امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهندسین مشاور
نظرتون راجب مهنسین مشاور چیه آیا کار کردن و همکاری با مهندسین مشاور تاثیری در بالا رفتن تجربه یک شهرساز یا معمار دارد یا نه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، kasrak
100درصد..

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، shahryar
فکر کنم بهترین راه برای شروع به کار پس از تحصیل ، همکاری با مهندسین مشاور باشه، از نظر تجربه کاری، اعتبار و سابقه کار ، یادگیری روند کارها مثل مراحل اداری و نحوه تنظیم قردادها و ... بهترین راهه
آخرین ارسال های من :

زندگی باید کرد ؛ گاه با یک گل سرخ گاه با یک دل تنگ ، گاه باید روئید در پس این باران ، گاه باید خندید بر غمی بی پایان . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط shahryar
من هم همون 100 درصد نظرم هست
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط shahryar
حتما کمک خواهد کرد...
آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
پاسخ
با تشکر از همه دوستان، تجربه خود من در کار با مهندسین مشاور دارای جنبه های مثبت و منفی زیادی بود البته جنبه مثبت بالاتر است روزهای اول وقتی وارد مهندسین مشاور شدم دارای غرور کاذبی بودم فکر می کردم فقط همان اطلاعات کتابها و پروژه هایی که در دانشگاه کار کرده ام به کمکم می آیند در کار با مهندسی مشاور بیشتر روند بروکراسی اداری را فهمیدم روابط قدرت های تأثیر گذار در فرایند طرح جامع و تفصیلی مثل فرمانداری ها ، سازمان محیط زیست، نهادهای سیاسی و امنیتی و... یک جورایی دچار سردرگمی شدم تازه متوجه شدم اون چیزایی که در کتابها می خونم بیشترش اینجا عملی نمیشه بعد از چند سال روند کار دستم اومد و نحوه برخورد با نهادهای تصمیم گذار در شهر را خوب درک کردم در کل زمان زیادی می برد تا طرح ها یی که انجام می دیم با آرمان های ما جور در بیاد تجربه اش بسیار مفید بود

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Sadeghpour ، kasrak ، shahryar
بیشتر از اینکه تو دانشگاه یاد بگیری تو مهندس مشاور یاد می‏گیری
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
از يه جايي بايد شروع كرد.....................چه جايي بهتر از مهندسان مشاور
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd
دوستانی که پیش مهندسین مشاور کار می کنن کسانی رو که میخوان همچین کاریو انجام بدن راهنمایی کنن که چطوری شروع کنن

پاسخ
به نظرم میتونه مفید باشه
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسابقه ایرانشهرساز/مسابقه دهم/مبانی نظری و مباحث- برنده مهندسین zolatanوfarnoosh joon URBAN 98 41 9,960 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۰۷:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان