امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایشگاه شهرسازی دانشگاه ازاد قزوین-دی ماه 90
سلام تو دانشگاه قزوین یه نمایشگاهی هم اکنون برگزاره که کارای بچه های شهرسازیو در طبقه چهارم دانشکده گذاشتن میتونید ازین نمایشگاه دیدن کنید یه عکس از کارای نمایشگاهو اینجا گذاشتم بقیش تو تاپیک بچه های دانشگاه قزوین

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
سلام ممنوع از اطلاع رساني تون
عكسي آپلود نشده است
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط diamond
(۱۳۹۰-۱۰-۶، ۰۱:۵۶ عصر)AliReza نوشته است: سلام ممنوع از اطلاع رساني تون
عكسي آپلود نشده است
سلام استاد الان آپ کردم.نمیدونم چرا سرعت بالا اومدن سایت و اینترنتم پایین اومده.از طرفیم با امتحانا و پروژه های دانشگاه وقت سرخاروندن ندارم اینه که کمتر میام مطلب بذارم از همینجا پوزش میخوام از همه:blush::shy:

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  افتضاحی که دانشگاه شهید بهشتی به بار آورد!!!!!!!!!!! foroogh.r 17 8,521 ۱۳۹۳-۱۱-۲۰، ۰۹:۵۲ عصر
آخرین ارسال: M-Noori
  ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,336 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,441 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
  نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,473 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
  برنامه‌های درسی معماری و شهرسازی در تمام مقاطع اصلاح می‌شود Sahab 0 1,215 ۱۳۹۳-۴-۲۷، ۱۱:۲۶ صبح
  تغییر 40 سرفصل درسی معماری و شهرسازی-93 Sahab 0 1,128 ۱۳۹۳-۴-۱، ۰۱:۳۹ عصر
  دانشگاه شهیدبهشتی شهریه پردیس‌های خودگردان را افزایش داد Sahab 1 1,526 ۱۳۹۳-۳-۲۵، ۰۶:۴۷ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  اعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد تا هفته آینده Sahab 0 1,378 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۱۰:۳۳ صبح
  اعتبار مالی حمایت از پایان نامه‌های دانشگاه آزاد اعلام شد/بهار93 Sahab 0 1,157 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۱۰:۱۲ صبح
  مهلت ثبت نام دوره کارشناسی ارشد تا پایان روز دوشنبه 21 بهمن ماه تمدید گردید. alireza 0 902 ۱۳۹۲-۱۱-۲۰، ۰۹:۲۸ صبح
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان