امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امتیازات: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تفکیک و آماده سازی اراضی
مسئله تفكیك اراضی از اهم مسائل شهری و شهرسازی و پایه و اساس رشد موزون شهرها و اجرای طرح جامع و طرحهای تفصیلی و ضوابط مقرر در طرحهای مذكور میباشد. در حقیقت میتوان با بكار بردن ضوابط و روش های اصولی, از طریق كنترل و نظارت بر تفكیك اراضی و ساختمانها و منظور داشتن اختیار برای مراجع ذیربط در امور شهرسازی در مورد بررسی و اصلاح نقشه های تفكیكی پیشنهادی توسط مالكان اراضی قبل از اقدامات ثبتی حداقل 60 درصد نظرات اصلاحی طرحهای جامع و تفصیلی را اعمال نمود و به آنها تحقق بخشید.

فایل‌(های) پیوست شده
.docx   تفکیک و آماده سازی اراضی.docx (اندازه: 35.48 KB / تعداد دفعات دریافت: 333)
آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، saeed nasiri majd ، abcdefghijklm ، dely_sh ، Shahrsaz67 ، planning ، 0RKIDEH ، maryam mo ، sanaz.f ، archiman ، Maryam M ، godonly. ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، haydariyan ، sharmin ، ahmad lotfi ، ramshtin ، sattar ، soheilarch ، Brightness ، ماراویا ، یاسمین
خیللللللللللللللللللللللللللی ممنون:heart::D
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط پریسیما
بسیار ممنون جزوه خیلی خوبی بود لطف کردید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط پریسیما
خیلی عالی بود ممنون
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط پریسیما

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقاله دانلود مستند سازی طراحی شهر زیرزمینی ”گوجی“ در ویتنام از منظر پدافند غیر عامل word atelieahjam 0 1,997 ۱۳۹۴-۱-۸، ۰۴:۳۵ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
Lightbulb مقاله نام مقاله : سنجه‌های پیاده‌پذیری (نقش پیاده‌راه‌سازی در بهبود حس مکان) khansa 0 1,460 ۱۳۹۳-۱۲-۲۶، ۱۲:۳۶ عصر
آخرین ارسال: khansa
  مقاله بررسی تطبیقی باغ‌سازی ایران در دوران ساسانی و اسلامی بر پایه‌ی توصیف‌های بهشتی khansa 0 1,372 ۱۳۹۳-۱۲-۲۶، ۱۲:۳۰ عصر
  بررسی مدل سایمون آنهولت و برند سازی ملی(برندینگ ملی) amindatcom 0 1,868 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۱۰:۲۳ صبح
آخرین ارسال: amindatcom
  آماده سازی شهر برای کودکان khansa 6 4,072 ۱۳۹۳-۱۰-۵، ۰۹:۳۸ عصر
  بررسی روند توسعه درون شهری با تاکید بر تغییرات تراکم و کاربری اراضی khansa 0 1,828 ۱۳۹۳-۷-۲۶، ۰۸:۱۷ صبح
  فرهنگ سازی ترافیك در قالب مدیریت واحد شهری در كلانشهرهای كشور maryam taban 0 1,231 ۱۳۹۳-۷-۲۵، ۰۷:۲۳ عصر
آخرین ارسال: maryam taban
  دانلود مقاله اهمیت و لزوم مقاوم سازی بناها در برابر زلزله atelieahjam 0 765 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۱۰:۰۱ عصر
  دانلود مقاله بررسی رفتار ساختمانهای بنایی در برابر زلزله و روشهای مقاوم سازی آنها atelieahjam 0 1,007 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۶:۵۴ عصر
  مقاله جدید فرایند ایمن سازی لرزه‌ای بافت‌های تاریخی* مطالعه موردی: روستای نایبند leila 0 1,190 ۱۳۹۳-۵-۲۹، ۰۴:۱۴ عصر
آخرین ارسال: leila

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان