امتیاز موضوع:
  • 54 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نكات مهم و كاربردي در يادگيري زبان انگليسي
با تشکر شما عنوان کردید که به جای لغت عبارت یاد بگیرید.از چه منابعی برای خواندن phrases استفاده کنیم؟داستان های کوتاه انگلیسی میتونه شروع خوبی باشه؟مخصوصا اگر نرم افزاری هست که عبارات رو بیشتر مد نظر قرار میده معرفی کنید.البته خودم از rosetta stone و learn to speck english و tell me more english و ... استفاده میکنم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour
(۱۳۹۱-۶-۳، ۱۲:۴۵ صبح)hamed66 نوشته است: با تشکر شما عنوان کردید که به جای لغت عبارت یاد بگیرید.از چه منابعی برای خواندن phrases استفاده کنیم؟داستان های کوتاه انگلیسی میتونه شروع خوبی باشه؟مخصوصا اگر نرم افزاری هست که عبارات رو بیشتر مد نظر قرار میده معرفی کنید.البته خودم از rosetta stone و learn to speck english و tell me more english و ... استفاده میکنم.
با تشکر از شما مهندس...
بهترین منابع برای یاد گرفتن عبارات همون داستان های کوتاه انگلیسی و مخصوصا خوندن روزنامه های به زبان انگلیسیه ...روزنامه ها رو امتحان کنید.....خیلی خوبه...روزنامه ایران نیوز می تونه خیلی کمک کنه ...
اما برا نرم افزار اگه واقعا نرم افزاری زبان رو کار می کنید و tell me more و learn to speak رو تموم کردید بهترین پیشنهاد نرم افزار فوق العاده کاربردی english today می تونه باشه ..البته لازمه ذکر بشه که این نرم افزار حدود 26 دی وی دی و واقعا کاربردیه و طولانی .....
یه سری کتابا و دیکشنری ها هم هست که من به صورت الکترونیکی دارمشون که می تونه کمک کنه و توی سایت به مرور قرار میدم......فقط یه نکته........از دیکشنری لانگمن غافل نشید که می تونه کلید پیشرفت باشه
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، sardarekord ، ایلیا ، .Utopia

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود کتاب برای زبان تخصصی "فرهنگ تخصصی برنامه ریزی شهری" sardarekord 0 2,980 ۱۳۹۲-۹-۲۸، ۰۷:۳۹ عصر
آخرین ارسال: sardarekord
  يادگيري لغات انگليسي به صورت تصويري Sadeghpour 3 4,560 ۱۳۹۱-۷-۱۶، ۰۹:۳۷ عصر
آخرین ارسال: dely_sh
  آموزش زبان انگلیسی با موزیک sardarekord 10 7,514 ۱۳۹۱-۶-۴، ۰۲:۳۴ صبح
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  یادگیری "504 واژه ضروری زبان انگلیسی" با نرم افزار حافظه یار sardarekord 2 5,127 ۱۳۹۱-۱-۹، ۰۴:۱۶ عصر
آخرین ارسال: sardarekord
  یه مصاحبه انگلیسی در مورد حمل و نقل + متن ali_ahmadi 0 2,681 ۱۳۹۰-۱۱-۲۳، ۱۲:۲۹ صبح
آخرین ارسال: ali_ahmadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان