1,643 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۹:۱۱ عصر
      غیر رایگان دانلود پاورپوینت اختلاط بتن atelieahjam 0 1,090 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۵:۳۶ عصر
      غیر رایگان دانلود جزوه با ارزش مبانی نظری معماری{part-1-2-3-4} @uror@ 13 7,503 ۱۳۹۳-۵-۱۹، ۱۲:۴۹ صبح
      غیر رایگان جزوه پاورپوینت مدیریت و کنترل پروژه mohsen madadi 0 1,571 ۱۳۹۳-۳-۷، ۰۴:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: mohsen madadi
      غیر رایگان دانلود پاورپوینت اقلیم شناسی atelieahjam 0 1,661 ۱۳۹۳-۲-۱۷، ۰۸:۱۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان