امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر روز یک سوال:42:هر اندازه که مقدار تراکم بیشتر باشد مقدار سرانه ی زمین؟
جواب را 24 ساعت دیگر خواهم داد.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
کمتر
مقدار نفر بر هکتار=تراکم بیشتر باشد مقدار سرانه کمتری به هر نفر اختصاص می یابد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh
تراکم و سرانه رابطه معکوس با هم دارند.افزایش یکی باعث کاهش دیگری میشه
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh
سرانه کمتر می شود و این به دلیل رابطه ی عکس این دو نسبت به هم است
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh
خوب همون طور که بچه ها می گن رابطش معکوسه و هر چی تراکم بیشتر بشه سرانه کمتر می شه برا هر نفر :cool:
آخرین ارسال های من :

سکوت.................
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، parasto_gh
بله نظرات همه دوستان درست می باشد سرانه و تراکم باهم رابطه معکوس دارند تراکم بالا مساوی سرانه کمتر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
جواب:کمتر میشود

پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007 ، mahzad ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,678 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  حتما ببینید عکسی که مرا به فکر واداشت شما چطور؟ چه می بینید 2 زمردیان 1 881 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
  حتما ببینید عکسی که مرا به فکر واداشت شما چطور؟ چه می بینید 3 زمردیان 1 1,144 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
  یک مسابقه در طول روز(مسابقه اول روزانه) URBAN 98 51 9,289 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۰۹:۵۷ صبح
آخرین ارسال: sh.j.m
  هر روز یک بحث و یک جایزه به قید قرعه برای شرکت کنندگان-هر ماه 150 هزار تومان جایزه alireza 9 3,614 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۱:۳۸ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  هرروز یک سوال 74: واضح نظریه ساختاری -کارکردی در برنامه ریزی ؟ seywan_kurd 5 3,359 ۱۳۹۱-۹-۱، ۰۳:۴۸ عصر
آخرین ارسال: azadeh gh
  هرروز یک سوال:19:پاتریک گدس در امر برنامه ریزی فیزیکی به چه چیز اعتبار بیشتری می دهد؟ meysam rezaei 6 5,513 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۰۲:۰۷ عصر
آخرین ارسال: ali.falahatgar
  یک خبر فوق العاده خوب برای شهرسازا، نیای از دست دادی! radan 10 5,658 ۱۳۹۱-۸-۸، ۱۱:۲۲ صبح
آخرین ارسال: urbanism2012
  بحث روز=>توزیع نظارت و طراحی و نحوه ارجاع در شهر شما ؟ توسط شهرداری یا نظام مهندسی ؟ alireza 1 2,283 ۱۳۹۱-۴-۹، ۱۱:۰۵ صبح
آخرین ارسال: saeed nasiri majd
  هرروز یک سوال:54:برنامه ریزی برای نواحی حومه ای شهری نخستین بار توسط چه کسی ارایه شد؟ meysam rezaei 4 3,066 ۱۳۹۰-۱۲-۲۳، ۰۷:۱۱ عصر
آخرین ارسال: n4rnia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان