امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر روز یک سوال:47:اساس تشکیل دهنده و بوجود آورنده ی محله چیست؟
جواب را 24 ساعت دیگر خواهم داد.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، قاصدک
بچه ها هر چی میدونید بیاید بگید حتی اگه اشتباه باشه اینجوری چیزای بیشتری میفهمیم.

پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، aramo ، قاصدک
جواب:خانه و واحدهای مسکونی
این 2 سوال رو جوابش رو زودتر دادم تا بتونم سوالات دیگه رو مطرح کنم که سریعتر جلوتر بریم.

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، haydariyan ، mehdime007 ، city111 ، ala sh ، mahzad ، aramo ، قاصدک
با سلام
به نظر من اساس تشکیل دهنده یک محله انسجام فضایی آن است که مهمترین عنصر انسجام دهنده انتظام فضایی محله مرکز محله است که کاربری های عمومی را در خود جای می دهد.
مرکز محله

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط aramo ، قاصدک

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,686 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
    آخرین ارسال: زمردیان
      یک مسابقه در طول روز(مسابقه اول روزانه) URBAN 98 51 9,315 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۰۹:۵۷ صبح
    آخرین ارسال: sh.j.m
      هر روز یک بحث و یک جایزه به قید قرعه برای شرکت کنندگان-هر ماه 150 هزار تومان جایزه alireza 9 3,624 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۱:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: URBAN 98
      هرروز یک سوال 74: واضح نظریه ساختاری -کارکردی در برنامه ریزی ؟ seywan_kurd 5 3,363 ۱۳۹۱-۹-۱، ۰۳:۴۸ عصر
    آخرین ارسال: azadeh gh
      هرروز یک سوال:19:پاتریک گدس در امر برنامه ریزی فیزیکی به چه چیز اعتبار بیشتری می دهد؟ meysam rezaei 6 5,520 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۰۲:۰۷ عصر
    آخرین ارسال: ali.falahatgar
      یک خبر فوق العاده خوب برای شهرسازا، نیای از دست دادی! radan 10 5,669 ۱۳۹۱-۸-۸، ۱۱:۲۲ صبح
    آخرین ارسال: urbanism2012
      بحث روز=>توزیع نظارت و طراحی و نحوه ارجاع در شهر شما ؟ توسط شهرداری یا نظام مهندسی ؟ alireza 1 2,291 ۱۳۹۱-۴-۹، ۱۱:۰۵ صبح
    آخرین ارسال: saeed nasiri majd
      مدیریت شهری چیست aramo 3 4,564 ۱۳۹۱-۲-۱۳، ۱۰:۲۱ صبح
    آخرین ارسال: 0RKIDEH
      هرروز یک سوال:54:برنامه ریزی برای نواحی حومه ای شهری نخستین بار توسط چه کسی ارایه شد؟ meysam rezaei 4 3,068 ۱۳۹۰-۱۲-۲۳، ۰۷:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: n4rnia
      هر روز یک سوال:4:مارکوس وایترویوس در مکان گزینی شهرها به چه عاملی بیشتر اهمیت می داد؟ meysam rezaei 4 3,751 ۱۳۹۰-۱۲-۱۶، ۰۹:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: poroshot

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان