امتیاز موضوع:
  • 68 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كلاس تري دي مكس نرويد! دانلود فيلم آموزش فوق العاده در ايران شهرساز
سلام دوستان

از مهندس كنعاني اجازه گرفتيم تا فيلم آموزشي 3dmax ايشان را براي دانلود در سايت بزاريم.

مطمئن باشيد{تضمين ميكنم} كه فقط با 2 بار تماشاي اين تدريس ها ميتوانيد كاربر حرفه اي 3dmax شويد. اين فايلها فقط در ايران شهرساز ارائه شده و از كلاسهاي خصوصي راحت ميشويد.

اين فايلها فقط در انجمن vip قرار داده ميشود.

بعنوان مثال 20 دقيقه يكي از جلسات:

1- آماده نمودن فايلهاي كدي براي سه بعدي نمودن در 3dmax

2- سه بعدي نمودن ديوارها و دادن ارتفاع به پله ها و سقف و كف

3-درآوردن پنجره و ساخت پروفيلهاي آن

4-....

اين فايلها به مرور در سايت قرار داده ميشود و چون حجمشان زياد است بصورت قسمت بندي 1 و 2 و .... ارسال ميشود.

منتظر اولين فايل باشيد....
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، saeed nasiri majd ، پریسیما ، ایلیا ، parasto_gh ، Sadeghpour ، elham90 ، elham-a ، ssaminn ، mehdime007 ، planning ، sahar19 ، White Shadow ، hirta
واو ممنون استاد
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
مرسی مهندس، امیدوارم بچه ها قدر این فعالیت های خالصانه شما رو بدونن. من خوب 3dmax بلد نیستم، واسه من که عالی میشه یاد بگیرم
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohammaduk4
ممنون مهندس
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohammaduk4
دوستان این فایل در 9 part در سایت قرار گرفت.

برای دانلود 5 part اول به لینک زیر بروید:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...8#pid14018

و برای 4 part بعدی هم به لینک زیر بروید:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...6#pid14026

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، saeed nasiri majd ، ssaminn ، mehdime007 ، نعیمه حیدری ، Atashafrooz
بسیار سپاسگذارم از زحماتی که انجام می دهید واقعا که بهترین سایت در زمینه شهرسازی و معماری در ایران است

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۰-۱۰-۱۲، ۰۵:۰۸ عصر)AliReza نوشته است: اين فايلها به مرور در سايت قرار داده ميشود و چون حجمشان زياد است بصورت قسمت بندي 1 و 2 و .... ارسال ميشود.

پس کوش؟؟؟
آخرین ارسال های من :

دانشجوی پشیمون
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۱۲-۲۴، ۰۳:۵۲ عصر)White Shadow نوشته است:
    (۱۳۹۰-۱۰-۱۲، ۰۵:۰۸ عصر)AliReza نوشته است: اين فايلها به مرور در سايت قرار داده ميشود و چون حجمشان زياد است بصورت قسمت بندي 1 و 2 و .... ارسال ميشود.

پس کوش؟؟؟
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=6252
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=6256

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    سلام .با تشکر از زحماتی که شما می کشید چون به ما که در منطق دور افتاده و بدون امکانات هستیم کمک زیادی میشه و از خداوند برای شما آرزوی سلامتی و خوشحالی روز افزون را آرزومندم.باتشکر

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام دوستان من 9 تارو دانلود کردم همه زیپ هارو داخل یک پوشه گذاشتم ولی اصلا باز نمیشه خواهشا راهنمایی کنید.فایل زیپو باز میکنم اجازه خارج کردن نمی دهد

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          قسمت اول:تری دی مکس در 20 دقیقه *تضمینی*برای اولین بار دانلود کنید alireza 13 10,978 ۱۳۹۶-۳-۱۴، ۰۲:۰۷ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          دانلود جزوات رتبه تک رقمی کنکور طراحی شهری 93 alireza 36 15,057 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۷:۱۶ عصر
        آخرین ارسال: Mashad1365
          دانلود خلاصه کتاب منشور آتن E.Y.I 2 3,892 ۱۳۹۴-۱۰-۷، ۱۱:۲۷ عصر
          دانلود پاورپوینت شهر سوخته به همراه مقاله atelieahjam 1 4,290 ۱۳۹۴-۹-۱۶، ۰۴:۵۱ عصر
        آخرین ارسال: خلیل ترزبان
          قسمت دوم و پایانی:تری دی مکس در 20 دقیقه *تضمینی*برای اولین بار دانلود کنید alireza 17 11,615 ۱۳۹۴-۸-۱۸، ۱۱:۴۱ صبح
          دانلود کتاب اموزش نرم افزار maya به زبان فارسی sibel 6 9,041 ۱۳۹۴-۵-۲۲، ۱۰:۲۴ صبح
        آخرین ارسال: reza5610
          جزوات تاریخ شهر و شهرسازی در جهان urbana.ea 0 1,639 ۱۳۹۴-۴-۲۹، ۰۷:۱۳ عصر
        آخرین ارسال: urbana.ea
          مفاهیم و جایگاه واحد همسایگی در برنامه ریزی شهری Brightness 3 3,605 ۱۳۹۴-۲-۷، ۰۶:۵۱ عصر
        آخرین ارسال: shimita
          یه نرم افزار فوق العاده(حتما دانلود کنید)VIP saeed nasiri majd 16 10,010 ۱۳۹۴-۱-۲۷، ۰۱:۴۷ عصر
        آخرین ارسال: atelieahjam
          دانلود پاورپوینت انسان شناسی فضای خانگی؛ یک رویکرد کیفی atelieahjam 0 1,684 ۱۳۹۴-۱-۲۲، ۰۵:۳۸ عصر
        آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان