امتیاز موضوع:
  • 50 رأی - میانگین امتیازات: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند درصد مطالب را خوندید؟چقدر آماده کنکور 93 هستید؟درصد قبولی شما!!
چند درصد مطالب را خوندید؟چقدر آماده کنکور 91 هستید؟درصد احتمالی قبولی شما در کنکور 1391 چقدر هست؟

فکر میکنید مطالب سایت در بالا بردن اطلاعات شما برای کنکور 91 مفید هست؟

در این 50 روز باقیمانده چه کارهایی انجام دهیم بهتره و توصیه شما

دوستان به سوالات جواب دهید تا بعد از کنکور بیشتر بررسی کنیم .
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، ایلیا ، lofra
مهندس میبینی؟
این همه تلاش کردیم آخرش اینطوری شد، همین که خواستیم بریم تو دوره آخر ...
نمیدونم چرا الان باید این موضوع پیش میومد اما به نظر شما من چی کار کنم؟
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
10%مطالب و خوندم و 99.5% آماده ام.به احتمال 67.07% قبولم.مطالب سایت عالی بوده.تا آخر دی فقط کتاب جدید می خونم:D
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH
(۱۳۹۰-۱۰-۸، ۱۲:۲۷ صبح)zolatan نوشته است: 10%مطالب و خوندم و 99.5% آماده ام.به احتمال 67.07% قبولم.مطالب سایت عالی بوده.تا آخر دی فقط کتاب جدید می خونم:D

این یعنی اینکه 99.5 مطالبو خوندین
آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
پاسخ
اگه منظور از مطلب.آواز .بله.شما درست میگی.:D

پاسخ
(۱۳۹۰-۱۰-۸، ۱۲:۰۰ عصر)zolatan نوشته است: اگه منظور از مطلب.آواز .بله.شما درست میگی.:D

آواز؟ نه منظورم آواز نیست من میتونم از همین الان رتبه شما رو پیش بینی کنم

پاسخ
جدی؟من خودم حدسم نمی تونم بزنم.شما از کجا می دونی؟:)

پاسخ
zolatan عزیز منم با lofra موافقم
براتون ارزوی رتبه 1 را دارم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۱۰-۸، ۰۷:۱۴ عصر)orkideh_04 نوشته است: zolatan عزیز منم با lofra موافقم
براتون ارزوی رتبه 1 را دارم

البته پیش بینی من رتبه بین 3-5 هست و جدا اطلاعات بسیار خوبی را جمع آوری نمودید و امیدوارم روز کنکور با سربلندی خبر خوبی از شما داشته باشیم.

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
ممنون از لطفه همه دوستان.بنده نوازی می فرمایین

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,002 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,666 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 967 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,697 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,117 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
  هند (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 857 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۵ صبح
  مصر (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 796 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۴ صبح
  شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 992 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  چین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 746 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  بین النهرین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 755 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان