امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کار با نرم افزار SPSS
سلام دوستان کسی با نرم افزار SPSS آشنایی داره یا با آن کار کرده ؟
آخرین ارسال های من :

زندگی بافتن یک قالی است نه همان نقش و نگاری که دلت میخواهد نقشه را اوست که تعیین کرده تو در این بین فقط می بافی نقشه را خوب ببین نکند آخر کار قالی زندگیت را نخرند
پاسخ
spps همان سیستم اطلاعات آماری به نظرم در بیش از90 درصد رشته های درسی می تواند تاثیر گذار باشد کسی می تونه این نرم افزار رو یاد بگیره که مقداری ریاضی و آمار رو بدونه کسایی در دوره دبیرستان و دانشگاه کمتر با ریاضی و آمار سروکار داشته اند باید بیشتر روی نرم افزار کار کنند مدتی که کار نکنی فراموش میشه من خودم در دوره لیسانس و پایان نامه ارشد به خوبی کار کردم ولی الان مقداری فراموش کرده ام

آخرین ارسال های من :
پاسخ
منم، تو دوره کارشناسیم خوب کار کرده بودم، اما الان یادم رفته
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
سلام

مشکلتون را بگید، شاید بتوان کمک کرد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام شاید بتونم کمکتون کنم
مشکل چیه؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رای گیری >>دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زیبایی در شهر)) alireza 13 4,455 ۱۳۹۲-۱۲-۸، ۱۲:۲۴ صبح
آخرین ارسال: alireza
  "زیبایی ها در شهر "دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 30 8,740 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۱۲:۱۰ عصر
  تصاویر ارسالی اعضا>>اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زشتی در شهر)) alireza 26 8,297 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۳:۵۱ عصر
آخرین ارسال: s.t
  اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی ویژه فرصت 1 هفته زمردیان 27 8,335 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۱۶ صبح
  مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,685 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  مسابقه بزرگ ایرانشهرساز اکنون با جوایز ارزنده برای نخستین بار URBAN 98 79 15,467 ۱۳۹۲-۴-۳۱، ۰۳:۲۴ عصر
  تبدیل فایل word به پاورپوینت با زدن چند دکمه*به همین راحتی* alireza 24 23,365 ۱۳۹۱-۱۰-۲۵، ۰۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: ayaghoobi
  بازار کار کدام گرایش بهتره؟1- برنامه ریزی شهری2- برنامه ریزی منطقه ای3-مدیریت شهری alireza 2 3,087 ۱۳۹۱-۳-۱۰، ۱۱:۰۹ عصر
آخرین ارسال: aramo
  بهترین نرم افزارها در شهرسازی را نام ببرید aramo 16 7,098 ۱۳۹۱-۲-۲۵، ۱۱:۲۸ صبح
آخرین ارسال: mhmehdinia
  کار با تری دی مکس aramo 9 6,804 ۱۳۹۱-۱-۱۳، ۰۸:۴۹ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان