امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جذب مدير فعال در تالارهاي مختلف ايران شهرساز
مهندسين عزيز و فعالان عرصه شهرسازي و معماري

سلام
دوستان به دلیل زیاد شدن بحث های انجمن و سنگینی کار ، تصمیم داریم تا برای انجمن چند مدیر جدید برای بخش های مختلف بگیریم.
دوستانی که یک یا چند ویژگی زیر رو دارند درخواست بدن تا پس از بررسی دسترسی مدیر به اون ها داده شود.
اعضا پس از مدتی فعالیت در صورتی که پست ها و راهنمایی های کاربردی روی انجمن قرار بدهند به مدیر ارتقا پیدا می کنن و میتوانند در بحث های ویژه ی مدیران شرکت داشته باشند تا از برنامه ها و اهداف آینده ی تیم مطلع شوند.

ویژگی ها:

1. سر رشته در مدیریت انجمن و آشنایی با مباحث کاربر مداری و حفظ حقوق و احترام کاربران (برای تاپیک های عمومی و اختصاصی)
2. آشنایی با قسمت های مختلف ايران شهرساز (ویژه مباحث عمومی ايران شهرساز)
3. ارسال پست های مفید و کاربردی در رابطه با شهرسازي و معماري

توجه داشته باشید که افرادی که درخواست ارتقا به مدیر شدن می دهند پس از تایید باید به طور مستمر در انجمن فعالیت داشته باشند و با صبر و شکیبایی پاسخ کاربران را بدهند.

قابل ذکر است که فعالیت مدیران در این انجمن کاملا داوطلبانه بوده. مدیران که فعالیت آن ها پس از مدتی کم شود یا در اهداف و ارسال هاي های انجمن شرکت نداشته باشند پس از بررسی های لازم از مديريت به رده هاي پايين تر مي آيند.

موفق و موید باشید
عليرضا دهقان
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط parasto_gh ، ایلیا ، haydariyan ، 0RKIDEH ، meysam rezaei ، hadi.ardakani ، JAVAD4050 ، godonly. ، Sadeghpour ، diamond ، @uror@ ، saeed nasiri majd
مهندس دهقان، واقعاً ممنون که منو به عنوان مدیر برنامه ریزی منطقه ای انتخاب کردید. تمام سعی خودمو می‏کنم که از پس مسئولیت هام بر بیام.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
 سپاس شده توسط alireza ، ایلیا ، diamond ، saeed nasiri majd ، haydariyan ، godonly.
تبریک میگم پرستوجون.
استاد دهقان ممنونم به خاطر لطفتون بمن.امیدوارم مفید باشم
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
 سپاس شده توسط alireza ، parasto_gh ، saeed nasiri majd ، JAVAD4050
سلام،پرستو جان و آناهیتا جان بهتون تبریک میگم واقعا پستای شایسته ای رو گرفتید.براتون آرزوی موفقیت میکنم
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

سپاس شده توسط diamond ، parasto_gh
مممممممممممممرسی آفاق جون.ایشاا.. مفیدباشیم:blush::heart:

اگه قسمتی تحت عنوان تفریحات و سرگرمیجات و مسائل مرتبطه و متفرقه ! تشکیل بشه ما هستیم، تخصص دیگه ای که نداریم لااقل تو این قسمت بقیه رو می خندونیم کلی صفا می کنیم :D
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، parasto_gh ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN ، diamond ، Elham.A ، @uror@
منم بهت تبریک میگم آناهیتا جان، انشالله بتونیم کنار هم واسه انجمن مفید باشیم. ممنون از همگی

سپاس شده توسط diamond
(۱۳۹۰-۱۰-۶، ۰۸:۴۰ عصر)parasto_gh نوشته است: مهندس دهقان، واقعاً ممنون که منو به عنوان مدیر برنامه ریزی منطقه ای انتخاب کردید. تمام سعی خودمو می‏کنم که از پس مسئولیت هام بر بیام.

موفق باشی پرستو جان :-)
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، parasto_gh
(۱۳۹۰-۱۰-۷، ۰۵:۱۲ عصر)ایلیا نوشته است: اگه قسمتی تحت عنوان تفریحات و سرگرمیجات و مسائل مرتبطه و متفرقه ! تشکیل بشه ما هستیم، تخصص دیگه ای که نداریم لااقل تو این قسمت بقیه رو می خندونیم کلی صفا می کنیم :D

شما استادید مهندس ایلیا شکسته نفسی نکنید:blush:

سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۱۰-۱۰، ۰۹:۳۷ عصر)minaramezani نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۰-۶، ۰۸:۴۰ عصر)parasto_gh نوشته است: مهندس دهقان، واقعاً ممنون که منو به عنوان مدیر برنامه ریزی منطقه ای انتخاب کردید. تمام سعی خودمو می‏کنم که از پس مسئولیت هام بر بیام.
موفق باشی پرستو جان :-)

ممنون مینا جان

سپاس شده توسط godonly.

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,871 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,300 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,803 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 646 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 964 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,848 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,320 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,369 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,135 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,183 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: sarayhaddadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان