ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 2.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
مقايسه وظايف شهرداريها به عنوان مديريت شهري در ايران با ساير كشورها
در اين بخش به مقايسه وظايف شهرداري ها در ايران با وظايف ساير شهرداري ها ي ساير كشورها كه به عنوان سازمان مديريت كننده شهر فعاليت دارند ، مي پردازيم.
در ابتدا در مورد وظايف شهرداري در كشورهاي توسعه يافته ( آلمان و فرانسه ) و بعد از آن در مورد كشورهاي در حال توسعه ( تركيه و مالزي ) صحبت به عمل مي آوريم .
براي آشنايي بيشتر با وظايفي كه اكنون در شهرداري ها انجام مي گيرد به بررسي وظايف شهرداري مي پردازيم.
بعد از آشنايي با وظايف ايران و جهان به بررسي تطبيقي وظايف شهرداري در ايران و الگوهاي جهاني مي پردازيم .
و در نهايت به تحليل نقش ، جايگاه و وظايف شهرداري ها در ايران بر مبناي اصول پذيرفته شده جهاني خواهيم پرداخت.

آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
2
RE: مقايسه وظايف شهرداريها به عنوان مديريت شهري در ايران با ساير كشورها
با تشکر فکر کنم نظافت بین همشون مشترکه

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: پریسیما
3
با تشکر از ارسال فایلتون
جملات ورد ارسالی درهم ریخته.. دوستانی که دانلود کردند شماها هم این مشکل رو دارید؟
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
4
(1390-10-15، 02:37 صبح)fatyjo0on نوشته است:  با تشکر از ارسال فایلتون
جملات ورد ارسالی درهم ریخته.. دوستانی که دانلود کردند شماها هم این مشکل رو دارید؟
مشکلی نبود

آخرین ارسال های من :
5

دوست عزیز چک کردم مشکلی نبود

6
(1390-10-15، 09:33 صبح)elena نوشته است:  

دوست عزیز چک کردم مشکلی نبود

سلام به احتمال زیاد از نوع فونتی هست که مهندس النا زحمت کشیدند به نظرم فونت استفاده شده را اعلام کنند یا اون فونت که کمتر از چند کلیلو بایت هست را در همین تاپیک بزارند تا در پوشه فونت سیستمشون بریزند.
آخرین ارسال های من :

7
فونت هایی که در این مقاله استفاده شده را در فایل زیر براتون قرار دادم

.rar   font.rar (اندازه: 44.73 KB / تعداد دفعات دریافت: 35)

سپاس شده توسط: AliReza ، FaTyJo0oN
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  مكان يابي و اولويت بندي پارك هاي شهري با استفاده از روش تحليل سلسله مراتبي TOPSIS و س amindatcom 858 1393-10-7، 01:09 عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  مقاله بررسي ارتباط نمادهاي شهري با هويت شهر(مطالعه ي موردي: شهرگنبدكاووس Brightness 858 1393-9-1، 08:33 صبح
آخرین ارسال: Brightness
  مقاله گفتماني تحليلي در ماندگاري حسينيه ها به مثابه کنش پذيري عملکردي فضاهاي عمومي شهري در AliReza 753 1393-8-17، 07:02 عصر
آخرین ارسال: AliReza
  بررسي نقش سرمايه اجتماعي در توسعه شهري؛ مورد پژوهشي: شهر محلات FaTyJo0oN 2,338 1393-7-18، 12:20 عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  بررسی سیر تحول مقرنس به عنوان عنصری نمادین در معماری اسلامی ایران khansa 752 1393-6-19، 06:12 صبح
آخرین ارسال: khansa
  مقاله جدید بررسی نقش و جایگاه عنوان در کارکردهای بیانیِ عکس leila 601 1393-5-29، 04:12 عصر
آخرین ارسال: leila
  نقشه برداري فضاي سبز شهري با استفاده از تصاوير ماهواره اي Quick Bird msharifi 906 1393-4-20، 05:36 عصر
آخرین ارسال: msharifi
  تعيين اندازه پيكسل هيدرولوژيكي مناسب براي نقشه هاي توپوگرافي 1:25000 ايران msharifi 728 1393-4-20، 05:33 عصر
  بررسي توانايي داده هاي ماهواره اي GRACE در تعيين تغييرات سطح آبهاي زيرزميني ايران msharifi 1,052 1393-4-20، 05:16 عصر
  مقايسه سه روش طبقه بندي فازي، شبكه عصبي وكمترين فاصله در تصاوير ماهواره اي (Quickbir msharifi 614 1393-4-20، 05:14 عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل