امتیاز موضوع:
  • 48 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام شروع شد*انتخاب موضوع همایش شهرسازی با شما شهرساز گرامی:همایش 1 روزه در تهران
با عرض سلام و خسته نباشید
شاید به چالش کشیدن ارگان های مرتبط با مسائل شهرسازی بد نباشه..
1)به چالش کشیدن عملکرد مهندسین مشاور مثلا در مورد طرح موضعی تهیه شده در محله ای(بافت فرسوده)شهر تهران
2)به چالش کشیدن عملکرد شهرداری ها در مدیریت شهری و یا وزارت مسکن و شهرسازی در تهیه و تصویب طرح های شهری

در مورد موضوع اول من تهرانی نیستم وگرنه شفاف مثال میزدم...ما راستش همین 1 ماه پیش 1 همایش در مورد بازسازی یه محله در بافت فرسوده داشتیم که کلی خوب از آب دراومد...
ببخشید اگه انشا شد...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، saeed nasiri majd ، ایلیا ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH ، parasto_gh ، haydariyan ، Elham.A
به نظر من خیلی خوب میشه اگه در باره ی
1-مکان یابی برای ساختمان های اداریباشه خوب و کافی باشه ...چون با توجه مشاهداتی که توی این موضوع داشتم یکی از اصلی ترین مشکلات در هر شهری مشکل مکان یابی اداره جات! و همچنین مسیر ها و دسترسی ها
2- نماهای ساختمانی در هر قسمت از شهر ...چون واقعا الان داره نظم و هماهنگی بصری شهر ها برای استفاده از نما های گوناگون و نیز مصالح انها دچار اختلال میشه
ببخشین اگه توی انشام مشکل داشتم
بازم تشکر میکنم
آخرین ارسال های من :

به خاطر بسپار !
همراهی خدا با انسان بمانند نفس کشیدن میماند...
آرام ... بیصدا و همیشگی
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، alireza ، FaTyJo0oN ، ایلیا ، 0RKIDEH ، parasto_gh ، haydariyan
سلام و با عرض خسته نباشید
من دوتا موضوع به ذهنم رسید که پایین مینویسم
1. انرژی خورشیدی در برنامه ریزی شهری( کمک به کاهش آلودگی هوا)
2.علل و عوامل فقر اجتماعی و فرهنگی در بافتهای فرسوده و تلاش در جهت ارتقا آن
مرسی از این کار خوبتون
کار جالبیه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، ایلیا ، 0RKIDEH ، alireza ، saeed nasiri majd ، parasto_gh ، haydariyan
    1.سهم حمل و نقل هوشمند و غیر موتوری در توسعه حمل و نقل پایدار و راه های افزایش آن
    2.نقش فرهنگ سازی نهاد های دولتی در روی آوردن جامعه به سمت حمل و نقل هوشمند و غیر موتوری

با اجازه آقا مهندس 2 تا پیشنهاد دادم:D
    آخرین ارسال های من :

خدایا:
    مرا ببخش ،  
    به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
    و خانه تو نبود....!!!!
    63
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا ، 0RKIDEH ، alireza ، saeed nasiri majd ، parasto_gh ، haydariyan
    1- بررسی تأثیرات عصر ارتباطات، اطلاعات و فناوری بر حوزه های شهری و شهرسازی کشور ، و میزان تغییر آن
    2- بررسی نیازمندی شهرسازی کشور، برای وجود مکتب، الگو و یا نگرشی نوین در زمینه بافت و ساخت و سازهای شهری مبتنی بر ویژگی های بومی، سنتی و تاریخی ایران
    آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
    ساختنی است.
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، saeed nasiri majd ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH ، omid vakili ، haydariyan ، ایلیا
    با تشکر بی نهایت از مدیریت سایت که همچین موقعیت ویژه ای را به ما دادند تا بتونیم تاثیری در برگزارشدن همایش مورد علاقمون داشته باشیم . همایش های مورد نظر من که واقعا مدتهاست سایت ها رو چک می کنم تا سمینارهای مزتبط پیدا کنم مربوط به این موضوع هاست:
    بحث های مرتبط با هویت شهر
    - شهرسازی ایرانی - اسلامی
    - ساماندهی نماهای شهری
    - توسعه پایدار
    -...
    آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، saeed nasiri majd ، FaTyJo0oN ، parasto_gh ، 0RKIDEH ، omid vakili ، haydariyan ، ایلیا
    "شهر و آینده"

"شهر و نرم افزار"

"علم شهر"

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza ، FaTyJo0oN ، saeed nasiri majd ، parasto_gh ، 0RKIDEH ، omid vakili ، haydariyan ، ایلیا ، hamedbo
      1. کمبود فضاهای شهری عمومی و پویا در فرهنگ شهری ایرانی؛ و چگونگی تاثیرگذاری فرهنگ اسلامی ایراتی برای داشتن فضاهای اجتماعی و پرتحرک
      2. ورودی؛ فضاهای گم و فراموش شده شهرهای امروز.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط alireza ، FaTyJo0oN ، saeed nasiri majd ، parasto_gh ، 0RKIDEH ، omid vakili ، haydariyan ، ایلیا ، hamedbo
        اینم کاربر محترم در جواب ایمیل های ارسالی ایمیل نموده:

نام کاربری: nikoo

نقل‌قول: موضوع پیشنهادی:

1-رفتار در فضای شهری
        2-رویکردها و شیوه ها مثلا با رویکرد
        پدیدارشناسی و یا روانشناسی محیطی
        آخرین ارسال های من :

پاسخ
         سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، 0RKIDEH ، omid vakili ، FaTyJo0oN ، haydariyan ، ایلیا ، hamedbo
        با سلام خدمت دوستان زحمت کش سایت شهرسازی و معماری
        پیشنهاد من: چگونگی اندیشیدن در مورد موضوعات شهری است،

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط alireza ، saeed nasiri majd ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN ، haydariyan ، ایلیا

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          اولین همایش بین المللی در جستجوی شهر فردا-مهر93 Sahab 2 2,746 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۱۱:۳۷ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          همایش بین المللی Dynamics of Space; Mobility & Relationality EBRAHIMMILAN2012 0 1,506 ۱۳۹۳-۴-۲۲، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: EBRAHIMMILAN2012
          سمینار وکارگاه طراحی شهری پایدار با حضور پروفسور مایکل نیومن sharare 0 2,109 ۱۳۹۳-۱-۲۲، ۱۲:۴۵ صبح
        آخرین ارسال: sharare
          همایش شهرسازی ایرانی اسلامی چالشها و راهبردها در منطقه 7 alireza 0 2,028 ۱۳۹۳-۱-۱۷، ۰۶:۲۵ عصر
          نخستین همایش ملی روش تحقیق در شهرسازی و معماری sara0111 2 2,236 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۱۱:۳۳ عصر
          اولین همایش ملی شهرسازی و نظام مهندسی ساختمان در کشور ماراویا 0 1,553 ۱۳۹۲-۱۰-۸، ۱۱:۱۵ عصر
        آخرین ارسال: ماراویا
          همایش شهرسازی با موضوع : مرتفع سازی "فرصت ها و چالش ها" javadrigi 0 1,925 ۱۳۹۲-۹-۱۴، ۰۸:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: javadrigi
          همایش ملی ساختمان و توسعه sara0111 0 1,647 ۱۳۹۲-۹-۱۰، ۰۶:۳۱ عصر
        آخرین ارسال: sara0111
          همایش ملی معماری، فرهنگ و مدیریت شهری کرج، 19 اسفند 1392 sara0111 1 2,638 ۱۳۹۲-۹-۸، ۱۰:۵۹ صبح
          پنجمین همایش نکوداشت اصفهان، با عنوان «اصفهان برای همیشه، برای همه» sara0111 0 1,841 ۱۳۹۲-۸-۲۹، ۰۸:۴۷ عصر
        آخرین ارسال: sara0111

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: