امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قسمت دوم و پایانی:تری دی مکس در 20 دقیقه *تضمینی*برای اولین بار دانلود کنید
سلام دوستان

طبق قولی که دادم فایل اول را براتون آپلود کردم این فایل 102 مگابایت بود که با فشرده سازی به حدود 80 مگابایت رسید که در 9 part تقدیم شما میشود.

ابتدا تمام part ها را دانلود کنید سپس همه را در یک پوشه بزارید و اولین part را باز کنید و فایل باز میشود.

سپس با برنامه kmplayer باز کنید و لذت ببرید.

با اطمینان میگم {تضمین میکنم}که اگه یه کم با اتوکد کار کرده باشید میتونید با 2 یا حداکثر 3 بار دیدن این فایل به خوبی یاد بگیرید.

شما بعد از نگاه کردن این فایل 20 دقیقه ای توانایی این کارها را در 3dmax پیدا میکنید:

1- هر نقشه اتوکدی را براحتی در 3dmax میبرید.

2- فایل را 3 بعدی میکنید و برای آن دیوار و کف و سقف میزارید و در جای صحیح قرار میدهید.

3- پنجره ها را 3 بعدی کرده و پروفیلهای آن را نیز در جای خود قرار میدهید.

4- .....

استفاده از این فایل را به همه دوستانی که میخواهند 3dmax را در کمترین زمان یاد بگیرند توصیه میکنم.

اگر شما همین مطالب را بخواهید در کلاسهای خصوصی یاد بگیرید حداقل 4 جلسه لازم دارید که هزینه ای بالغ بر 100 هزار تومان برای شما دارد.

از مهندس امیر کنعانی هم بخاطر اجازه انتشار این فایل در دنیای نت برای اولین بار در سایت ایران شهرساز تشکر میکنم و امیدوارم دانشجویان سرزمین مون قدر ایشون را بدونند.

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   k1-www.iranshahrsaz.com.part06.rar (اندازه: 9.06 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,335)
.rar   k1-www.iranshahrsaz.com.part07.rar (اندازه: 9.06 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,360)
.rar   k1-www.iranshahrsaz.com.part08.rar (اندازه: 9.06 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,236)
.rar   k1-www.iranshahrsaz.com.part09.rar (اندازه: 6.97 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,257)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط پریسیما ، saeed nasiri majd ، parasto_gh ، lofra ، elham90 ، abcdefghijklm ، diamond ، Elham.A ، aramo ، mehdime007 ، elham-a ، ParSay ، planning ، bahareh. ، MHAKBARI ، atelieahjam ، haydariyan ، sahar19 ، oyster ، archiman ، froghirad ، unit 1 ، saba sabooh ، chocolate ، paria_d ، urbn_ir
واقعا عالی . بینهایت از شما و مهندس کنعانی ممنون.
آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، planning ، atelieahjam ، chocolate
خیلی عالی بود مهندس، خواهش می‏کنم باز هم به این کار فوق العاده ادامه بدین. من که نهاین استفاده رو بردم.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، atelieahjam ، chocolate
(۱۳۹۰-۱۰-۱۳، ۱۲:۴۹ عصر)parasto_gh نوشته است: خیلی عالی بود مهندس، خواهش می‏کنم باز هم به این کار فوق العاده ادامه بدین. من که نهاین استفاده رو بردم.

کاری نکردم وظیفه بود

خیلی دوست دارم نتیجه کار را بقیه دوستان هم بنویسند چون با این سرعت نتم خیلی سخته دیشب از ساعت حدود 8 تا 2 بعد از نصف شب این 80 مگ را آپلود کردم.

ولی اگر دوستان نظرشان قطعی باشه حتما از شروع میزارم که مقدماتی هست و ان شالله تا حرفه ای

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، sahar19 ، chocolate
تشکر فراوان از دوستانی که زمت می کشند:D
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، chocolate
واقعا عالیه مهندس دست گلتون درد نکنه
آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
پاسخ
سلام آقای مهندس عزیز
ممنون از این کار فوق العاده خوبتون ممنون
خیلی ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
با سلام من که نتونستم فایل ها رو از پوشه خارج کنم میشه فایل ها رو بدون پوشه بزارید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۱۰-۱۴، ۰۴:۵۱ صبح)aramo نوشته است: با سلام من که نتونستم فایل ها رو از پوشه خارج کنم میشه فایل ها رو بدون پوشه بزارید

سلام

شما 9 تا از فایلهای زیپ را که دانلود کردید همه را در یک پوشه جدید بزارید و اولین پارت را باز کنید خودش یک پوشه میسازه و درون پوشه هم فایل 100 مگابایتی است که میتونید با برنامه kmplayer بازش کنید.

اگر مشکل داشتید با شماره 09171388783 تماس بگیرید.

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، saba sabooh
سلام ممنونم مهندس ، عالی بود
آخرین ارسال های من :

زندگی باید کرد ؛ گاه با یک گل سرخ گاه با یک دل تنگ ، گاه باید روئید در پس این باران ، گاه باید خندید بر غمی بی پایان . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط negar70 ، chocolate

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قسمت اول:تری دی مکس در 20 دقیقه *تضمینی*برای اولین بار دانلود کنید alireza 13 10,973 ۱۳۹۶-۳-۱۴، ۰۲:۰۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  كلاس تري دي مكس نرويد! دانلود فيلم آموزش فوق العاده در ايران شهرساز alireza 11 20,700 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۶:۳۷ عصر
آخرین ارسال: Maryam3020
  دانلود جزوات رتبه تک رقمی کنکور طراحی شهری 93 alireza 36 15,043 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۷:۱۶ عصر
آخرین ارسال: Mashad1365
  دانلود خلاصه کتاب منشور آتن E.Y.I 2 3,868 ۱۳۹۴-۱۰-۷، ۱۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دانلود پاورپوینت شهر سوخته به همراه مقاله atelieahjam 1 4,288 ۱۳۹۴-۹-۱۶، ۰۴:۵۱ عصر
آخرین ارسال: خلیل ترزبان
  دانلود کتاب اموزش نرم افزار maya به زبان فارسی sibel 6 9,040 ۱۳۹۴-۵-۲۲، ۱۰:۲۴ صبح
آخرین ارسال: reza5610
  جزوات تاریخ شهر و شهرسازی در جهان urbana.ea 0 1,638 ۱۳۹۴-۴-۲۹، ۰۷:۱۳ عصر
آخرین ارسال: urbana.ea
  مفاهیم و جایگاه واحد همسایگی در برنامه ریزی شهری Brightness 3 3,570 ۱۳۹۴-۲-۷، ۰۶:۵۱ عصر
آخرین ارسال: shimita
  یه نرم افزار فوق العاده(حتما دانلود کنید)VIP saeed nasiri majd 16 10,006 ۱۳۹۴-۱-۲۷، ۰۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  دانلود پاورپوینت انسان شناسی فضای خانگی؛ یک رویکرد کیفی atelieahjam 0 1,683 ۱۳۹۴-۱-۲۲، ۰۵:۳۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان