امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر روز یک سوال:35:طرح مدل ساخت شهری مکمل الگوی کهکشانی از کیست؟
جواب را 24 ساعت دیگر خواهم داد.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط lofra ، Sadeghpour ، elham90 ، Brightness
ویکتور گروئن
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
 سپاس شده توسط lofra ، parasto_gh ، Sadeghpour
ویکتور گروئن و مختص شهرهای بزرگه
آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، parasto_gh ، Sadeghpour
این طرح اساس نظر ویکتورگروئن را تشکیل می دهد و بیشتر در شهرهای بزرگ کاربرد دارد
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط city111 ، Sadeghpour
مهندس لطف کنید منبع هم اعلام کنید تا آدمای بی سوادی مثل ما برن بخوننشون
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
ویکتور گروئن.منبعش کتاب مقدمه ای بر برنامه ریزی شهری دکتر شیعه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا ، Brightness
    ممنون که منبع اعلام کردید
    ایشالا برای تمامی سولات هم منابع اعلام بشه تا بعضیا مثل بنده دچار تحیر نشن

پاسخ
    جواب:ویکتور گروین

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      لحظات زیبا را از پنجره خانه تان شهرسازانه و مهندسی ثبت کنید و جایزه بزرگ را ببرید reza1366 4 2,405 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: زمردیان
      نتیجه اولیه اولین دوره مسابقه عکس مشخص شد از بین 5 عکس برگزیده یکی را انتخاب کنید alireza 16 5,876 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۱۱:۴۰ صبح
    آخرین ارسال: atelieahjam
      نظر ارزشمند شما در مورد مسابقه هفته اول-6 مسابقه و بیش از 70هزار تومان جایزه alireza 7 3,148 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۲۸ صبح
      مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,676 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
      از منظر شهری- بوستان ملت-خیابان ولیعصر چه می بینید 5 زمردیان 2 1,309 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
      یک مسابقه در طول روز(مسابقه اول روزانه) URBAN 98 51 9,289 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۰۹:۵۷ صبح
    آخرین ارسال: sh.j.m
      مسابقه ایرانشهرساز/مسابقه نهم /مدل های شهرسازی- برنده مهندس zolatan Brightness 30 7,085 ۱۳۹۲-۴-۱۸، ۰۱:۱۵ صبح
    آخرین ارسال: mojtaba1992
      مسابقه ایرانشهرساز/مسابقه هشتم/مسکن و مرمت شهری-برنده مهندس farnoosh joon Brightness 63 11,642 ۱۳۹۲-۴-۱۶، ۱۰:۴۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مسابقه سایت اسکیس/مسابقه ششم/طرح ها- برنده مهندس dementor و مهندس farnoosh joon URBAN 98 67 11,130 ۱۳۹۲-۴-۱۴، ۱۰:۴۰ صبح
    آخرین ارسال: نعیمه حیدری
      هر روز یک بحث و یک جایزه به قید قرعه برای شرکت کنندگان-هر ماه 150 هزار تومان جایزه alireza 9 3,613 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۱:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: URBAN 98

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان