امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزارشی از نشست تخصصی الگوها ونمونه های استاندارد مبلمان شهری
(۱۳۹۰-۹-۳۰، ۰۹:۵۷ عصر)mamad 70i نوشته است: سلام دوستان خوب هستین !!! به نظر من هم خیلی خوب بود(البته من از یه استان دیگه اومده بودم ) خیلی دوست داشتم بچه های گروه رو ببینم ...من اون روز خیلی تنها بودم ...حقیقتش خیلی بهم خوش نگذشت ...یجورایی غربت توی اون جمع برام بزرگ ترین دغدغه بود ...با هر کس حرف میزدم میگفتش نه نمیشناسم...خلاصه از لحاظ بار علمی فقط به نظرم دوتا از سخنرانیا خوب بود...اما از دوستان انتظار بیشتری میرفت برای با هم بودن ... پسر اینقد غصه میخوردم وقتی بچه ها 5 تایی 6 تایی دور هم بودن و منم تنها و حتی کسی هم یه کمحرف باهام همکلام نشد!!! اما ممنون میشم توی این نشست ها و گرد همایی ها بمن هم اطلا بدین...ممنونم
سلام

اطلاع رسانی شد و شماره مهندس نصیری مجد هم در سایت قرار داده شد ولی متاسفانه شما پیگیر نبودید.

خوب شماره من که در سایت هست و کافی بود یه تماس میگرفتید تا شماره مهندس رضایی و مهندس نصیری مجد را بهتون میدادم تا همدیگر را ملاقات کنید.

در همایش و گردهمایی های بعدی یادتون باشه

اینم برای یادآوری:

شماره همراه خودم

09171388783

اینم شماره مهندس نصیری مجد

09122609257
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گزارشی از نشست تخصصی الگوها ونمونه های استاندارد مبلمان شهری - توسط alireza - ۱۳۹۰-۱۰-۱، ۰۳:۵۵ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سمینار وکارگاه طراحی شهری پایدار با حضور پروفسور مایکل نیومن sharare 0 2,108 ۱۳۹۳-۱-۲۲، ۱۲:۴۵ صبح
آخرین ارسال: sharare
  همایش ملی معماری، فرهنگ و مدیریت شهری کرج، 19 اسفند 1392 sara0111 1 2,638 ۱۳۹۲-۹-۸، ۱۰:۵۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  اولين كنفرانس ملي معماري و شهرسازي اسلامي و ترسيم سيماي شهري پايدار با گذر از معماري haydariyan 0 1,587 ۱۳۹۲-۸-۲۴، ۰۹:۱۹ صبح
آخرین ارسال: haydariyan
  سمپوزیوم تخصصی طراحی در هزاره سوم m.marziye 0 1,245 ۱۳۹۲-۸-۱۸، ۰۱:۳۰ صبح
آخرین ارسال: m.marziye
  کنفرانس بین المللی عمران، معماری و توسعه پایدار شهری-آذر 92 Sahab 1 3,861 ۱۳۹۲-۷-۳، ۰۵:۳۵ صبح
آخرین ارسال: sara0111
  همایش استانداردها و الگوهای جدید مبلمان شهری(رایگان) دکتر پاکزاد-دکتر سعیدی رضوانی saeed nasiri majd 20 14,018 ۱۳۹۲-۵-۲۷، ۰۹:۵۰ عصر
آخرین ارسال: AZ!N
  اولین کنفرانس ملی خدمات شهری و محیط زیست FaTyJo0oN 1 3,248 ۱۳۹۲-۵-۱۵، ۰۱:۰۷ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  نخستین همایش ملی عناصر زیباسازی شهری - مهر92 sara0111 0 1,562 ۱۳۹۲-۴-۲۷، ۰۵:۱۸ صبح
آخرین ارسال: sara0111
  برگزاری همایش شهر و سیمای شهری ماراویا 0 1,259 ۱۳۹۱-۱۱-۲۲، ۰۱:۱۶ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  نشست تخصصی شیوه های ارزیابی طرحهای توسعه شهری saeed nasiri majd 0 1,129 ۱۳۹۱-۱۰-۲۹، ۰۲:۵۰ عصر
آخرین ارسال: saeed nasiri majd

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان