امتیاز موضوع:
  • 58 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*ایلیا- پرستو-آناهیتا*بهترین کاربرها از نظر ارسال در ماه آذر 90-150000امتیاز واریز شد
من هم به نوبه ی خودم از همه ی شما دوستان عزیز تشکر میکنم.
انشاا... که روز به روز شاهد موفقیت هر چه بیشتر این سایت و تک تک اعضای ان باشیم.
آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، parasto_gh
به همتون نبریییییییییییییییییییییییک میگم با ارزوی موفقیت:D
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh
ماکه دیگه پیر شدیم باید جامونو بدیم به جوون ترا :sleepy:
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
(۱۳۹۰-۱۰-۲، ۰۹:۲۴ عصر)ایلیا نوشته است: ماکه دیگه پیر شدیم باید جامونو بدیم به جوون ترا :sleepy:
ااااااااااااااا این حرفا چیه؟ اگه قرار باشه اینقدر زود آدم پیر شه که هیچی دیگه
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
ممنون که این همههههههههههههههههههههههههههههههههههههه بهم روحیه میدید:shy:

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه 50 هزار تومان هدیه در هر ماه>>برترین ارسال کننده ماه Brightness 7 2,445 ۱۳۹۳-۷-۱، ۰۳:۴۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  هر ماه کاربر فعال همراه با اهدا عضویت ویژه همراه با معرفی مدیران برتر و فعال alireza 6 2,573 ۱۳۹۲-۱۲-۲۳، ۰۱:۳۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  نظرسنجی کاربربرترهفته چهارم شهریورماه(مدت نظر سنجی 24 ساعت) همراه با اهدا عضویت ویژه alireza 5 2,908 ۱۳۹۲-۸-۱۴، ۰۶:۳۷ عصر
  100 هزار تومان در هر ماه>>نظرسنجی مدیر برتر دی ماه 1391 (مدت نظر سنجی 7 روز) alireza 6 3,330 ۱۳۹۱-۱۱-۷، ۱۱:۳۵ عصر
  اهدای 100 هزار تومان در هر ماه>>نظرسنجی مدیر برتر آذر ماه 1391 (مدت نظر سنجی 7 روز) alireza 6 3,047 ۱۳۹۱-۱۰-۹، ۰۲:۵۸ صبح
  اهدای 100 هزار تومان در هر ماه>>نظرسنجی مدیر برتر آبان ماه 1391 (مدت نظر سنجی 7 روز) alireza 9 4,221 ۱۳۹۱-۹-۸، ۰۴:۵۶ عصر
  نظرسنجی کاربران برترهفته سوم و چهارم آبانماه91(مدت نظر سنجی 24 ساعت) اهدا عضویت ویژه alireza 4 2,597 ۱۳۹۱-۹-۴، ۰۸:۲۰ عصر
  نظرسنجی کاربر برتر هفته دوم آبانماه91(مدت نظر سنجی 24 ساعت) همراه با اهدا عضویت ویژه alireza 3 2,748 ۱۳۹۱-۸-۱۸، ۱۱:۵۲ عصر
  نظرسنجی کاربر برتر هفته اول آبانماه91(مدت نظر سنجی 24 ساعت) همراه با اهدا عضویت ویژه alireza 4 2,075 ۱۳۹۱-۸-۱۶، ۱۲:۲۱ صبح
آخرین ارسال: arshadememari
  نظرسنجی مدیر برتر مهرماه 1391 (مدت نظر سنجی 7 روز) alireza 4 3,653 ۱۳۹۱-۸-۹، ۱۲:۱۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان