امتیاز موضوع:
  • 50 رأی - میانگین امتیازات: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند درصد مطالب را خوندید؟چقدر آماده کنکور 93 هستید؟درصد قبولی شما!!
من ضعف بسیار شدیدی ر ریاضیات دارم و باید تمرکز کنم روی این مبحث ، درمورد تاریخ و مبانی و زبان هم ، اِی بدک نیستن!!:D شاید 60 درصدی روی این سه بخش تسلط داشته باشم! ولی ریاضیات و آمار 0 % مسلط ام !!!!:D
البته این 60%درصدا هم اگه بخواد سوالای ارشدو خیلی سخت بدن تبدیل میشن به 15 % !!!!!! و کارمون میکشه به کنکور سال دیگه:D:D

آخرین ارسال های من :
پاسخ
بچه ها اصلا نگران نباشید
تا من هستم هیچی آخر نمیشه!
چرا دروغ امسال فقط کتاب برنامه ریزی منطقه ای رو خوندم که اونم هیچی یادم نیست!
التبه برای برنامه ریزی شهری میخواستم یه نگاهی بندازم اما میدونید که طبق معمول ابر و باد و مه و خورشید و فلک و چرخ و تاب و سرسره و ... دست به دست هم دادن تا بشود آنچه باید بشود!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
نمی دونم کم خوندم ولی خیلی امیدوارم :blush:
آخرین ارسال های من :

سکوت.................
پاسخ
شانس قبولی من 120 درصده بچه ها به همتون قول می دم البته 2 سال دیگه نه حالا چون الان ترم 3 هستم:D:D:D:D یه کم روحیه داشته باشید بابا از همین الان خودتون رو ببازید که نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایشاا....... همتون با بهترین رتبه قبول میشید. شاید اون دوستمون که میگه 30 درضده مطالبو خونده خوب شاید کل مطالب از همون 30 درصدی که خوندی بیاد. اینی که میگم واسه خیلیا پیش اوده پس دیگه نبینم کسی نا امید بازی در بیاره هااااااااااااااا
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، alireza ، abcdefghijklm ، shahryar ، mehdime007 ، Vasta
میگم پس شما م درخواست بدید مدیر قسمت بمب روحیه بشید!
البته مهندس Mahbobe-G هم اگه مدیر قسمت آشتی کنون سایت بشن خیلی خوشحال میشیم
مهندس Sadeghpour مدیر طهران قدیم!
مهندس rezayi بخش دانسته های نادانسته!
مهندس orkide وزارت علوم!
مهندس anahita وزارت اطلاعات!!!
مهندس majd مدیر IT
مهندس fatyjooon هم چون در همه جیز دستی دارن احتمالا بشن معاون رئیس جمهور!
مهندس دهقان هم برن یه تفنگ sniper بخرن که از همون شیراز بتونن بنده رو هدف قرار بدن!!!
اما خودم!
فکر کنم وزیر جنگ خیلی خوب باشه! نه؟!:D
دوستانی که پست جدید بهشون ابلاغ شد ، باید ابتدا بیان باهم بریم سفر! اونم کجا؟
اینجا:
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...0#pid13980

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، shahryar ، abcdefghijklm ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN ، kasrak
من بخاطر پستی که به بنده واگذار کردید کمال قدردانی و تشکر رو از مهندس ایلیا دارم:D:D:Dفقط بگید میز و صندلیه پست محوله ام کجاست؟؟!!:D
قضیه سفر هم که همون نیمه فروردین بسیـــار عالیست....هوا عالیه ....سرمون خلوته....کروکودیلا هم گرسنه!!...کنکور هم قبول نشدیمو....چون همش تو انجمنیمو...:D:D
فقط حتما بگید که میزم کدومه !!!:Dکه برم گلدونه مورد علاقه ام رو بیارم بذارم روی میزه کارم !!!:D
در ضمن مهربان باشید!

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، kasrak
(۱۳۹۰-۱۰-۱۲، ۰۹:۳۹ عصر)ایلیا نوشته است: میگم پس شما م درخواست بدید مدیر قسمت بمب روحیه بشید!
مهندس orkide وزارت علوم!
مهندس majd مدیر IT
مهندس دهقان هم برن یه تفنگ sniper بخرن که از همون شیراز بتونن بنده رو هدف قرار بدن!!!
اما خودم!
اینجا:
محمد جان ممنون که در این اوضاع واحوال کنکوری و آشفته با صحبتهات خنده رو لبهامون میاری
شما با این روحیه چرا وزیر جنگ؟!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، ایلیا
(۱۳۹۰-۱۰-۱۲، ۰۹:۳۹ عصر)ایلیا نوشته است: میگم پس شما م درخواست بدید مدیر قسمت بمب روحیه بشید!
مهندس orkide وزارت علوم!
مهندس majd مدیر IT
اما خودم!
اینجا:

رئیس جمهور کی هست؟ اگه مهندس دهقان ریاست جمهوری رو قبول کنن من با افتخار حاضرم معاون ایشون باشم.:D
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
دوستان فکر کنم کلا بحث تاپیک منحرف شد نه؟؟!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ایلیا
(۱۳۹۰-۱۰-۱۳، ۰۲:۴۴ عصر)orkideh_04 نوشته است: دوستان فکر کنم کلا بحث تاپیک منحرف شد نه؟؟!!

ممنون از مهندس ارکیده و بقیه دوستان

اصلاح شد و از دوستان میخوام که تاپیک ها را منحرف نکنند تا به نتیجه خوبی برسیم اگر خواستید میتونید یه تاپیک جدا بزنید و بحث کنید.

بعد از کنکور نوشته های دوستان بررسی میشه و میتونیم از صحبت هاشون نتیجه بگیریم.

بازم سپاس از همکاریتون
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، ایلیا ، URBAN 98

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,912 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 966 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,368 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,111 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
  هند (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 852 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۵ صبح
  مصر (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 790 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۴ صبح
  شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 992 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  چین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 740 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  بین النهرین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 751 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان