امتیاز موضوع:
  • 78 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیاید خودمونو معرفی کنیم
Smile 
سلام این قسمتو میذاریم واسه معرفیتون هرکس تو یه ارسال خودشو معرفی کنه تا بقیه کاربرای سایت بشناسنش
اول از خودم شروع میکنم اسمعیلی هستم دانشجوی ترم 3 کارشناسی شهرسازی دانشگاه آزاد قزوین(ورودی89) هدفمم برای ارشد اینه که طراحی شهری بخونم رشته دبیرستانمم مث بقیه ریاضی بوده:blush:
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Elham.A ، saeed nasiri majd ، .Utopia ، ali_ahmadi ، mehdime007 ، ایلیا ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، godonly. ، محروم ، پریسیما ، JAVAD4050 ، kiana7822 ، Shahrsaz67 ، FaTyJo0oN ، arvik ، MHAKBARI ، m.mohammadzadeh ، somita ، sevda-mor ، bahareh. ، baradaran ، es1370 ، arshadememari ، javad jamshidi ، aramo ، SEPIDEH.RB ، 3pi ، dementor ، مهسا_mahsa
سلام اينجور تاپيكي قبلا ايجاد شده بود ولي شايد اين يكي موفقيت بهتري پيدا كنه

من هم براي بار سوم خودم را معرفي ميكنم

من علیرضا دهقان متولد 7 آبان 1357 هستم و فارغ التحصیل مهندسي عمران از دانشگاه دولتی از شهر

زیبای تبریز در مهر 1380 با معدل 14.60 می باشم.

شغل: مهندس ناظر و طراح نقشه های معماری و مدرس رشته معماری
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Elham.A ، diamond ، saeed nasiri majd ، shahryar ، ali_ahmadi ، mehdime007 ، ایلیا ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، godonly. ، محروم ، kasrak ، پریسیما ، kiana7822 ، arvik ، somita ، روجا ، nazzi ، مهسا_mahsa ، zahra2130
سلام
علی هستم
لیسانس شهرسازی دانشگاه تهران
تا دو سه هفته دیگه هم فوق لیسانس برنامه ریزی شهری آزاد قزوین(ورودی 87)
مشاوره، تدریس
آخرین ارسال های من :

زندگی دریاچه کم عمقیست، هر آنکه بنشیند غرق می شود.
پاسخ
 سپاس شده توسط Elham.A ، diamond ، saeed nasiri majd ، shahryar ، alireza ، .Utopia ، mehdime007 ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، godonly. ، محروم ، پریسیما ، kiana7822 ، arvik ، روجا ، مهسا_mahsa ، zahra2130
سلام
سعید هستم،دانشجوی کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری واحد قزوین(ترم 1) متولد 66،لیسانس معماری زنجان، نظارت، اجرا ،مشاوره، طراحی ،تهیه صورت وضعیت و انجام متره برآورد وآنالیز قیمت انجام میدم(دفتر فنی مهندسی) و تدریس تردی مکس و نرم افزارهای مرتبط با معماری در وقت های آزادم دارم.
جدیدا هم زیر نظر دکتر زیاری ، با مهندس احمدی عزیز یه کتاب خوب ترجمه می کنیم که تقریبا تمومه.
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، shahryar ، diamond ، .Utopia ، ali_ahmadi ، mehdime007 ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، godonly. ، محروم ، پریسیما ، arvik ، روجا ، Brightness ، 3pi ، مهسا_mahsa
من مکرونی هستم و دانشجوی ارشد برنامه ریزی همدان
موفق باشید همگی
آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، ایلیا ، diamond ، alireza ، .Utopia ، mehdime007 ، 0RKIDEH ، shahryar ، محروم ، arvik ، somita ، روجا ، Brightness ، مهسا_mahsa
من محبوبه هستم فارق التحصیل مهندسی شهرسازی دانشگاه آزاد ...الانم دارم می خونم واسه ارشد تا ببنیم چی میشه!!:D
یه چیزه جالب که متولد خرداد 68 هستم و ورودی 86 بودم!!! :blush:
خیلی خیلی خوشحالم که از اعضای این انجمن هستم چون واقعا جایی بســـــــی مفیده و فکر کنم دارم به این انجمن معتاد میشم :D:Dچون بیشتر وقتم رو اینجا میگذرونم!!!!!!:D
کارای متفرقه هم انجام دادم!!! مثلا مدلسازی سه بعدی دو سه تا پروژه کوچولوی قدیمی درباره میراث فرهنگی....
عاشق مدیریت شهری و برنامه ریزی شهری هستم و هدفم واسه ارشدن:heart:
فکر کنم دیگه واسه معرفی بس بود همینا!!!!!:D
خوشحالم از آشنایی با شما مهندسان گرامی.....:heart:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، abcdefghijklm ، diamond ، alireza ، ali_ahmadi ، mehdime007 ، saeed nasiri majd ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، shahryar ، محروم ، kasrak ، پریسیما ، arvik ، روجا ، مهسا_mahsa
تبریک میگم! فقط امیدوارم اعتیادتون به اندازه بنده زیاد نباشه :angel::blush:
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، diamond ، Sadeghpour ، محروم ، kasrak ، روجا ، مهسا_mahsa
:Dممنون :D اشکال نداره که معتاد شدیم مهندس ...تا باشه از این اعتیاد های + و دوستان خوب و هم نشینان دانا:):)
اوه اوه بحث این پست رو عوض نکنیم داره شبیه بحثای موشکافی اعتیاد میشه:D:D .....از دوستان دعوت میکنیم بیاید و به معارفه بپردازید که حوضورتون باعث افتخاره:heart::heart:

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، diamond ، Sadeghpour ، godonly. ، محروم ، kasrak ، روجا ، مهسا_mahsa
منم زلاتان هستم از نوع ابراهیموویچش.از میلان مرخصی گرفتم و به دلیل علاقه وافری که به شهرسازی از یک طرف و ایران و به خصوص شهر زیبای قزوین از طرف دیگر داشتم.اومدم قزوین واسه ادامه تحصیل و الانم می خوام ارشد بدم ببینم چی میشه و بیکاری و فوتبال از هر کاری بیشتر دوست دارم.:D
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، diamond ، .Utopia ، mehdime007 ، abcdefghijklm ، saeed nasiri majd ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، محروم ، kasrak ، پریسیما ، Shahrsaz67 ، arvik ، baradaran ، روجا ، Brightness ، 3pi ، مهسا_mahsa ، romisa
یه ایران خوش آمدید!!!!!!!!!:D:D

پاسخ
 سپاس شده توسط diamond ، zolatan ، mehdime007 ، Sadeghpour ، مهسا_mahsa

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی نامه مهسا مهساM 6 4,291 ۱۳۹۰-۹-۵، ۰۸:۵۲ عصر
آخرین ارسال: JAVAD4050

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان