امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر روز یک سوال:45: طرح و نقشه شهری دوره هخامنشی و ماد در ایران باستان چه شکلی بود؟
منم مطمئنم 4 گوش درسته. شکلش رو هم همه جا کشیدن
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN
چهار گوش که هست اگه شک دارید کتاب از شار تا شهر!
اما مهندس رضایی هم خیلی تند میرنا! حالا شاید ایشون حواسشون نبوده با دوره اشکانیان نامی اشتباه گرفتن، نباید اینطوری گفت که
شما هم یه مورد اینطوری داشتید، ما هم چیزی نگفتیم چون در این مورد این شما بودید که لطف می کردید و وقتتون رو برای بچه ها می ذاشتید، دستتونم خیلی خیلی درد نکنه
مهندس fatyjooon هم مثل شما به همه ما حق دارند بابت شروع این ارسال هاشون، ماهم اگه دستتمون خالی بشه حتما کمکتون میکنیم
فقط کاش ابتدا یه پیام خصوصی بدید تا ایشالا مشکلات برطرف بشه
اینجا بیشتر از اینک محیطی باشه که همه بخوان کاراشون رو درست انجام بدن، محیطیه که هرکسی مشکل داره بیاد و مشکلاتشو برطرف کنه
اگه اینطوری باشه که سوتی های من از همتون بیشتره
یعنی ما هم باید بریم؟! (البته اگه بفرمایید چشم میریم)
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، FaTyJo0oN ، mehdime007
اشکال نداره ..... خوب از این اشتباه ها واسه همه پیش میاد....با هم مهربان :heart:باشید ... از جملات ملایم تری استفاده کنید دوستان.
:)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، FaTyJo0oN
شار مادی مربع شکل با 7 حصار رنگی که ارتفاع هر دیوار بلندتر از قبلی بوده
شار هخامنشی هم که بطور کلی 700*700 مترمربع بوده
در شار باستان برای اولین بار در زمان اشکانیان شار دایره ای به دلایل دفاعی امنیتی ایجاد میشه و بعدا در زمان ساسانیان هم که 2 نوع ساخت در شهر هاشون دارند هم مربعی و هم دایره

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN
ببخشید دیگه اشتباه شد.
ما که از خیر سوال دادن گذشتیم. بوسیدیم گذاشتیم کنار
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
نه بابا
مگه آدم اینقدر زود ناراحت میشه
برید کنار یه وقت دیدید ما هم بازنشسته شدیما

پاسخ
در کتاب تاریخ شهر و شهرسازی فکر کنم نوشته مربع شکل

آخرین ارسال های من :
پاسخ
همون اول از شار تا شهر شکلشم کشیده
راستی آیا اینقدر مهم بود که بخواد این بحثا سرش اتفاق بیفته؟!

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسابقه اول ایران شهرساز1393 URBAN 98 130 17,627 ۱۳۹۳-۵-۱۲، ۰۸:۰۵ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  تصاویر راه یافته به فینال مسابقه زیبایی در شهر>>تصویر برتر را انتخاب کنید alireza 20 7,006 ۱۳۹۲-۱۲-۱۸، ۰۹:۳۲ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  رای گیری >>دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زیبایی در شهر)) alireza 13 4,456 ۱۳۹۲-۱۲-۸، ۱۲:۲۴ صبح
آخرین ارسال: alireza
  "زیبایی ها در شهر "دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 30 8,746 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۱۲:۱۰ عصر
  تصاویر ارسالی اعضا>>اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زشتی در شهر)) alireza 26 8,303 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۳:۵۱ عصر
آخرین ارسال: s.t
  نتیجه اولیه اولین دوره مسابقه عکس مشخص شد از بین 5 عکس برگزیده یکی را انتخاب کنید alireza 16 5,876 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۱۱:۴۰ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  نظر ارزشمند شما در مورد مسابقه هفته اول-6 مسابقه و بیش از 70هزار تومان جایزه alireza 7 3,153 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۲۸ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی ویژه فرصت 1 هفته زمردیان 27 8,340 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۱۶ صبح
  مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,686 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
  از منظر شهری- بوستان ملت-خیابان ولیعصر چه می بینید 5 زمردیان 2 1,314 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان