امتیاز موضوع:
  • 50 رأی - میانگین امتیازات: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند درصد مطالب را خوندید؟چقدر آماده کنکور 93 هستید؟درصد قبولی شما!!
بابا بچه ها وضعشون توپه!
با این حال امسال دیگه هیچی:-/
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، kasrak
پارسال اینطور بود:
زبان20
آمار30
مباحث7!
مبانی45
تاریخ54
رتبه: 293
البته قبول دارم یه ریزه اشتباه شد
فکر کنم میشه حدود600
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، Vasta
(۱۳۹۰-۱۰-۱۵، ۱۱:۲۸ عصر)rnsh98 نوشته است:
MAN ZABANO GOZASHTAM KENAR AKHE PARSAL AZAD 93%ZADAM DG VASASH VAGHT NAZASHTAM MABANI O DARK OMOOMI 50% MIZANAM MABAHES 40% TARIKH HAM 50% TO TESTA MIZANAM HANOOZAM MOROORO SHOROO NAKARDAM LOTFAN SHOMA ROTBEAMO HADS BEZANID

قطعا زیر 40 خواهید بود و رتبه دقیقتون بسته به درصد های بقیه دوستان خواهد بود. خواهشا بعد از کنکور توضیح بدید که چطور بودید؟ اینم کارنامه رتبه اول ارشد که بتونید درصد هاتون رو بسنجید

.bmp   کارنامه رتبه اول ارشد.bmp (اندازه: 446.44 KB / تعداد دفعات دریافت: 56)
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
سلام من گرایش طراحی شهری شرکت کردم خوشبختانه تا الان خوب خوندم وقتی تست میزنم درصدام همین حدوده که گفتم البته زبان سراسری به مراتب سخت تره.اما تمام ترسم از مروره میگن اگه 10تا کتاب 10 دور بخونیم بهتره تا 100 تا کتاب 1 دور.واقعا ممنون از اظهار لطف شما اما من به زیر 70 راضیم تا کنکور اسکیس .قبول دارم که شرایط کنکور متفاوته

پس توکل به خدا.امیدوارم همگی قبول بشیم. فقط مرور فراموش نشه دوستان!!!!!!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، kasrak ، JAVAD4050
سلام مهندس زولتان از صمیم قلب بهتون تبریک میگم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۱۰-۸، ۰۹:۰۸ عصر)zolatan نوشته است: ممنون از لطفه همه دوستان.بنده نوازی می فرمایین

تبريييييييييييك بسيار عالي

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ......17

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    خیلی کم خوندم
    آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,845 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: milad93
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,718 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 986 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 45,577 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,137 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
        هند (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 875 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۵ صبح
        مصر (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 804 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۴ صبح
        شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 1,010 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
        چین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 773 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
        بین النهرین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 768 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان