ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
هرروزیک سوال:37:زیته در اصلاحات خود در شهرسازی از شیوه ی هنری کدام دوران بهره میگیرد؟
24 ساعت دیگر جواب خواهم داد.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
 سپاس شده توسط: Brightness
2
RE: هرروزیک سوال:37:زیته در اصلاحات خود در شهرسازی از شیوه ی هنری کدام دوران بهره میگیرد؟
فکر کنم رنسانس..

آخرین ارسال های من :
3
RE: هرروزیک سوال:37:زیته در اصلاحات خود در شهرسازی از شیوه ی هنری کدام دوران بهره میگیرد؟
رنسانس
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
4
قرون وسطی
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
5
قرون وسطی
آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
6
هنر قرون وسطی، منظورتون، گوتیگ و رمانسک ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
7
شیوه ی هنری قرون وسطی
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  girl_rain_forest_road.jpg]
Follow your dreams  and  never  never never give up

8
رنسانس

آخرین ارسال های من :
9
قرون وسطی

آخرین ارسال های من :
10
قرون وسطی(گوتیک)

آخرین ارسال های من :
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      رویکردهای شهرسازی meysam.mansourirazi 1,585 1394-2-22، 07:20 عصر
    آخرین ارسال: حسنیه هزاره
      مسابقه ایرانشهرساز/مسابقه نهم /مدل های شهرسازی- برنده مهندس zolatan Brightness 5,501 1392-4-18، 01:15 صبح
    آخرین ارسال: mojtaba1992
      هرروز یک سوال 74: واضح نظریه ساختاری -کارکردی در برنامه ریزی ؟ seywan_kurd 2,834 1391-9-1، 03:48 عصر
    آخرین ارسال: azadeh gh
      یه خبر خوب برای ارشد های غیر مرتبط شهرسازی نیای از دست دادی خبر را!!!! alireza 40,400 1391-8-25، 11:58 صبح
    آخرین ارسال: منصور91
      هرروز یک سوال:19:پاتریک گدس در امر برنامه ریزی فیزیکی به چه چیز اعتبار بیشتری می دهد؟ meysam rezaei 4,672 1391-8-14، 02:07 عصر
    آخرین ارسال: ali.falahatgar
      اهداف برنامه ریزی اجتماعی شهرها، کدام است؟ aramo 2,690 1391-3-28، 05:36 عصر
    آخرین ارسال: روجا
      مهمترین محور طرح کالبد ملی کدام است؟ aramo 3,984 1391-3-28، 05:15 عصر
    آخرین ارسال: قاصدک
      بازار کار کدام گرایش بهتره؟1- برنامه ریزی شهری2- برنامه ریزی منطقه ای3-مدیریت شهری alireza 2,726 1391-3-10، 11:09 عصر
    آخرین ارسال: aramo
      بهترین نرم افزارها در شهرسازی را نام ببرید aramo 5,823 1391-2-25، 11:28 صبح
    آخرین ارسال: mhmehdinia
      هرروز یک سوال:54:برنامه ریزی برای نواحی حومه ای شهری نخستین بار توسط چه کسی ارایه شد؟ meysam rezaei 2,591 1390-12-23، 07:11 عصر
    آخرین ارسال: n4rnia
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      راهنمایی دیروز faribayekta faribayekta پرسش و پاسخ
      کتاب شهرسازی 5-28 faribayekta faribayekta پرسش و پاسخ
      دانلود جزوه تصویری آموزش gis با فرمت pdf 5-25 alireza hamed_1361 نرم افزار gis--پاسخگو مهندسین aramo و ...
      فروش کتاب های اسکیس شهرسازی و معماری 5-21 joachom alireza فروشگاه کتاب نو و دست دوم
      [خبر شهرسازی]  کتاب شهرهای رویایی؛ 7 ایدة شهری به عنوان شاکلة جهان 5-14 kasrak kasrak منابع
      غیر رایگان  داغ داغ، نقشه gis شهر تهران 5-14 parasto_gh j77 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
      پنجمین کنگره بین المللی عمران، معماری و توسعه شهری-دانشگاه شهید بهشتی 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
      آخرین مهلت ارسال مقالات دومین کنفرانس بین المللی عمران،معماری وطراحی شهری-... 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
      اولین کنفرانس ملی پژوهش های نوین در عمران، معماری، محیط زیست و توسعه پایدار... 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-31 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
      جدیدترین منابع دکتری شهرسازی 1396 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
      نکات مهم و روزانه دکتری شهرسازی ویژه کنکور 95 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-28 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 4-28 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
      سوالات دکتری شهرسازی 1396 با جواب تشریحی 4-26 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل