امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امتیازات: 2.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آشفته بازاری به نام اتاق کار انیشتین
تصویر میز و اتاق کار آشفته اینشتین در سال ۱۹۵۵ که توسط رالف مورس گرفته شد، بسیار معروف است و از سوی دیگر برای شماری از ماها دست‌آویزی برای گریز از مرتب کردن اتاق‌هایمان است!

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   120608_522.jpg (اندازه: 53.45 KB / تعداد دفعات دریافت: 29)
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، alireza ، shahryar ، Sadeghpour ، haydariyan ، abcdefghijklm ، @uror@
مهندس ....درسته اتاق كار انيشتين خيلي به هم ريخته و شلوغ بوده و حتي چند باري هم به خاطر آزمايش منفجر شده:idea::idea::idea:
اما اتاق كار پروفسر حسابي تميز و مرتب بوده ها ...............................................;);););)
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
دکتر حسابی که کارش درست بوده
تو خاطراتش هست که برای ناهار 1ساعت وقت میذاشته! چون اعتقاد داشته که باید به سنت و فرهنگمون احترام بذاره
قابل توجه دوستانی که با ایرانی بودنشون مشکل دارن! ( و همچنین کسایی که همیشه در کارهاشون عجله می کنن)

پاسخ
سلام به مهندسین عزیز خدا بیامرز انیشتین رو ولی واقعا درس خوندن و کار کردن توی اتاق شلوغ و شلخته استعداد خاص خودش رو می خواد که متاسفانه من ندارم،به نظر من فقط این مهم نیست که آدم به یه چیزی برسه بلکه باید در کنار این رسیدن روح لطیف آدمی هم پرورش پیدا کنه و به اوج خودش برسه که بی نظمی یکی از مانع های بزرگ این امر...
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
مررسی خیلی جالب بود.....حالا جالب اینجاست که به نظر من تو اتاق شلخته خیلی راحتتر میشه درس خوند!!! نگید چه طوری که خودمم نمیدونم ولی از اینکه مدام حرص بخورم و بگم که وای این کتاب قرمزه رو چرا عقبتر از کتاب آبیه گذاشتم!پاشم درستش کنم !!!خیلی خیلی عذاب آوره....:D شــــــــــاید جناب انیشتین هم اینطوری فکر میکرده!!!!:):):):)
بازم بخاطر مطلب جالبتون ممنون.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا
    به نظر شما درس خوندن وسط میدون انقلاب راحتتره یا میدون ونک؟ ( اگه از آلودگی صوتی صرف نظر کنم )
    به نظر من انقلاب!
    نگاه کنید یه نظریه ای تو اقتصاد وجود داره که میگه حد ایده آل برای هر کاری یک تعداد مشخصی آدمه که اگه بیشتر یا کمتر بشن راندمان میاد پایین
    این دقیقا همون بحثیه که در کارشناسی هم بحث میشه در رابطه با علائم که اگر علامت های پیرامون ما از یک حدی بیشتر بشن توجه به اونها به مرور کاهش پیدا میکنه و حتی تا اونجا میرسه که میدونی مثل انقلاب از شدت آشفتگی باعث میشه هیچ علامتی جز وسط میدون( اونهم شاید!) در ذهن نمونه! ( منظور از هیچ یعنی خیلی کم)
    تو اتاقم همینه، اگه همه چی سرجاش نباشه انگار که سرجاشه:D
    به قول امریکایی ها تئوریه آشفتگی

پاسخ
    منم با این تئوری( اشفتگی ) کاملا موافقم و تو اتاق شلوغ راحت ترم.
    البته هرچند بعضیا به امثال ما میگن شلخته ولی به قول مهندس ایلیا برای ما اگه همه چی سرجاش نباشه انگار که سرجاشه.
    ما هم یک جورشیم دیگه شایدم یک روز مثل جناب انیشتین شکوفا شدیم.:D:D:D
    آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
    پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia ، haydariyan ، ایلیا ، kasrak
    البته به نظر میرسه که بهترین حالت، اون حالتی باشه که آدم تمرکزش به هم نریزه
    نشونشم اینه که بر فرض حین درس خوندن بتونین 2 ساعت درس بخونین بدون اینکه یک لحظه به فکر دیگه ای بیفتین!(واقعا کار سختیه)
    هرچه قدر به این حالت نزدیکتر بشین موفق ترین
    بعضیا تو اتاق خلوت و تمیز یهو به نقطه ای نامعلوم! خیره شده و تا مدتی نامعلوم تر!! به همون حالت می مونن، گاهی اوقات به چند دقیقه میرسه
    تو اتاق شلوغم که نیاز به تعریف نداره:)
    ولی کلا هرجور که راحت ترید اون بهترین حالته، البته انسان به ذات موجودی انعطاف پذیر هم هست
    یعنی می تونه خودشو به حالت های مختلف عادت بده

پاسخ
     سپاس شده توسط پریسیما
    (۱۳۹۰-۱۰-۶، ۰۴:۵۰ عصر)ایلیا نوشته است: به نظر شما درس خوندن وسط میدون انقلاب راحتتره یا میدون ونک؟ ( اگه از آلودگی صوتی صرف نظر کنم )
    به نظر من انقلاب!
    نگاه کنید یه نظریه ای تو اقتصاد وجود داره که میگه حد ایده آل برای هر کاری یک تعداد مشخصی آدمه که اگه بیشتر یا کمتر بشن راندمان میاد پایین
    این دقیقا همون بحثیه که در کارشناسی هم بحث میشه در رابطه با علائم که اگر علامت های پیرامون ما از یک حدی بیشتر بشن توجه به اونها به مرور کاهش پیدا میکنه و حتی تا اونجا میرسه که میدونی مثل انقلاب از شدت آشفتگی باعث میشه هیچ علامتی جز وسط میدون( اونهم شاید!) در ذهن نمونه! ( منظور از هیچ یعنی خیلی کم)
    تو اتاقم همینه، اگه همه چی سرجاش نباشه انگار که سرجاشه:D
    به قول امریکایی ها تئوریه آشفتگی

100 % موافقم بی نظمی ما در واقع بی نظمی نیست ،انده نظم و ترتیبه
    آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
      و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
    که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا
    این که اتاقش از اتاق من مرتب تره .....:D
    آخرین ارسال های من :

سکوت.................
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,737 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      آیا بناهای مدرن به جذب نیروهای شیطانی می انجامد؟ ماراویا 0 1,982 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: ماراویا
      به چه امیدی دارید ارشد می خونید به دنبال سواد یا کار s1s2s3 7 3,258 ۱۳۹۱-۸-۲۶، ۱۲:۲۷ عصر
    آخرین ارسال: s1s2s3
      حتما به این مکان بیایید - باغ موزه همدان .Utopia 19 7,926 ۱۳۹۱-۸-۶، ۰۳:۲۲ عصر
    آخرین ارسال: .Utopia
      افسوس و تاسف دانشگاه زنجان من را وادار به انصراف از رشته طراحی کرد s1s2s3 25 9,013 ۱۳۹۱-۷-۲۵، ۱۱:۴۷ عصر
      دوستانی که کارشناسی ارشد معماری و طراحی شهری میخوان شرکت کنند حتما یک سر به این تاپیک s1s2s3 0 1,557 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۰۲:۴۰ عصر
      من اعتراض خودم را طی یک نامه برای رییس دانشگاه ازاد به صورت اینترنتی فرستادم s1s2s3 5 3,021 ۱۳۹۱-۷-۲۰، ۱۰:۵۲ عصر
      "اتاق تفکر ایران شهرساز" - تفکر شماره 1: بافت فرسوده 0RKIDEH 6 7,032 ۱۳۹۱-۷-۱۶، ۰۹:۵۶ صبح
    آخرین ارسال: 0RKIDEH
      "اتاق تفکر ایران شهرساز" - تفکر شماره 2: زلـــزله و مقاوم سازی .Utopia 15 8,754 ۱۳۹۱-۷-۱۶، ۰۹:۳۵ صبح
    آخرین ارسال: 0RKIDEH
      یک خبر مهم در مورد ارشد ازاد و به ضرر شهرستانی به نفع تهرانی s1s2s3 2 2,696 ۱۳۹۱-۷-۳، ۰۳:۵۱ صبح
    آخرین ارسال: Blackfield

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان