ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 75 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
Smile  بیاید خودمونو معرفی کنیم
سلام این قسمتو میذاریم واسه معرفیتون هرکس تو یه ارسال خودشو معرفی کنه تا بقیه کاربرای سایت بشناسنش
اول از خودم شروع میکنم اسمعیلی هستم دانشجوی ترم 3 کارشناسی شهرسازی دانشگاه آزاد قزوین(ورودی89) هدفمم برای ارشد اینه که طراحی شهری بخونم رشته دبیرستانمم مث بقیه ریاضی بوده:blush:
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
2
RE: بیاید خودمونو معرفی کنیم
سلام اينجور تاپيكي قبلا ايجاد شده بود ولي شايد اين يكي موفقيت بهتري پيدا كنه

من هم براي بار سوم خودم را معرفي ميكنم

من علیرضا دهقان متولد 7 آبان 1357 هستم و فارغ التحصیل مهندسي عمران از دانشگاه دولتی از شهر

زیبای تبریز در مهر 1380 با معدل 14.60 می باشم.

شغل: مهندس ناظر و طراح نقشه های معماری و مدرس رشته معماری
آخرین ارسال های من :

3
سلام
علی هستم
لیسانس شهرسازی دانشگاه تهران
تا دو سه هفته دیگه هم فوق لیسانس برنامه ریزی شهری آزاد قزوین(ورودی 87)
مشاوره، تدریس
آخرین ارسال های من :

زندگی دریاچه کم عمقیست، هر آنکه بنشیند غرق می شود.
4
سلام
سعید هستم،دانشجوی کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری واحد قزوین(ترم 1) متولد 66،لیسانس معماری زنجان، نظارت، اجرا ،مشاوره، طراحی ،تهیه صورت وضعیت و انجام متره برآورد وآنالیز قیمت انجام میدم(دفتر فنی مهندسی) و تدریس تردی مکس و نرم افزارهای مرتبط با معماری در وقت های آزادم دارم.
جدیدا هم زیر نظر دکتر زیاری ، با مهندس احمدی عزیز یه کتاب خوب ترجمه می کنیم که تقریبا تمومه.
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
5
من مکرونی هستم و دانشجوی ارشد برنامه ریزی همدان
موفق باشید همگی
آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
6
من محبوبه هستم فارق التحصیل مهندسی شهرسازی دانشگاه آزاد ...الانم دارم می خونم واسه ارشد تا ببنیم چی میشه!!:D
یه چیزه جالب که متولد خرداد 68 هستم و ورودی 86 بودم!!! :blush:
خیلی خیلی خوشحالم که از اعضای این انجمن هستم چون واقعا جایی بســـــــی مفیده و فکر کنم دارم به این انجمن معتاد میشم :D:Dچون بیشتر وقتم رو اینجا میگذرونم!!!!!!:D
کارای متفرقه هم انجام دادم!!! مثلا مدلسازی سه بعدی دو سه تا پروژه کوچولوی قدیمی درباره میراث فرهنگی....
عاشق مدیریت شهری و برنامه ریزی شهری هستم و هدفم واسه ارشدن:heart:
فکر کنم دیگه واسه معرفی بس بود همینا!!!!!:D
خوشحالم از آشنایی با شما مهندسان گرامی.....:heart:

آخرین ارسال های من :
7
تبریک میگم! فقط امیدوارم اعتیادتون به اندازه بنده زیاد نباشه :angel::blush:
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
 سپاس شده توسط: .Utopia ، diamond ، Sadeghpour ، محروم ، kasrak ، روجا ، مهسا_mahsa
8
:Dممنون :D اشکال نداره که معتاد شدیم مهندس ...تا باشه از این اعتیاد های + و دوستان خوب و هم نشینان دانا:):)
اوه اوه بحث این پست رو عوض نکنیم داره شبیه بحثای موشکافی اعتیاد میشه:D:D .....از دوستان دعوت میکنیم بیاید و به معارفه بپردازید که حوضورتون باعث افتخاره:heart::heart:

سپاس شده توسط: ایلیا ، diamond ، Sadeghpour ، godonly. ، محروم ، kasrak ، روجا ، مهسا_mahsa
9
منم زلاتان هستم از نوع ابراهیموویچش.از میلان مرخصی گرفتم و به دلیل علاقه وافری که به شهرسازی از یک طرف و ایران و به خصوص شهر زیبای قزوین از طرف دیگر داشتم.اومدم قزوین واسه ادامه تحصیل و الانم می خوام ارشد بدم ببینم چی میشه و بیکاری و فوتبال از هر کاری بیشتر دوست دارم.:D
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
10
یه ایران خوش آمدید!!!!!!!!!:D:D

سپاس شده توسط: diamond ، zolatan ، mehdime007 ، Sadeghpour ، مهسا_mahsa
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  معرفی نامه مهسا مهساM 3,271 1390-9-5، 08:52 عصر
آخرین ارسال: JAVAD4050
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل