امتیاز موضوع:
  • 44 رأی - میانگین امتیازات: 3.39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه طراحی ساختمان نظام مهندسی بوشهر با جوایز میلیونی
مسابقه طراحی ساختمان نظام مهندسی بوشهر

اهدا جوایز به 8 نفر اول

مبلغ 21 میلیون تومان با ....

برای اطلاع کامل فایل پیوست را دانلود کنید:

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   tarahi shahri-www.iranshahrsaz.com.zip (اندازه: 580.58 KB / تعداد دفعات دریافت: 144)
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، saeed nasiri majd ، diamond ، mehdime007 ، abcdefghijklm ، mahsa20 ، elham-a ، JAVAD4050 ، ساناز رحیمی ، armangostar
دوستان واقعا بی ذوقند یه نظری چیزی بزارید. همش داونلود می کنید و ..............:dodgy::@:dodgy:

پاسخ
 سپاس شده توسط ساناز رحیمی
بابا مهندس
یه ریزه بمونید اینجا عادت میکنید!
الان همه مشغول هستن، امتحان یا کنکور یا پروژه ...
از اینکه شما خیلی فعالید واقعا ممنونیم اما اینکه بچه ها بی ذوفن نه بابا دیگه اینطوریام نیست
بچه های شهرسازی معماری اگه ذوق نداشه باشن، پس تو این دنیا کی ذوق داره؟!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، kasrak
وای چقدر جالبه که از مردم و افرادی که سررشته ای تو این مساله دارند، نظرسنجی می کنند اون هم درباره این ساختمون مهم.
خیلی کار خوبیه که دارن این مساله رو فرهنگسازی میکنن که مردم بتونن نظرشونو درباره سیمای شهر بگن....آخه فردا یکی میاد میگه اینجا چرا در ندارد ؟!! چرا پنجره نداره؟؟!!!چرا نماش این رنگیه ؟!! چرا سبک فرم بنا این مدلیه؟؟؟و....و.....و.....:D
فقط یه چیزی مهندس کسری....جوایزو بعد از احداث نبا میدن یا قبل از اون!!!:D:D:D:Dنگن برو 4 سال دیگه بیا که ساختیمش ؟؟
این بوشهری های عزیز چقدر لارجن عجب جوایز خوبی گذاشتن، حیف که از معماری و پلان خیلی سر درنمیارم وگرنه با کله میرفتم واسه شرکت تو این مسابقه.
اگر خواستن فضای بازیی یا نمایی طراحی کنن یا سرانه ای بدست بیارن منو هم صدا کنید:D:D:D:D

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، ساناز رحیمی ، armangostar
ینی کی برنده میشه!!؟:)
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، kasrak ، ساناز رحیمی
بابا اینکه زیاد نیست ! ... اگه مسابقات دیگه ی معماری رو دیده باشین ، برای نفر اول حداقل 10 میلیون تومان حتی 25 میلیون تومانش رو هم من دیدم که میدن .
در مقابل زحمتی که برای این کشیدن این طرح ها لازمه این مبالغ زیاد نیست .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط diamond ، kasrak ، ساناز رحیمی ، armangostar
راستش مهندس محبوبه اصلا کجای ایران دیدی قبله اجرا به طراح پول بدن :huh::D:D:D ولی امیدوارم که دوستانی که داونلود میکنن یا میخوان شرکت کنن سوالاتی در مورد طراحی نحوه اجرا یا اینکه مثلا معماری بوشهر چطوریه؟ یا اینکه چون در کنار دریا هستش آیا باید اینو توی طراحیمون لحاظ کنیم یا نه؟ یا مثلا قبلا این زمین چی بوده کاربریش یا سابقه تاریخیش از این جور مسایل رو به بحث بزارن که دوستانی که قصد شرکت دارند کمکی باشه براشون. ممنون از کسایی که نظر دادن یه خورده شاد شدم
:D:D:D:D:D:D

پاسخ
 سپاس شده توسط ساناز رحیمی ، armangostar
سلام به همه
به بهانه این مسابقه اومده بودم که عضواینجا شدم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط kasrak ، JAVAD4050 ، ساناز رحیمی
    سلام کاوه عزیز خوش اومدی به انجمن

پاسخ
     سپاس شده توسط ساناز رحیمی
    واقعا عالیه !!! من که الان دیگه درس و کتاب ندارم ...سرباز وظیفه هستیم!
    من که دوست دارم شرکت کنم ... اگه بشه و هر کس هم که دوست داره شرکت کنه یه سری از مطالعاتشو اینجا بزاره !!! خیلی خوب میشه !!!
    من که از امروز غروب کارمو شرو میکنم به مطالعه در باره بوشهر ...
    کسی هست که بطور جدی بخواد کار کنه؟؟؟
    آخرین ارسال های من :

به خاطر بسپار !
    همراهی خدا با انسان بمانند نفس کشیدن میماند...
    آرام ... بیصدا و همیشگی
    پاسخ
     سپاس شده توسط kasrak ، ساناز رحیمی

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      طراحی شهری میدان امام حسین (ع) تهران Mohsenurbanism 0 3,424 ۱۳۹۱-۶-۱۸، ۰۵:۲۱ صبح
    آخرین ارسال: Mohsenurbanism
      تفاوت آپارتمان‌های یک خواب با دو خواب روجا 0 1,343 ۱۳۹۱-۵-۲۶، ۰۵:۰۳ عصر
    آخرین ارسال: روجا
      مسابقه ایده های خانه مدرن saeiideh 0 1,536 ۱۳۹۰-۱۲-۶، ۰۳:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: saeiideh
      مسابقه بین المللی طراحی اتاق زیرشیروانی saeiideh 0 1,687 ۱۳۹۰-۱۲-۶، ۰۱:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: saeiideh
      ساختار پير جمعیّت ايران در 25 سال آينده- گفت‌وگو با دکتر حبیب‌الله زنجانی aramo 0 1,696 ۱۳۹۰-۱۲-۱، ۰۵:۳۰ عصر
    آخرین ارسال: aramo
      نخستین کتاب جامع هوشمند ابنیه و ساختمان رونمایی می‌شود FaTyJo0oN 0 1,214 ۱۳۹۰-۱۱-۲۵، ۱۱:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: FaTyJo0oN
      ریزش ساختمان 5 طبقه در تهرانپارس(تکرار حادثه سعادت آباد) Sadeghpour 0 1,473 ۱۳۹۰-۱۱-۲۱، ۱۱:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: Sadeghpour
      همراه با مازندران ، تهران ، سمنان و گلستان هم لرزیدند. FaTyJo0oN 0 1,549 ۱۳۹۰-۱۰-۲۲، ۱۱:۰۰ صبح
      ساختمان‌هایی که جوان‌ می‌میرند! FaTyJo0oN 0 1,358 ۱۳۹۰-۱۰-۲۲، ۱۰:۱۸ صبح
      «ساختمان‌ها» مقصر آلودگی‌ هوای پایتخت FaTyJo0oN 0 1,345 ۱۳۹۰-۱۰-۲۲، ۱۰:۱۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان