امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه خبر و چند سوال درباره آزمون استخدامی شهرداری ها
سلام دوستان....با توجه به تعیین دقیق مواد امتحانی آزمون استخدامی شهرداری ها از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری ها ، چند تا سوال برای من پیش اومده که خواهش میکنم دوستان گرامی راهنمایی ام کنند :
- این آزمون چند مرحله هست؟
- نحوه گزینش و قبولی توی هرکدوم از مراحلش چه طوریه؟
- سطح آزمون رو چه طور پیشبینی میکنید ؟
-اصلا به نظر شما امیدی به قبولی وجود داره؟
-چه منابعی رو پیشنهاد میکنید؟
کسانی که درمورد این آزمون تجربه دارند ... ما تازه واردا رو هم راهنمایی کنند:)
کلی سوال شد!!!
5 روز به آزمون مونده....و کلی ابهامات برای بنده!!!!:D:D:D

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH
دوستان یه جواب کوچولو هم بدین خوبه ها :shy:....یه دلگرمی و راهنمایی محسوب میشه...:huh:
نگران نباشید مجبور نیستید که همه سوالایی که برام پیش اومده رو جواب بدید که !!!!:)
خواهش میکنم مهندسان و پیشکسوتان گرامی مرا راهنمایی بفرمائید:huh:

پاسخ
من آزمون شهرداری های خراسان شمالی رو دوره قبل شرکت کردم، متأسفانه سوال ها طوری طراحی شده بودند که بشتر به درد رشته عمران می‏خوردن، این آزمون تو مهر برگزار شد، و الان هنوز که هنوزه خبری از نتایجش نیست.
اصولاً شهرداری سازمانی پر از ریا و تقلبه، پس به آزمونش هیچ اعتمادی نیست. به نظر من که همش الکی بود
نمونش اینکه، برای ماده امتحانی قوانین و مقررات شهرسازی ما یک کتاب 800 صفحه ای خوندیم اما فقط 2 تا سوال از این کتاب اومد، بقیه سوالات مربوط به مقررات ساختمان و مواردی بود که عمران ها و معمارها بلد بودند.
بعدها هم کاشف به عمل اومد که کارمندهای شهرداری خودشون جزوه های مخصوص داشتن و واسشون کلاس هم گذاشته بودند.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، 0RKIDEH
من که تطلاعاتی در این زمینه ندارم ولی واقعا ممنونم از کایی که جواب میدن ممنون:):D:)
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
(۱۳۹۰-۱۰-۱۱، ۰۲:۴۷ عصر)parasto_gh نوشته است: من آزمون شهرداری های خراسان شمالی رو دوره قبل شرکت کردم، متأسفانه سوال ها طوری طراحی شده بودند که بشتر به درد رشته عمران می‏خوردن، این آزمون تو مهر برگزار شد، و الان هنوز که هنوزه خبری از نتایجش نیست.
اصولاً شهرداری سازمانی پر از ریا و تقلبه، پس به آزمونش هیچ اعتمادی نیست. به نظر من که همش الکی بود
نمونش اینکه، برای ماده امتحانی قوانین و مقررات شهرسازی ما یک کتاب 800 صفحه ای خوندیم اما فقط 2 تا سوال از این کتاب اومد، بقیه سوالات مربوط به مقررات ساختمان و مواردی بود که عمران ها و معمارها بلد بودند.
بعدها هم کاشف به عمل اومد که کارمندهای شهرداری خودشون جزوه های مخصوص داشتن و واسشون کلاس هم گذاشته بودند.

ممنونم که پاسخ دادید و راهنمایی کردید چون من واقعا هیچ اطلاعاتی درمورد کیفیت و گزینش این آزمون نداشتم.
خداوند متعال به دادم برسد!!!!:s

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh
ظاهرا جزوه ای که به کارمنداشون دادن همون دانشنامه مدیریت شهری و روستایی بود.(به من که همینو دادن بعید نیست جزوه هایه دیگه ای هم داده باشن.البته من کارمندشون نیستم)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، parasto_gh ، .Utopia ، 0RKIDEH
(۱۳۹۰-۱۰-۱۱، ۰۶:۲۴ عصر)shima نوشته است: ظاهرا جزوه ای که به کارمنداشون دادن همون دانشنامه مدیریت شهری و روستایی بود.(به من که همینو دادن بعید نیست جزوه هایه دیگه ای هم داده باشن.البته من کارمندشون نیستم)

این دانشنامه همونی هست که تعاریف لغات و اصطلاحات تخصصی رو داره....بسیار متشکرم.:heart:

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
سلام و خسته نباشيد
طبق اطلاعاتي كه من دارم و از دوستام كه شركت كرده بودند شنيدم
اول سوالات عمومي رو بين داوطلبين پخش كردن و از بين سوالات دروس زبان و قوانين و مقررات شهرداري به شذت سخت بوده كه خانم مهندس
هم به اين نكته اشاره كردند بعد از اپسخگويي به سوالات عمومي ...سوالات اختصاصي رو ميدن كه ظاهرا به سوالات ارشد نزديكه ......
اما در مورد اينكه در آزمون تخلفي صورت ميگيره يا نه ....خدا مي دونه
اين نكته هم لازمه ظاهرا آزمون شهرداري دقيقا مثل آزمون سراسري و ارشد برگزار ميشه و نمره منفي هم داره ...
اميدوارم موفق باشيد.....
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، .Utopia ، 0RKIDEH
(۱۳۹۰-۱۰-۱۱، ۰۸:۴۹ عصر)sadeghpour نوشته است: mall">سلام و خسته نباشيد
طبق اطلاعاتي كه من دارم و از دوستام كه شركت كرده بودند شنيدم
اول سوالات عمومي رو بين داوطلبين پخش كردن و از بين سوالات دروس زبان و قوانين و مقررات شهرداري به شذت سخت بوده كه خانم مهندس mall">هم به اين نكته اشاره كردند بعد از اپسخگويي به سوالات عمومي ...سوالات اختصاصي رو ميدن كه ظاهرا به سوالات ارشد نزديكه ......mall">
mall">اما در مورد اينكه در آزمون تخلفي صورت ميگيره يا نه ....خدا مي دونه mall">
mall">اين نكته هم لازمه ظاهرا آزمون شهرداري دقيقا مثل آزمون سراسري و ارشد برگزار ميشه و نمره منفي هم داره ...mall">
mall">اميدوارم موفق باشيد.....

ممنونم که راهنمایی کردید....من قبلا ناراحت این مساله بودم که خیلی از مباحثی که الان دارم برای کنکور ارشد می خوانم توی آزمون شهرداری ها هم پوشانی نداره و زمان زیادی رو از دست میدم ولی حالا خیالم راحتر شد که این دو کنکور تاحدی شبیه هم هستند.
ولی اگر بخوان به اندازه کنکور ارشد سختش کنن که ، بازم میگم خدای متعال به فریادم برسه!!!!:)
متشکرم
امروز حوزه های امتحانی و تاریخ اخذ کارت ورود به جلسه روی سایت سازمان شهرداری ها و دهیاری ها قرار گرفت.

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، 0RKIDEH
من که چیزی نمیدونستم برام جالب بود.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,223 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,556 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 742 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,064 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
  هند (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 852 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۵ صبح
  مصر (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 790 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۴ صبح
  شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 992 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  چین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 740 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  بین النهرین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 751 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح
  خلاصه شماره 5 از 14 خلاصه -آزتک،مایا،اینکا (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 669 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان