امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهندسین مشاور
دوستانی که می خوان وارد مهنسین مشاور بشن اطلاعاتشون باید همیشه به روز باشه انتظار کمک از کسی رو نداشته باشند در بیشتر مهندسین مشاور کسی به کسی چیزی یاد نمیده و این یک نقطه ضعف بزرگ است سعی کنید در جلسات کارگروه ها شرکت کنید این جلسات محلی است برای تبادل نظر نمایندگان ارگان ها و سازمانهای تاثیر گذار در امور شهری است، بعد از مدتی با بالا رفتن تجربه در این جلسات باید اظهار نظر بکنید اولین کاری که به شما می دن ممکنه کار آسانی باشه اما همون کار رو به نحو احسن انجام بدین، استرس نداشته باشین فکر نکنین اونهایی که آنجا کار میکنند همه علامه هستند همشون از صفر شروع کردند اعتماد به نفس داشته باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ایلیا
نقل‌قول: فکر نکنین اونهایی که آنجا کار میکنند همه علامه هستند همشون از صفر شروع کردند اعتماد به نفس داشته باشید

همه گفته هات را قبول دارم ولي اين جمله شما را بيشتر

اگر همين يك جمله را به خوبي درك و اجرا كنيم خيلي از مشكلات حل ميشه

البته توانايي هر شخص هم مهمه و بايد از حداقل ها برخوردار باشيم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
خوشبختانه من اولین مهنسین مشاوری که توش کار کردم، مهندسین مشاور امکو ایران بود، اینقدر جو این شرکت عالی و خوب بود که من نصف دانسته هام رو مدیون همکارانم در اون شرکت هستم، همه به هم یاد می دادن و اصلاً جو بدی که در بقیه مهندسین مشاور حاکم است، اونجا وجود خارجی نداشت، من و همکارانم دقیقاً مثل دوستان صمیمی بودیم، هنوز که هنوز بعد از گذشت بیشتر از 1 سال که من اونجا کار نمی‏کنم، اما هنوز بهشون سر می‏زنم و همیشه از اونجا به خوبی یاد می‏کنم. در واقع من از اونها درس انسانیت رو یاد گرفتم

الیته ذکر این نکته خالی از لطف نیست، که من بعد از شروع اولین کار حرفه ایم متوجه شدم که، تو دانشگاه، مباحث رو کاملاً عملی و به روز به ما یاد دادن، طوری که من از همون ابتدای ورودم به شرکت، توانایی انجام همه کارهای مرتبط با رشته شهرسازی رو داشتم. به نظر من خوبیه رشته شهرسازی اینه که خیلی درس عملی داره، یعنی من در دوره کارشناسیم واسه تمام درسهام(چه عملی، چه تئوری) پروژه کار کردم، پروژه هایی که شباهت زیادی به دنیای واقعی داشت، واسه همینم مشکلی نداشتم.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ایلیا
سلام به همه
ببخشید در همین رابطه سوال داشتم
زمانی که بهتره یرای کار به دفاتر مشاور مراجعه کنه چه زمانی است؟بعد لیسانس،در کارشناسی ارشد یا؟
واین که پذیرش دفاتر مشاوره چهطوریاس؟
کلا لطفا یه توضیحی اگه لطف کنین بدین عالی میشه
مممممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من خودم چند ماه قبل از فارغ التحصیلی لیسانسم وارد مهندسین مشاور شدم، زمان خاصی نداره، بستگی به توانایی های شما داره، البته متأسفانه بگم، در یک سال اخیر اکثر مهندسین مشاور معروف دچار ورشکستگی و نبود پروژه شدن، و الان به جای گرفتن نیروی جدید، دارن تعدیل نیرو می‏کنن، تو این آشفته بازار کار شهرسازا خیلی سخت شده، و اگر هم بتونن جایی مشغول به کار شن با یه حقوق خیلی خیلی پایین و ترس دائمی از اخراج باید اینکارو بکنن.

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، ایلیا

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسابقه ایرانشهرساز/مسابقه دهم/مبانی نظری و مباحث- برنده مهندسین zolatanوfarnoosh joon URBAN 98 41 10,010 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۰۷:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان