امتیاز موضوع:
  • 50 رأی - میانگین امتیازات: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند درصد مطالب را خوندید؟چقدر آماده کنکور 93 هستید؟درصد قبولی شما!!
ترم هفتم.از یه طرف امتحان های پایان ترم و داریم و از یه طرف کنکور.دفعه اول که کنکور میدم.امیدوارم که رتبتون بهتر از پارسال بشه.
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
 سپاس شده توسط ala sh

پیام‌های داخل این موضوع
RE: چند درصد مطالب را خوندید؟چقدر آماده کنکور 91 هستید؟درصد قبولی شما!! - توسط zolatan - ۱۳۹۰-۱۰-۹، ۰۱:۲۹ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,945 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,726 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 988 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 45,683 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,138 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
  هند (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 876 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۵ صبح
  مصر (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 806 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۴ صبح
  شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 1,011 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  چین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 777 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  بین النهرین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 769 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان