امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سومین دوره مسابقات نجات تخم مرغ
Smile 
سومین دوره مسابقات نجات تخم مرغ

سومین دوره مسابقات نجات تخم مرغ با شرکت 104 تیم دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، حسین زیارتی مسوول برگزاری این مسابقات در این خصوص اظهار داشت: این مسابقات با هدف ایجاد خلاقیت و روحیه شور و نشاط علمی در بین دانشجویان برگزار شد. دانشجویان در این مسابقه می بایست تخم مرغی را در داخل سازه های خود قرار داده و از ارتفاع 15 متری در نقطه تعیین شده بر روی زمین پرتاپ کنند و تخم مرغ در درون سازه می بایست به صورت سالم خارج شود.
وی افزود: نحوه امتیازدهی تیم ها علاوه بر موارد ذکر شده به وزن سازه، خلاقیت در طراحی سازه و زیبایی سازه بستگی داشت و 3 تیم که بیشترین امتیاز را از 100 امتیاز ممکن از هیات داوران کسب کردند ؛ حائز دریافت جایزه شدند.
در پایان با حضور مسوولان دانشگاه به تیم های برتر جوایزی اهدا شد.
در این دوره از مسابقات به ترتیب تیم" ماه "با کسب 90 امتیاز مقام اول را کسب کرد . نگار حسینی و فاطمه خلیلی اعضای تیم ماه را تشکیل می دادند.
تیم" تخم مرغ خوش شانس "با کسب 75 امتیاز عنوان دومی را به دست آورد . امیر علی رضایی (طراح سازه) سارا سیفی ، ساسان سیفی ، فرزین نصری و آزاده اکبری اعضای این تیم بودند .
سازه" فرید " توسط فریدی دانشجوی این دانشگاه با کسب 70 امتیاز نیز مقام سوم را کسب کرد .
هم چنین تیم" مانگ " از سوی هیات داوران به عنوان تیم خلاق معرفی و با اهدای جایزه تقدیر شد .

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   13901012100624.jpg (اندازه: 49.49 KB / تعداد دفعات دریافت: 12)
.jpg   13901012100632.jpg (اندازه: 48.12 KB / تعداد دفعات دریافت: 12)
.jpg   13901012100636.jpg (اندازه: 47.51 KB / تعداد دفعات دریافت: 11)
.jpg   13901012100641.jpg (اندازه: 32.36 KB / تعداد دفعات دریافت: 10)
.jpg   13901012132403.jpg (اندازه: 78.3 KB / تعداد دفعات دریافت: 13)
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، 0RKIDEH ، saeed nasiri majd ، haydariyan
خبرش را در سایتهای معتبر دیدم ولی تصاویر را ندیدم تصاویر را خودتون گرفتید.

مهندس از نفرات اول دعوت کنید به سایت بیان تا ازشون تقدیر کنیم و عضو ویژه سایت شوند

ممنون از اطلاع رسانی تون
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، diamond
(۱۳۹۰-۱۰-۱۳، ۰۹:۴۰ عصر)AliReza نوشته است: خبرش را در سایتهای معتبر دیدم ولی تصاویر را ندیدم تصاویر را خودتون گرفتید.

مهندس از نفرات اول دعوت کنید به سایت بیان تا ازشون تقدیر کنیم و عضو ویژه سایت شوند

ممنون از اطلاع رسانی تون

نه تصاویرشون رو از سایت دانشگاه گرفتم که آقای پ.ریا تورینی گرفتن.من نمیشناسمشون از چه طریق میتونم پیداشون کنم استاد؟
فقط من اینو اضافه کنم که برنده مسابقه مقاله که تو اصفهان برگزار شد دوست و همکلاسی خودم تو دانشگاس که مقالش اول شد و جایزه گرفت و تنها کسی بود که ترم 3ای بود و تو اون مسابقه شرکت کرده بود و بین اون همه دکتر برنده شد:blush:

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره دكتري93 haydariyan 0 1,177 ۱۳۹۲-۱۲-۱۳، ۱۱:۴۸ صبح
آخرین ارسال: haydariyan
  مهلت ثبت نام دوره کارشناسی ارشد تا پایان روز دوشنبه 21 بهمن ماه تمدید گردید. alireza 0 906 ۱۳۹۲-۱۱-۲۰، ۰۹:۲۸ صبح
آخرین ارسال: alireza
  ثبت‌نام بیش از 8 هزار نفر در دوره تکمیل ظرفیت کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی‌و‌حرفه‌ای زمردیان 0 864 ۱۳۹۲-۱۰-۲۶، ۰۸:۲۸ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  فردا آخرین مهلت ثبت‌نام دوره تکمیل ظرفیت کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی‌و‌حرفه‌ای زمردیان 0 775 ۱۳۹۲-۱۰-۲۴، ۱۲:۲۱ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  تاريخ ثبت نام و زمان برگزاري آزمون ورودي دوره دكتري نيمه متمركز (Ph.D) سال 1392 روجا 0 1,188 ۱۳۹۱-۷-۸، ۱۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: روجا
  نتایج آمد=>>آخرین خبر =>نتایج 6 خرداد دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) 1391 alireza 27 12,041 ۱۳۹۱-۳-۶، ۰۹:۴۹ صبح
آخرین ارسال: راميلا
  میزان تحصیل مجاز در دوره کارشناسی ارشد/ مرخصی مجاز تنها یک ترم alireza 0 921 ۱۳۹۰-۱۰-۲۸، ۱۱:۴۳ عصر
Smile برگزاری اولین دوره مسابقات داخلی شبیه سازی سازه های مهندسی پل ماکارون diamond 1 1,611 ۱۳۹۰-۱۰-۱۳، ۱۱:۲۲ عصر
آخرین ارسال: shokri
  راه‌اندازی دوره‌های مجازی در دانشگاه آزاد alireza 0 999 ۱۳۹۰-۱۰-۲، ۰۳:۱۹ عصر
  مهلت ثبت نام دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد تا پایان روز شنبه 26 آذر ماه تمدید گردید. alireza 0 984 ۱۳۹۰-۹-۲۳، ۰۷:۰۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان