امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی جانشین جاسبی امروز یا شاید وقتی دیگر
معاون پارلمانی دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد:
معرفی جانشین جاسبی امروز یا شاید وقتی دیگر

معاون پارلمانی دانشگاه آزاد گفت: مشخص نیست که در جلسات اول هیئت امنا رئیس جدید دانشگاه آزاد معین شود و یا نشود و اظهارنظر نمی‌توان کرد.

کریم زارع معاون پارلمانی دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که گزینه‌هایی که به عنوان ریاست دانشگاه آزاد تاکنون اعلام شده‌اند آیا از نظر مسئولان تراز اول دانشگاه آزاد مورد قبولند؟ گفت: همه گزینه‌ها برای ریاست جدید دانشگاه آزاد عزیزند اما ما درباره هیچ‌کس اظهارنظر نمی‌کنیم.

وی افزود: این گزینه‌ها برای تصدی ریاست جدید دانشگاه آزاد تنها یک نظریه‌پردازی است.

زارع در پاسخ به این سؤال که آیا در جلسه اول هیئت امنای دانشگاه آزاد قطعاً رئیس جدید از سوی اعضا معرفی می‌شود؟ گفت: هیچ چیز معلوم نیست.

معاون پارلمانی دانشگاه آزاد در پاسخ به این سؤال که آیا امکان دارد تعیین رئیس جدید دانشگاه آزاد به جلسات آینده هیئت امنای دانشگاه آزاد موکول شود؟ گفت: مشخص نیست که در جلسات اول هیئت امنا رئیس جدید دانشگاه آزاد معین شود و یا نشود و اظهارنظر نمی‌توان کرد.

وی در ادامه گفت: دیروز اخبار رسانه‌ها را تکذیب کردیم اما امروز دیگر نمی‌توانیم مطلبی بیان کنیم تا جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد برگزار شود.

زارع در پاسخ به این سؤال که نظر شما درباره نامه رؤسای واحدهای دانشگاه آزاد به یکی از مدیران ارشد نظام مبنی بر ابقای جاسبی و حمایت از وی چیست؟ گفت: فعلاً اظهارنظری نمی‌کنم؛ می‌دانید که تا موردی را دقیق بررسی نکنم و در مورد آن پژوهش نکنم صحبتی نمی‌کنم. در مورد این خبر پژوهشی نکردم و شرمنده هستم که نمی‌توانم اظهارنظر کنم.

معاون پارلمانی دانشگاه آزاد در پاسخ به این سؤال که به عنوان معاون رئیس دانشگاه آزاد آیا امیدوارید که جاسبی در ریاست دانشگاه آزاد ابقا شود؟ گفت: بنده و آقای جاسبی همواره امیدواریم که هر لحظه ببینیم تکلیفمان چیست و واقعاً روی این امر فکر می‌کنیم.

زارع خاطرنشان کرد: بنده این بحث را با آقای جاسبی مطرح کردم که وی پاسخ داد "اگر من یک ساعت هم رئیس دانشگاه آزاد باشم با تمام وجودم کار می‌کنم و چنان کار می‌کنم که انگار یک ساعت دیگر رئیس دانشگاه نخواهم بود و چنان کار می‌کنم که انگار تا آخر عمرم رئیس دانشگاه آزاد خواهم بود".

وی در ادامه گفت: بنده و آقای جاسبی فکر نمی‌کنیم که چه خواهد شد بلکه به این فکر می‌کنیم اکنون تکلیفمان چیست و واقعاً این موضوع مهم است.

معاون پارلمانی دانشگاه آزاد تصریح کرد: هر انسانی اگر فکر کند الان تکلیفش چیست و نگران آینده نبوده بلکه نگران خودش باشد، مشکلی پیش نمی‌آید.

زارع اظهار داشت: اکنون که با شما صحبت می‌کنم صادقانه می‌گویم که امیدوارم خداوند به ما کمک کند تا رسالت و وظیفه‌ای که داریم به خوبی انجام دهیم و به دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد خدمت کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دغدغه بنده و آقای جاسبی ریاست دانشگاه آزاد و تغییرات مدیریتی آن نیست بلکه دغدغه ما رسیدن به سند چشم‌انداز بیست ساله نظام و پاسداری از نظام جمهوری اسلامی ایران و حل مشکلات جوانان است.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh
ایشالا بعضیا که مثل اختاپوس افتادن رو بعضی از منصب های مدیریتی چیز بشن ایشالا!!!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نتايج مرحله تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد تا ساعت 19:00 امروز اعلام مي شود Sahab 0 1,300 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۲ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  امروز آخرین مهلت ثبت نام در آزمون ارشد93 دانشگاه آزاد Sahab 0 1,256 ۱۳۹۲-۱۱-۱۹، ۱۱:۲۵ صبح
  با حکم رئیس دانشگاه آزاد اسلامیسرپرست جدید دانشگاه آزاد پردیس معرفی شد زمردیان 0 799 ۱۳۹۲-۱۰-۲۵، ۱۱:۲۸ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  آغاز ثبت‌نام درتکمیل ظرفیت ارشد92 دانشگاه آزاد از پایان هفته یا اوایل هفته بعد Sahab 21 8,849 ۱۳۹۲-۶-۳۰، ۱۰:۴۱ صبح
Rainbow داغ داغ : اسامی معرفی شدگان مصاحبه کنکور دکتری اعلام شد niloofar83 0 1,548 ۱۳۹۱-۳-۲۸، ۰۴:۴۱ عصر
آخرین ارسال: niloofar83
Heart اسامی معرفی شدگان مرحله مصاحبه کنکور دکتری فردا اعلام می شود niloofar83 0 1,192 ۱۳۹۱-۳-۲۷، ۰۶:۵۱ عصر
آخرین ارسال: niloofar83
  آغاز ثبت نام در کنکور کاردانی فنی حرفه‌ای از امروز و برگزاری آزمون در شهریورماه91 alireza 0 1,369 ۱۳۹۱-۲-۱۸، ۰۸:۴۰ صبح
آخرین ارسال: alireza
  جزئیات مراحل تکمیل ظرفیت کنکور دکتری/ معرفی 15 هزار نفر به دانشگاهها alireza 0 1,221 ۱۳۹۰-۷-۲۹، ۱۱:۲۵ عصر
  جاسبی:هزینه‌های دانشگاه آزاد در یک‌سال اخیر 30 درصد افزایش یافته است alireza 0 1,015 ۱۳۹۰-۷-۲۹، ۱۱:۱۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان