امتیاز موضوع:
  • 54 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نكات مهم و كاربردي در يادگيري زبان انگليسي
(۱۳۹۰-۱۱-۱۶، ۰۷:۳۴ عصر)aramo نوشته است:
سلام مهندس مخوام زبان انگلیسم رو تقویت کنم مخوام چند راه حل ساده به من بگی من زبان عربی، ترکی و کردی رو خوب می فهمم ولی یکی با من انگلیسی صحبت کند مقداری دچار مشکل می شوم شاید یکی از دلایلش این باشد کمتر وقت گذاشته ام
سلام مهندس و خسته نباشید
یادگیری زبان انگلیسی (مخصوصا در بحث نوشتن و درک مطلب ) نیاز به صرف وقت زیادی داره اما در بخش مکالمه خوشبختانه میشه سریعتر پیشرفت کرد
اگه می خواین به صورت خود آموز به تقویت مکالمه بپردازین بهتره از نرم افزارهای آموزش زبان که من نرم افزار روزتا استون رو بهتون پیشنهاد می کنم استفاده کنین...این یه نرم افزار فوق العاده در زمینه آموزش زبان انگلیسیه که پیشنهاد می کنم تلفظ رو با لهجه امریکایی یاد بگیرین...من خودم با این نرم افزار زیاد کار کردم ......با این نزم افزار می تونید زبان انگلیسی رو در بخش مکالمه تقویت کنید(فوق العاده جذابه).....نکته دیگه که بعد از کار با این نرم افزار می تونید انجام بدین ....تماشا کردن فیلم های زیر نویسه که این قسمت به من خیلی کمک کرد.....واقعا تاثیر گذاره در فهمیدن مکالمه طرف مقابلتون......باید بگم که یادگیری زبان و صحبت کردن نیاز به اولین شرط یعنی علاقه داره و بعد تلاش و پشتکار و دلسرد نشدن
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، mah.architect ، aramo ، JAVAD4050

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نكات مهم و كاربردي در يادگيري زبان انگليسي - توسط Sadeghpour - ۱۳۹۰-۱۱-۱۶، ۰۹:۵۸ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود کتاب برای زبان تخصصی "فرهنگ تخصصی برنامه ریزی شهری" sardarekord 0 3,032 ۱۳۹۲-۹-۲۸، ۰۷:۳۹ عصر
آخرین ارسال: sardarekord
  يادگيري لغات انگليسي به صورت تصويري Sadeghpour 3 4,610 ۱۳۹۱-۷-۱۶، ۰۹:۳۷ عصر
آخرین ارسال: dely_sh
  آموزش زبان انگلیسی با موزیک sardarekord 10 7,617 ۱۳۹۱-۶-۴، ۰۲:۳۴ صبح
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  یادگیری "504 واژه ضروری زبان انگلیسی" با نرم افزار حافظه یار sardarekord 2 5,169 ۱۳۹۱-۱-۹، ۰۴:۱۶ عصر
آخرین ارسال: sardarekord
  یه مصاحبه انگلیسی در مورد حمل و نقل + متن ali_ahmadi 0 2,723 ۱۳۹۰-۱۱-۲۳، ۱۲:۲۹ صبح
آخرین ارسال: ali_ahmadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان