امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر روز یک سوال:39:کتاب تازه های ناکجاآباد نوشته ی کیست؟
24 ساعت دیگر جواب را خواهم داد.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، elham90 ، Brightness
ویلیام موریس
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
ویلیام موریس (پیش شهرساز فرهنگ گرا)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
جواب:ویلیام موریس

پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007 ، mahzad ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,686 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  یک مسابقه در طول روز(مسابقه اول روزانه) URBAN 98 51 9,315 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۰۹:۵۷ صبح
آخرین ارسال: sh.j.m
  مسابقه ایرانشهرساز/مسابقه نهم /مدل های شهرسازی- برنده مهندس zolatan Brightness 30 7,102 ۱۳۹۲-۴-۱۸، ۰۱:۱۵ صبح
آخرین ارسال: mojtaba1992
  هر روز یک بحث و یک جایزه به قید قرعه برای شرکت کنندگان-هر ماه 150 هزار تومان جایزه alireza 9 3,624 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۱:۳۸ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  مسابقه سایت ایرانشهرساز /مسابقه اول/شهر های جدید-برنده مهندس sas.mmt URBAN 98 114 16,583 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۰۷:۱۶ عصر
آخرین ارسال: armangostar
  هرروز یک سوال 74: واضح نظریه ساختاری -کارکردی در برنامه ریزی ؟ seywan_kurd 5 3,363 ۱۳۹۱-۹-۱، ۰۳:۴۸ عصر
آخرین ارسال: azadeh gh
  یه خبر خوب برای ارشد های غیر مرتبط شهرسازی نیای از دست دادی خبر را!!!! alireza 102 46,238 ۱۳۹۱-۸-۲۵، ۱۱:۵۸ صبح
آخرین ارسال: منصور91
  هرروز یک سوال:19:پاتریک گدس در امر برنامه ریزی فیزیکی به چه چیز اعتبار بیشتری می دهد؟ meysam rezaei 6 5,520 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۰۲:۰۷ عصر
آخرین ارسال: ali.falahatgar
  یک خبر فوق العاده خوب برای شهرسازا، نیای از دست دادی! radan 10 5,669 ۱۳۹۱-۸-۸، ۱۱:۲۲ صبح
آخرین ارسال: urbanism2012
  بهترین کتاب aramo 16 6,684 ۱۳۹۱-۶-۵، ۱۰:۲۴ صبح
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان