امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر روز یک سوال:30:معایب شهرهای اقماری چیست و اندازه جمعیت این شهرها چقدر است؟
به خاطر در خواست بچه ها از امشب سعی میکنم سوالات بیشتری مطرح کنم و بعد 24 ساعت دیگه جوابش رو بدم.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، alireza ، Brightness
از معایب کلی در طرح اقماری محدودیت ابعاد منطقه ، اندازه بهینه جمعیت در شهرهای اقماری 250000- 25000

آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط meysam rezaei
محدودیت ابعاد منطقه از مشکلات این طرح است زیرا این طرح در ابعاد معین داری بازده خواهد بود
آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
پاسخ
 سپاس شده توسط meysam rezaei
جواب:محدودیت ابعاد منطقه ای و جمعیت از 25000 تا 250000

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، parasto_gh ، sharmin ، mahzad ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مزایا و معایب انتقال پایتخت aramo 6 3,223 ۱۳۹۲-۱۲-۱۰، ۱۱:۰۱ صبح
آخرین ارسال: khansa
  مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,686 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  یک مسابقه در طول روز(مسابقه اول روزانه) URBAN 98 51 9,309 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۰۹:۵۷ صبح
آخرین ارسال: sh.j.m
  هر روز یک بحث و یک جایزه به قید قرعه برای شرکت کنندگان-هر ماه 150 هزار تومان جایزه alireza 9 3,620 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۱:۳۸ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  هرروز یک سوال 74: واضح نظریه ساختاری -کارکردی در برنامه ریزی ؟ seywan_kurd 5 3,363 ۱۳۹۱-۹-۱، ۰۳:۴۸ عصر
آخرین ارسال: azadeh gh
  هرروز یک سوال:19:پاتریک گدس در امر برنامه ریزی فیزیکی به چه چیز اعتبار بیشتری می دهد؟ meysam rezaei 6 5,517 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۰۲:۰۷ عصر
آخرین ارسال: ali.falahatgar
  یک خبر فوق العاده خوب برای شهرسازا، نیای از دست دادی! radan 10 5,667 ۱۳۹۱-۸-۸، ۱۱:۲۲ صبح
آخرین ارسال: urbanism2012
  بحث روز=>توزیع نظارت و طراحی و نحوه ارجاع در شهر شما ؟ توسط شهرداری یا نظام مهندسی ؟ alireza 1 2,286 ۱۳۹۱-۴-۹، ۱۱:۰۵ صبح
آخرین ارسال: saeed nasiri majd
  اهداف برنامه ریزی اجتماعی شهرها، کدام است؟ aramo 5 3,102 ۱۳۹۱-۳-۲۸، ۰۵:۳۶ عصر
آخرین ارسال: روجا
  برنامه ریزی حمل و نقل،جز کدامیک از سطوح برنامه ریزی ملی است؟ saeed nasiri majd 14 6,265 ۱۳۹۱-۳-۲۸، ۰۵:۳۳ عصر
آخرین ارسال: روجا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان