ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
Smile  دعوت به بحث گروهی
سلام.شهرسازای عزیز فعال این انجمن خوب میخواستم یه پیشنهاد بدم امیدوارم نظراتتونو بدید که اگه موافق باشید عملیش کنیم.میخواستم بگم هر دوروز یبار یا هر چندروز که شما بگید یه شخص از اعضای فعال به نوبت یه موضوع اعلام کنه یه موضوع کوچیک درباره مثلا فضای شهری یا چیزایی مث این و یه تاریخو ساعتی اعلام کنه که بچه ها هم راجب اون موضوع بخونن و اون ساعت آنلاین شن و باهم راجبش تبادل اطلاعات کنیم.اینجوری ازهم مطلب یاد میگیریم و سوالامونم میپرسیم.نظرتون چیه؟:blush:
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
2
RE: دعوت به بحث گروهی
من که کاملا موافقم ولی امیدوارم مثله دفعاته قبل !!!!!!! نباشه و ادامه داشته باشه:idea:
آخرین ارسال های من :

زندگی شهرسازانه در شهر و دیگر هیچ...!
خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

سپاس شده توسط: diamond
3
الان دیگه انجمن عضوای فعالی داره که هرروز انلاین میشن وهدف همه هم یادگیریه اگه این روندو ادامه بدیم میتونیم به اطلاعات هم اضافه کنیم.میدونم که همه همینو میخوان

4
خوب حالا بحث امروز چی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ می خوای در مورد اتوکد باشه؟؟؟؟:huh:
مثه اینکه موضوعه خوبی نیست:sleepy:

5
قراره بحثو از قبل کسی که میخواد شروع کنندش باشه تعیین کنه و روزو ساعت بحثو هم اعلام کنه نه یهو راجبش حرف بزنیم.فردا نظرات جمع میشه و شخص و ساعت و روز بحثم اعلام میشه:shy:

6
ایده فوق العاده خوبیه

آخرین ارسال های من :
7
ممنونم مهندس کمک کنیم ایده عملی شه

8
سلام مهندس
عاليه......ممنون از پيشنهاد خوبتون
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
9
خیلی خوبه، ممنون، منم موافقم
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
10
خوبه
برای اینکه ادامه دار هم بشه ( نه مثل قبلیا! ) لطفا قبلش موضوع بندی کنید بعد اقدام کنید
بر فرض مثال بگید از محیط زیست یا روانشناسی اجتماعی و ... یک یا چند موضوع رو انتخاب کردید
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
Lightbulb مباحثه1:فضای شهری-از همه اعضای آنلاین دعوت به شرکت میکنیم diamond 3,863 1390-10-2، 12:31 صبح
آخرین ارسال: diamond
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  کتاب شهرسازی 5-28 faribayekta faribayekta پرسش و پاسخ
  دانلود جزوه تصویری آموزش gis با فرمت pdf 5-25 alireza hamed_1361 نرم افزار gis--پاسخگو مهندسین aramo و ...
  فروش کتاب های اسکیس شهرسازی و معماری 5-21 joachom alireza فروشگاه کتاب نو و دست دوم
  [خبر شهرسازی]  کتاب شهرهای رویایی؛ 7 ایدة شهری به عنوان شاکلة جهان 5-14 kasrak kasrak منابع
  غیر رایگان  داغ داغ، نقشه gis شهر تهران 5-14 parasto_gh j77 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
  پنجمین کنگره بین المللی عمران، معماری و توسعه شهری-دانشگاه شهید بهشتی 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
  آخرین مهلت ارسال مقالات دومین کنفرانس بین المللی عمران،معماری وطراحی شهری-... 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
  اولین کنفرانس ملی پژوهش های نوین در عمران، معماری، محیط زیست و توسعه پایدار... 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-31 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  جدیدترین منابع دکتری شهرسازی 1396 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
  نکات مهم و روزانه دکتری شهرسازی ویژه کنکور 95 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-28 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 4-28 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  سوالات دکتری شهرسازی 1396 با جواب تشریحی 4-26 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
  طرح منطقه ای 4-25 حدیث گلی حدیث گلی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل