امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسي و تحليل تمهيدات «پدافند غير عامل» در شهر سقز در رويکردي تحليلي
با تشکر فراوان، پایان نامه کارشناسی ارشد من در ارتباط با پدافند غیر عامل، که این مقاله شما، ایده های خوبی تو ذهن من روشن کرد. ممنون از فعالیت هاتون در سایت
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بررسي و تحليل تمهيدات «پدافند غير عامل» در شهر سقز در رويکردي تحليلي - توسط parasto_gh - ۱۳۹۰-۱۰-۱۱، ۰۳:۳۳ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقاله بحران مدیریت در مدیریت بحران Brightness 1 3,585 ۱۳۹۴-۸-۲۷، ۱۰:۵۵ عصر
آخرین ارسال: رزاق
  مشکلات تهران در مقابله با زلزله از دیدگاه برنامه ریزی و طراحی شهری و راهکارهایی برای cnstm 0 1,848 ۱۳۹۴-۴-۵، ۰۳:۴۵ عصر
آخرین ارسال: cnstm
  مقاله 3 مقاله از پدافند غیرعامل faezeh1372 0 3,055 ۱۳۹۳-۱۲-۲۳، ۰۲:۳۷ عصر
آخرین ارسال: faezeh1372
  مقاله مشکلات تهران در مقابله با زلزله از دیدگاه برنامه ریزی و طراحی شهری و راهکارهایی برای Brightness 0 2,116 ۱۳۹۳-۹-۲۰، ۰۷:۱۸ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  مقاله توانمند سازي مديريت بحران شهري در جهت كاهش يلاياي طبيعي ( زلزله ) نمونه موردي: شهر خر Brightness 0 2,384 ۱۳۹۳-۹-۲۰، ۰۷:۰۷ عصر
  مقاله تحلیلی بر روند کاهش فضای باز شهری در فرآیند توسعه شهری با تاکید بر مدیریت بحران کلانش Brightness 0 2,219 ۱۳۹۳-۹-۱، ۰۸:۵۲ صبح
  دانلود مقالاتی در زمینه تاب آوری شهر haydariyan 2 3,468 ۱۳۹۳-۴-۳، ۱۲:۵۱ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  دانلود مقاله بازخوانی نقش شوادون در پدافند غیر عامل نمونه موردی شهر دزفول hamid_shahrsaz 0 2,370 ۱۳۹۲-۱۱-۱۲، ۰۱:۵۶ عصر
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  پدافند غیرعامل 9123533029 0 1,948 ۱۳۹۲-۹-۷، ۰۲:۳۹ عصر
آخرین ارسال: 9123533029
  بررسي و تحليل تمهيدات پدافند غير عامل در شهر سقز در رويکردي تحليلي saeiideh 0 2,067 ۱۳۹۰-۱۰-۲۷، ۰۸:۴۴ عصر
آخرین ارسال: saeiideh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان