امتیاز موضوع:
  • 133 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات ارشد طراحی شهری سال 1390
سلام..
خسته نباشيد...
سوالات ارشد طراحي شهري دانشگاه ازاد سال 90 و89 و 88 با كليد سوالات و سوال اسكيسش رو ميخواستم توي سايت نديدم باشه اگه بزارين ممنون ميشم...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط nasim184
(۱۳۹۰-۳-۲۴، ۱۰:۰۳ صبح)elham90 نوشته است: سلام..
خسته نباشيد...
سوالات ارشد طراحي شهري دانشگاه ازاد سال 90 و89 و 88 با كليد سوالات و سوال اسكيسش رو ميخواستم توي سايت نديدم باشه اگه بزارين ممنون ميشم...

سلام
سوالات اسکیس طراحی شهری در سایت هست ولی سوال ارشد دانشگاه آزاد را اگه کسی داره بزاره ممنون
مهندس سوالات اسکیس را میتونید از اینجا دانلود کنید.
http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=170

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، JAVAD4050
ممنون...
اين قسمت رو ديدم اما سوالات اسكيس اين قسمت مربوط به دانشگاه سراسري هست و ي سوال طراحي محله داره ك تو سبك دانشگاه ازاده
الان دوساليم هست كه روند طراحي سوال اسكيس ازاد تغيير كرده
من سوالات سالهاي اخير رو ميخواستم هم اسكيس دانشگاه ازاد و هم تستيشو ...

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، nasim184
salam:@
kheily mamnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuun[/
[font=Verdana]mishe soalate salhaye dg (tarahi shahri) ro ham bzarid to site

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط nasim184
    ممنون ... عالی بود

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط nasim184
      merccccccccccccccccccc.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط nasim184
        من برای دانلود مشکل دارم. لطفاً لینک ها رو چک کنین چون من وقتی روشون کلیک می کنم یه فایل کمحجم بی ربط دانلود می شه

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
           سپاس شده توسط nasim184
          (۱۳۹۰-۹-۱۳، ۱۰:۴۵ عصر)honeyyyyy نوشته است: من برای دانلود مشکل دارم. لطفاً لینک ها رو چک کنین چون من وقتی روشون کلیک می کنم یه فایل کمحجم بی ربط دانلود می شه

من الان چک کردم و هیچ مشکلی نداشت

از فایرفاکس استفاده میکنید؟
          آخرین ارسال های من :

پاسخ
           سپاس شده توسط ایلیا ، nasim184
          مررررررررررررررررررررررسی

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          (۱۳۹۰-۹-۱۳، ۱۰:۵۳ عصر)AliReza نوشته است:
          (۱۳۹۰-۹-۱۳، ۱۰:۴۵ عصر)honeyyyyy نوشته است: من برای دانلود مشکل دارم. لطفاً لینک ها رو چک کنین چون من وقتی روشون کلیک می کنم یه فایل کمحجم بی ربط دانلود می شه

من الان چک کردم و هیچ مشکلی نداشت

از فایرفاکس استفاده میکنید؟
          من هم چک کردم بی مشکل بود
          یه بار دیگه براتون آپ می کنم ببینید مشکل حل شد؟

فایل‌(های) پیوست شده
          .zip   iranshahrsaz.com-1.zip (اندازه: 941.05 KB / تعداد دفعات دریافت: 44)
          .zip   iranshahrsaz.com-2.zip (اندازه: 913.1 KB / تعداد دفعات دریافت: 25)
          آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
          پاسخ
           سپاس شده توسط alireza ، diamond ، archiman ، nasim184

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            34 سوال تا الان==>>دانلود سوالات آزمون ارشد آزاد برنامه ریزی شهری 1391 alireza 44 31,676 ۱۳۹۵-۱۱-۲۶، ۱۲:۳۴ عصر
          آخرین ارسال: avina7707
            دانلود سوالات با جواب کنکور ارشد طراحی شهری 1391 در این تاپیک alireza 38 35,286 ۱۳۹۵-۱۱-۲۶، ۱۲:۳۴ عصر
          آخرین ارسال: avina7707
            دانلود رایگان سوالات آزمون کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) معماری1389 shahrokhp 1 645 ۱۳۹۵-۴-۲۳، ۰۵:۳۹ صبح
          آخرین ارسال: shahrokhp
            غیر رایگان سوالات کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته آزاد معماری 94 MHAKBARI 3 2,256 ۱۳۹۴-۱۱-۹، ۰۲:۱۹ عصر
          آخرین ارسال: Djreza70
            دانلود سوالات ارشد طراحی شهری سال 1389(جدید) alireza 1 2,465 ۱۳۹۴-۷-۲۷، ۰۱:۲۳ عصر
          آخرین ارسال: shahrsazmg
            خبر ویژه دانلود آزمونهای ارشد (برنامه ریزی شهری و طراحی شهری) خانه شهرسازان سال 90 atelieahjam 4 3,060 ۱۳۹۴-۶-۳، ۰۹:۳۷ صبح
          آخرین ارسال: سیرانا
            سوال تئوری و تشریحی برنامه ریزی شهری ارشد آزاد 93 khansa 3 2,333 ۱۳۹۴-۳-۸، ۰۹:۴۸ عصر
          آخرین ارسال: Atled13
            داغ=>>دانلود دفترچه سوالات ارشد طراحی شهری دانشگاه آزاد 1391 alireza 7 10,091 ۱۳۹۴-۲-۳۰، ۱۱:۲۳ عصر
          آخرین ارسال: ملیحه م
            دانلود نمونه سوالات شهرسازی atelieahjam 0 1,455 ۱۳۹۳-۱۲-۶، ۰۴:۲۹ عصر
          آخرین ارسال: atelieahjam
            دانلود سوالات و کلید اولیه سازمان سنجش رشته برنامه ریزی شهری و طراحی شهری ارشد 94 MHAKBARI 2 2,061 ۱۳۹۳-۱۱-۲۶، ۰۹:۱۶ عصر
          آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان