امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این تاپیک برای دوستانی که از اول بودند و دوباره هم برگشتند مثل lofra,shima ,...
سلام

مدتی هست که احساس میکنم تعدادی از بهترین های سایت از ما دور شدند و شاید احساس غریبی میکنند.

درسته که طبیعیه که اگه مدتی به جایی که بهش تعلق داری سر نزنی آروم آروم احساس غریبی بهت دست میده و احساس میکنی فراموش شدی

ولی...

ولی من و دیگر قدیمی های سایت هیچوقت زحمت های مهندسین mah.architect,shima و lofra را از یاد نمیبریم و به یاد بقیه دوستان sharoje و somita ,shokri و ... هستیم.

امیدوارم این تاپیک دوباره این بزرگواران را مثل قبل فعال کنه و دوباره یک خانواده بزرگتر را تشکیل دهیم.

من خیلی از موفقیت های این سایت را مدیون اعضای بسیار فعال چون shima و lofra هستم و هرگز فراموش نخواهم کرد و هیچوقت هم پست مدیریت را ازشون نمیگیرم.

کوچکترین عضو علیرضا
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، lofra ، Sadeghpour ، parasto_gh ، saeed nasiri majd ، JAVAD4050 ، shokri ، 0RKIDEH ، elham90 ، kiana7822 ، aramo
:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:واسه همه اعضای خوب سایت بخصوص قدیمیا که پیشکسوتن
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، kiana7822 ، aramo
ممنون مهندس دهقان از لطف بینهایتتون ...
آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، parasto_gh ، JAVAD4050 ، aramo
(۱۳۹۰-۱۰-۲، ۰۱:۱۴ صبح)AliReza نوشته است: سلام

مدتی هست که احساس میکنم تعدادی از بهترین های سایت از ما دور شدند و شاید احساس غریبی میکنند.

درسته که طبیعیه که اگه مدتی به جایی که بهش تعلق داری سر نزنی آروم آروم احساس غریبی بهت دست میده و احساس میکنی فراموش شدی

ولی...

ولی من و دیگر قدیمی های سایت هیچوقت زحمت های مهندسین mah.architect,shima و lofra را از یاد نمیبریم و به یاد بقیه دوستان sharoje و somita ,shokri و ... هستیم.

امیدوارم این تاپیک دوباره این بزرگواران را مثل قبل فعال کنه و دوباره یک خانواده بزرگتر را تشکیل دهیم.

من خیلی از موفقیت های این سایت را مدیون اعضای بسیار فعال چون shima و lofra هستم و هرگز فراموش نخواهم کرد و هیچوقت هم پست مدیریت را ازشون نمیگیرم.

کوچکترین عضو علیرضا

منم با حرف هاي مهندس دهقان موافقم ....اون اولا يادمه دوستان خيلي اكتيو و فعال بودن و به قول مهندس دهقان عزيز .....هيچوقت زحمتاشون يادمون نميره ...........اميدوارم دوباره شاهد فعاليت اين دوستان و كمك به اعضاي سايت باشيم .....من كه برا يه مدت از اين سايت دور بودم ولي به اين نتيجه رسيدم كه اصلا نميشه اين انجمن رو رها كرد .....چون پا گذاشتيم به حرفه اي به نام شهرسازي و اينجا بهترين مكان براي بالا بردن آگاهي و توانايي مون در اين حرفه و شغله ............هركدوم از دوستان قديمي كه اين تاپيك رو مي خونه بدونه كه من به عنوان يكي از اعضاي كوچيكه ايران شهرساز ...به كمكش و تجربياتش و ...نياز دارم ..........
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، alireza ، parasto_gh ، saeed nasiri majd ، JAVAD4050 ، abcdefghijklm ، kiana7822 ، aramo
merciiiiiiii.mamnoon az lotfetoon mohandes dehghan

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، abcdefghijklm ، aramo
واقعاً حیفه این انجمن، اعضای قدیمیشو از دست بده. ما هممون دوست داریم که اعضای قدیمی فعالتر باشن. اینطوری اعتبار انجمن خیلی بالاتر می ره. درسته که من خیلی قدیم تو این انجمن نبودم، اما مطالب خیلی خوب دوستانی که مهندس دهقان نام بردند رو تو سایت دیدیم. واقعاً حیفه که الان نباشند.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، JAVAD4050 ، aramo
از صمیم قلب آرزوی موفقیت برای همه ی دوستان
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط saeiideh ، aramo
من برگشتمممممممممممممممم :D:D:D
منم خوشحالم که دوباره به این انجمن برگشتم و امیدوارم که بتونیم به هم کمکهای مفیدی داشته باشیم:)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، aramo
منتظر دوستان قدیمی هستیم
هرچند خودمم تازگی ها کمتر فعالیت میکنم...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، aramo ، shokri

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,874 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,302 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 647 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 966 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,254 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,850 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  اطلاعیه تشکیل کارگروه دکتری ایران شهرساز 94 برای تبادل نظر در لاین-line alireza 4 2,831 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۹:۴۳ عصر
  اطلاعیه محدودیت تعداد دانلود در 24 ساعت برای گروههای کاربری ایران شهرساز alireza 16 4,571 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۲:۴۵ عصر
  خبر ویژه بزودی سورپرایزتان میکنیم دریافت بیش از .... alireza 1 1,094 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۱:۳۵ صبح
  اطلاعیه درج مشخصات مناسب برای فایل های فروشگاهی atelieahjam 0 920 ۱۳۹۳-۸-۲۳، ۱۱:۱۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان