امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزارشی از نشست تخصصی الگوها ونمونه های استاندارد مبلمان شهری
ممنون از این همه ابراز محبتی که به بنده کردید!!! :sleepy:
گرچه به شما حق می دم البته نمیدونم از کجا آمار درآوردید که 100 نفر اومده بودن، اما خب شاید بعضیا خجالت می کشیدن! یا می ترسیدن اسمشون بیاد تو سایت یه وقتی معروف بشن :P
اما اگه ما 2 نفر مثل مهندس نصیری مجد داشته باشیم انگار همه رو داریم! خوبی یک دونشم خیلی زیاده و بدی هزارتاشم خیلی کم!
این گزارشی که مهندس از جلسات می دن برای منی که نیستم خیلی قشنگ و جذابه و گاهی وقتا خودمو اونجا تصور می کنم
راستی پس ما ها عینک خوش بینیمونو کجا گذاشتیم؟؟؟
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd
سلام دوستان خوب هستین !!! به نظر من هم خیلی خوب بود(البته من از یه استان دیگه اومده بودم ) خیلی دوست داشتم بچه های گروه رو ببینم ...من اون روز خیلی تنها بودم ...حقیقتش خیلی بهم خوش نگذشت ...یجورایی غربت توی اون جمع برام بزرگ ترین دغدغه بود ...با هر کس حرف میزدم میگفتش نه نمیشناسم...خلاصه از لحاظ بار علمی فقط به نظرم دوتا از سخنرانیا خوب بود...اما از دوستان انتظار بیشتری میرفت برای با هم بودن ... پسر اینقد غصه میخوردم وقتی بچه ها 5 تایی 6 تایی دور هم بودن و منم تنها و حتی کسی هم یه کمحرف باهام همکلام نشد!!! اما ممنون میشم توی این نشست ها و گرد همایی ها بمن هم اطلا بدین...ممنونم
آخرین ارسال های من :

به خاطر بسپار !
همراهی خدا با انسان بمانند نفس کشیدن میماند...
آرام ... بیصدا و همیشگی
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH
(۱۳۹۰-۹-۳۰، ۰۹:۱۵ عصر)ایلیا نوشته است: ممنون از این همه ابراز محبتی که به بنده کردید!!! :sleepy:
گرچه به شما حق می دم البته نمیدونم از کجا آمار درآوردید که 100 نفر اومده بودن، اما خب شاید بعضیا خجالت می کشیدن! یا می ترسیدن اسمشون بیاد تو سایت یه وقتی معروف بشن :P
اما اگه ما 2 نفر مثل مهندس نصیری مجد داشته باشیم انگار همه رو داریم! خوبی یک دونشم خیلی زیاده و بدی هزارتاشم خیلی کم!
این گزارشی که مهندس از جلسات می دن برای منی که نیستم خیلی قشنگ و جذابه و گاهی وقتا خودمو اونجا تصور می کنم

سلام
همینکه مجری همایش از توی تریبون همایشی که دکتر پاکزاد و دکتر سعیدی صحبت کردن و با این چنین جمعیتی اسم سایت ایران شهرساز رو آورد برای من یکی ،افتخار بود حالا هرکی نیومد با اعضای سایت به همراه دکتر پاکزاد، اسطوره طراحی شهری ایران عکس بندازه، نمیگم سرش کلاه رفت اما نتونست خاطره ای در خور این روز برای خودش داشته باشه و بهتر بود کسی رو دروایسی نمیکرد و خودش رو معرفی می کرد تا همیشه قصه اون روز رو نخوره.الا ایحال مهم نیست که بعضی ها نیومدن خودشون رو معرفی کنن،مهم این بود گه ایران شهرساز برای اولین بار در تریبون یه همایش به این مهمی سر زبونها افتاد.
بهتره اعضا خودشون رو آماده کنن برای همایش های آتی.
با سپاس
من یکی به اعضای سایت ایران شهرساز افتخار می کنم و این همایش روخیلی خوب ارزیابی کردم و مطمئنم یه روزی هر کسی که عضو ایران شهرسازه به عضویتش در این سایت افتخار می کنه و عضویت در این تشکل حرفه ای جزو رزومه مهندسان به حساب می آد.
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، alireza ، ایلیا ، @uror@
(۱۳۹۰-۱۰-۱، ۰۱:۲۰ صبح)saeed nasiri majd نوشته است:
(۱۳۹۰-۹-۳۰، ۰۹:۱۵ عصر)ایلیا نوشته است: ممنون از این همه ابراز محبتی که به بنده کردید!!! :sleepy:

سلام
همینکه جامعه مهندسان شهرساز توی تریبون همایشی که دکتر پاکزاد و دکتر سعیدی صحبت کردن و با این چنین جمعیتی اسم سایت ایران شهرساز رو آورد برای من یکی ،افتخار بود حالا هرکی نیومد با اعضای سایت به همراه دکتر پاکزاد، اسطوره طراحی شهری ایران عکس بندازه، نمیگم سرش کلاه رفت اما نتونست خاطره ای در خور این روز برای خودش داشته باشه و بهتر بود کسی رو دروایسی نمیکرد و خودش رو معرفی می کرد تا همیشه قصه اون روز رو نخوره.الا ایحال مهم نیست که بعضی ها نیومدن خودشون رو معرفی کنن،مهم این بود گه ایران شهرساز برای اولین بار در تریبون یه همایش به این مهمی سر زبونها افتاد.
بهتره اعضا خودشون رو آماده کنن برای همایش های آتی.
با سپاس
من یکی به اعضای سایت ایران شهرساز افتخار می کنم و این همایش روخیلی خوب ارزیابی کردم و مطمئنم یه روزی هر کسی که عضو ایران شهرسازه به عضویتش در این سایت افتخار می کنه و عضویت در این تشکل حرفه ای جزو رزومه مهندسان به حساب می آد.

بسیار عالیییییییییییی
خیلی خیلی خیلی خیلی از این خبر خوشحال شدم
واقعا از وقتی کمی از آشناییم با این سایت گذشته بود این چنین پیش بینی رو میکردم
خدا رو شکر...
برای چندمین بار میگم که همه اینها بخاطر صمیمیت و پیگیری های مهندس دهقان و امثال شماست.
باز هم تشکر
برای من که واقعا انگیزه ای شد تا در بقیه چنین همایش هایی هرجور شده شرکت کنم
حالا شما هم اینقدر حسرت نیومدن رو به دل ما نذارید دیگه....;)
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، saeed nasiri majd ، @uror@
سلام به همه شما مهندسین

فقط میتونم تشکر کنم و بس

از همه شما دوستان ممنونم که با حضورتون این افتخار را نصیب سایت خودتون کردید و من هم به عنوان عضو کوچکی از ایران شهرساز با همه شما مهندسین عضو در این افتخار سهیم میشوم.

باز هم تشکر ویژه از مهندسین نصیری مجد که شدیدا پیگیر هستند و همچنین مهندس رضایی که در اون روز خیلی تلاش کردند و برای گرفتن گواهینامه اسامی را خواستند و پیگیر بودند.

سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، ایلیا ، meysam rezaei ، Elham.A ، @uror@
(۱۳۹۰-۹-۳۰، ۰۹:۵۷ عصر)mamad 70i نوشته است: سلام دوستان خوب هستین !!! به نظر من هم خیلی خوب بود(البته من از یه استان دیگه اومده بودم ) خیلی دوست داشتم بچه های گروه رو ببینم ...من اون روز خیلی تنها بودم ...حقیقتش خیلی بهم خوش نگذشت ...یجورایی غربت توی اون جمع برام بزرگ ترین دغدغه بود ...با هر کس حرف میزدم میگفتش نه نمیشناسم...خلاصه از لحاظ بار علمی فقط به نظرم دوتا از سخنرانیا خوب بود...اما از دوستان انتظار بیشتری میرفت برای با هم بودن ... پسر اینقد غصه میخوردم وقتی بچه ها 5 تایی 6 تایی دور هم بودن و منم تنها و حتی کسی هم یه کمحرف باهام همکلام نشد!!! اما ممنون میشم توی این نشست ها و گرد همایی ها بمن هم اطلا بدین...ممنونم
سلام

اطلاع رسانی شد و شماره مهندس نصیری مجد هم در سایت قرار داده شد ولی متاسفانه شما پیگیر نبودید.

خوب شماره من که در سایت هست و کافی بود یه تماس میگرفتید تا شماره مهندس رضایی و مهندس نصیری مجد را بهتون میدادم تا همدیگر را ملاقات کنید.

در همایش و گردهمایی های بعدی یادتون باشه

اینم برای یادآوری:

شماره همراه خودم

09171388783

اینم شماره مهندس نصیری مجد

09122609257

پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd
من امروز از این تاپیک خیلی ناراحت شدم
شاید دوباره مدتی نباشم
اینطوری اعصابم راحت تر میشه :sleepy:

پاسخ
مهندس دهقان سی دی همایش رو ندارید؟که بشه تهیش کرد؟
آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
پاسخ
(۱۳۹۰-۱۰-۲، ۱۲:۳۹ صبح)lofra نوشته است: مهندس دهقان سی دی همایش رو ندارید؟که بشه تهیش کرد؟

اگه حجمش کم باشه که میشه در سایت آپلود کرد و الان هم چند فایل اون در ارسال اول همین تاپیک برای دانلود قرار گرفته

اگه حجمش سنگین باشه از مهندس نصیری مجد تقاضا دارم که یک نسخه از سی دی را به آدرس پستی ام بفرسته {البته اگه زحمتی نیست} تا هر عضوی خواست براش به صورت پستی ارسال کنیم.

سپاس

پاسخ
خیلی حیف شد که من اون روز تهران نبودم و نتونستم برم. اما ناراحتی من الان از اینه که بچه های انجمن از هم دیگه دلخورن و این خیلی بده. تورو خدا ناراحتی ها رو از تو دلاتون پاک کنین، یه وقت نشه که تو انجمن 2 دستگی پیش بیاد. واقعاً خدا نکنه اون روز برسه......
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، Sadeghpour

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سمینار وکارگاه طراحی شهری پایدار با حضور پروفسور مایکل نیومن sharare 0 2,099 ۱۳۹۳-۱-۲۲، ۱۲:۴۵ صبح
آخرین ارسال: sharare
  همایش ملی معماری، فرهنگ و مدیریت شهری کرج، 19 اسفند 1392 sara0111 1 2,628 ۱۳۹۲-۹-۸، ۱۰:۵۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  اولين كنفرانس ملي معماري و شهرسازي اسلامي و ترسيم سيماي شهري پايدار با گذر از معماري haydariyan 0 1,578 ۱۳۹۲-۸-۲۴، ۰۹:۱۹ صبح
آخرین ارسال: haydariyan
  سمپوزیوم تخصصی طراحی در هزاره سوم m.marziye 0 1,236 ۱۳۹۲-۸-۱۸، ۰۱:۳۰ صبح
آخرین ارسال: m.marziye
  کنفرانس بین المللی عمران، معماری و توسعه پایدار شهری-آذر 92 Sahab 1 3,847 ۱۳۹۲-۷-۳، ۰۵:۳۵ صبح
آخرین ارسال: sara0111
  همایش استانداردها و الگوهای جدید مبلمان شهری(رایگان) دکتر پاکزاد-دکتر سعیدی رضوانی saeed nasiri majd 20 13,953 ۱۳۹۲-۵-۲۷، ۰۹:۵۰ عصر
آخرین ارسال: AZ!N
  اولین کنفرانس ملی خدمات شهری و محیط زیست FaTyJo0oN 1 3,238 ۱۳۹۲-۵-۱۵، ۰۱:۰۷ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  نخستین همایش ملی عناصر زیباسازی شهری - مهر92 sara0111 0 1,551 ۱۳۹۲-۴-۲۷، ۰۵:۱۸ صبح
آخرین ارسال: sara0111
  برگزاری همایش شهر و سیمای شهری ماراویا 0 1,248 ۱۳۹۱-۱۱-۲۲، ۰۱:۱۶ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  نشست تخصصی شیوه های ارزیابی طرحهای توسعه شهری saeed nasiri majd 0 1,118 ۱۳۹۱-۱۰-۲۹، ۰۲:۵۰ عصر
آخرین ارسال: saeed nasiri majd

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان