امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امتیازات: 2.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هرروز یک سوال:54:برنامه ریزی برای نواحی حومه ای شهری نخستین بار توسط چه کسی ارایه شد؟
جواب در 24 ساعت آینده
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
فکر کنم توسط برنهام برای شهر نیویورک در سال 1909 استفاده شد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
ببخشید چون اولش خوب سوال رو نخوندم جواب رو اشتباهی دادم هرکاری میکنم حذف نمی شه به همین خاطر فقط عذر خواهی میکنم و اگه جواب صحیح رو پیدا کردم میذارمش جای این ارسال
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
جواب:دانیل برنهام در سال 1909 برای شهر شیکاگو که اولین طرح منطقه شهری در سال 1929 برای نیویورک را بوجود آورد.

پاسخ
 سپاس شده توسط ala sh ، mehdime007 ، mahzad ، .Utopia ، haydariyan ، city111 ، Brightness
دکتر میر فتل

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا ، ramshtin

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مساااااااااااااااابقه دوم ایرانشهرساز 1393(امشب بدووووو شروع شد) URBAN 98 149 18,527 ۱۳۹۳-۵-۵، ۱۱:۵۹ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      نتیجه اولیه اولین دوره مسابقه عکس مشخص شد از بین 5 عکس برگزیده یکی را انتخاب کنید alireza 16 5,876 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۱۱:۴۰ صبح
    آخرین ارسال: atelieahjam
      از منظر شهری- بوستان ملت-خیابان ولیعصر چه می بینید 5 زمردیان 2 1,309 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: زمردیان
      حتما ببینید عکسی که مرا به فکر واداشت شما چطور؟ چه می بینید 2 زمردیان 1 881 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
      حتما ببینید عکسی که مرا به فکر واداشت شما چطور؟ چه می بینید 3 زمردیان 1 1,142 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
      مسابقه بزرگ ایرانشهرساز اکنون با جوایز ارزنده برای نخستین بار URBAN 98 79 15,450 ۱۳۹۲-۴-۳۱، ۰۳:۲۴ عصر
      یک مسابقه در طول روز(مسابقه اول روزانه) URBAN 98 51 9,278 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۰۹:۵۷ صبح
    آخرین ارسال: sh.j.m
      مسابقه ایرانشهرساز/مسابقه هشتم/مسکن و مرمت شهری-برنده مهندس farnoosh joon Brightness 63 11,628 ۱۳۹۲-۴-۱۶، ۱۰:۴۷ عصر
      عدم ارتقا پایه پروانه اشتغال (طراحی) برای فارغ التحصیلان معماری علمی کاربردی یا کاردا saeed nasiri majd 9 4,623 ۱۳۹۲-۴-۱۴، ۱۱:۴۶ صبح
    آخرین ارسال: s1s2s3
      هر روز یک بحث و یک جایزه به قید قرعه برای شرکت کنندگان-هر ماه 150 هزار تومان جایزه alireza 9 3,610 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۱:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: URBAN 98

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان