امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امتیازات: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باغ چهل ستون اصفهان
توضیحی در ارتباط با باغ چهلستون اصفهان و تطبیق آن با ویژگی های باغ ایرانی

فایل‌(های) پیوست شده
.pptx   چهل ستون 1.pptx (اندازه: 911.47 KB / تعداد دفعات دریافت: 34)
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Sadeghpour ، abcdefghijklm ، .Utopia ، atelieahjam
ممنون ....مثل هميشه عالي بود
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh
ممنون از مطلب مفیدتون....برای من که خیلی کاربردی بود چون من یک روزه تمام دیدنی های اصفهانو گشتم البته اون هایی که خیلی ازش صحبت شده بود و معروف شده بودن، ولی وقتی به در باغ چهل ستون رسیدیم که از اونجا هم دیدن کنیم ، ساعت 8 شب بود و حراست باغ راهمون نداد!!!!!!!:D:Dخلاصه من این باغ رو ندیدم ولی الان با این پست مفید شما انگار که این باغ هم دیدم.:D

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh
ممنون از ارسال خوبت.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh
(۱۳۹۰-۱۰-۱۱، ۱۰:۰۹ عصر)Mahbobe-G نوشته است: ممنون از مطلب مفیدتون....برای من که خیلی کاربردی بود چون من یک روزه تمام دیدنی های اصفهانو گشتم البته اون هایی که خیلی ازش صحبت شده بود و معروف شده بودن، ولی وقتی به در باغ چهل ستون رسیدیم که از اونجا هم دیدن کنیم ، ساعت 8 شب بود و حراست باغ راهمون نداد!!!!!!!:D:Dخلاصه من این باغ رو ندیدم ولی الان با این پست مفید شما انگار که این باغ هم دیدم.:D
(۱۳۹۰-۱۰-۱۲، ۰۱:۴۱ صبح)meysam rezaei نوشته است: ممنون از ارسال خوبت.
(۱۳۹۰-۱۰-۱۱، ۰۹:۰۶ عصر)sadeghpour نوشته است: ممنون ....مثل هميشه عالي بود
خواهش می‏کنم، قابلتون رو نداشت، خیلی جالبه، هیچ وقت فکر نمی‏کردم این ارسال ساده اینقدر طرفدار داشته باشه، من مطالب مهمی رو می‏ذارم تو سایت که ماه ها روش زحمت کشیده شده، اما بازدیدشون هم حتی انگشت شماره، اما این پاورپوینت ساده که مطالبش همش از سرچ اینترنتی به دست اومده، بیشتر طرفدار داره، فکر کنم باید یه مقداری رو مطالبی که اینجا می‏ذارم تجدید نظر کنم. به هرحال ممنونم از حمایت های همتون.

پاسخ
بعضی مطالب که بیشتر واسه کنکور باشه رو بیشتر میرن دنبالش دلیلش همینه.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست غیر رایگان نقشه کاربری اراضی خمینی شهر-اصفهان sara.k 0 1,343 ۱۳۹۴-۱-۲۸، ۰۷:۵۳ عصر
آخرین ارسال: sara.k
  باغ در شهر EBRAHIMMILAN2012 0 686 ۱۳۹۲-۹-۲۴، ۰۶:۴۱ عصر
آخرین ارسال: EBRAHIMMILAN2012
  مقایسه پاریس و اصفهان kasrak 2 2,208 ۱۳۹۰-۱۰-۲۵، ۱۱:۱۱ صبح
آخرین ارسال: kasrak
  برنامه ریزی استراتژیک شهرداری اصفهان parasto_gh 3 5,052 ۱۳۹۰-۸-۲۸، ۰۴:۳۲ عصر
آخرین ارسال: ایلیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان