امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر روز یک سوال:48:کلید اصلی صنعتی شدن چیست؟
24 ساعت دیگر جواب خواهم داد.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
فکر کنم مالکیت خصوصی باشه.
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
با سلام سئوال خوبیه، می شد سئوال رو مقداری بیشتر باز کرد چون دلایل مهم وزیادی می تونه تاثیر گذار باشه مثل انضباط کاری، انضباط مالی، مالکیت خصوصی،تغییر باورهای غلط، از همه اینها مهمتر دومکراسی می باشد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط shahryar
آرام جان هیچکدام از اینها که گفتی نیست شهر صنعتی یک چیز کلیدی خیلی مهمی داره که نباشه کارگر هم به راحتی نداره.من این سوال رو از جدیدترین کتاب منتشر شده دادم بازم فکر کنید فردا جواب رو میدم.

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh
توسعه ی درون زا .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
جواب:حمل و نقل

پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007 ، parasto_gh ، mahzad
سلام مهندس رضایی لطفا این منبع جدیدتون رو معرفی کنید با تشکر،البته اگر دوست داشتید
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
مهندس اینطوری سوال مطرح کردن درست نیست
اقتضائات قرن 19 یه چیزه، برای قرن 20 یه چیز و برای زمان حال هم یه چیز دیگه
در برهه ای از زمان حمل و نقل درسته و در برهه ای مالکیت خصوصی
البته این نقد هم به شما وارده که پس از اینهمه درخواستهای دوستان فقط 1 بار منبع اعلام نمودید!
بنده که دیگه نمیدونم به چه زبونی بگم آقایون، خانوما:
لطفا پس از هر مطلب تخصصی ابتدا منابعتون رو مشخص کنید :@
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007 ، shahryar
مالکیت خصوصی به علت رکود اقتصاد جهانی در سال 1870 دیگر از بین رفت ودیگر وجود آنچنانی نداشت و با قوانین تاسیسات عمومی در سال1375 زمینهایی که هر کس در اختیار خود گرفته بود از دستش خارج شد و اجازه گسترش بی خودی شهر را ندادن و در همین دوران که 1850 که ترامواها اختراع شده(بریتانیا) بود برای رفت و آمد کارگران.پس این کارگران میتونستن دیگر به دلیل درآمد کم که قبلا در داخل شهر میزیستن به دلیل نزدیکی به محل کار خود دیگر به دلیل اختراعات انجام شده و وجود سیستمهای حمل و نقل دیگر در حومه های شهر ساکن بشوند.(پایان نامه ی دکترای اسماعیل شیعه)

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، ایلیا ، mehdime007 ، shahryar
البته این مورد برای کشور های صنعتی قابل قبوله
بازم ممنون که منبع دادید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,687 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  یک مسابقه در طول روز(مسابقه اول روزانه) URBAN 98 51 9,320 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۰۹:۵۷ صبح
آخرین ارسال: sh.j.m
  هر روز یک بحث و یک جایزه به قید قرعه برای شرکت کنندگان-هر ماه 150 هزار تومان جایزه alireza 9 3,626 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۱:۳۸ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  هرروز یک سوال 74: واضح نظریه ساختاری -کارکردی در برنامه ریزی ؟ seywan_kurd 5 3,363 ۱۳۹۱-۹-۱، ۰۳:۴۸ عصر
آخرین ارسال: azadeh gh
  هرروز یک سوال:19:پاتریک گدس در امر برنامه ریزی فیزیکی به چه چیز اعتبار بیشتری می دهد؟ meysam rezaei 6 5,520 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۰۲:۰۷ عصر
آخرین ارسال: ali.falahatgar
  یک خبر فوق العاده خوب برای شهرسازا، نیای از دست دادی! radan 10 5,669 ۱۳۹۱-۸-۸، ۱۱:۲۲ صبح
آخرین ارسال: urbanism2012
  بحث روز=>توزیع نظارت و طراحی و نحوه ارجاع در شهر شما ؟ توسط شهرداری یا نظام مهندسی ؟ alireza 1 2,291 ۱۳۹۱-۴-۹، ۱۱:۰۵ صبح
آخرین ارسال: saeed nasiri majd
  مدیریت شهری چیست aramo 3 4,565 ۱۳۹۱-۲-۱۳، ۱۰:۲۱ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  هرروز یک سوال:54:برنامه ریزی برای نواحی حومه ای شهری نخستین بار توسط چه کسی ارایه شد؟ meysam rezaei 4 3,069 ۱۳۹۰-۱۲-۲۳، ۰۷:۱۱ عصر
آخرین ارسال: n4rnia
  هر روز یک سوال:4:مارکوس وایترویوس در مکان گزینی شهرها به چه عاملی بیشتر اهمیت می داد؟ meysam rezaei 4 3,752 ۱۳۹۰-۱۲-۱۶، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: poroshot

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان